image description Atlaides

  • 1

www.1a.lv piedāvā: Lenovo portatīvie datori radīti VISAM - mājām, mācībām, ikdienai un biznesam! Lai kuras sērijas Lenovo portatīvo datoru Tu izvēlētos, kvalitāte, jaudas parametri, funkcionalitāte Tev neliks vilties - patiešām jaudīgi Intel® Core™ procesori, stereo skaņa un DOS vai Microsoft Windows 10 Home 64-bit operētājsistēma, kas gatava jebkurā brīdī ar Tevi sadarboties. Izvēlies kādu no Lenovo IdeaPad vai YOGA sērijas portatīvajiem datoriem par labākajām cenām Latvijā! Aizvedīsim bez maksas!

www.1a.lv piedāvā: TEMPISH SLIDU TOTĀLĀ IZPĀRDOŠANA IR SĀKUSIES! Ņem vērā, ka pirkt slidas vajag tagad, jo lētāk vairs nebūs! Vairāk nekā 100 brīvā laika, daiļslidošanas, bērnu un hokeja slidu modeļu, par lābākajām cenām. Ziema vēl nav beigusies - nenokavē izbaudīt vienu no populārākajiem šī gadalaika sporta veidiem! Tiekamies uz ledus!

www.1a.lv piedāvā: LENOVO portatīvajiem datoriem super izpārdošanas cenas! Izvēlies modernus datorus ar perfekti pārdomātiem, pat godalgotiem un inovatīviem dizainiem. Veiktspēja un izturība – šīs īpašības jau gadiem ilgi tiek izceltas, runājot par Lenovo datoru lielākajiem plusiem. Akcijas laikā īpašas atlaides Lenovo multimediju IdeaPad un YOGA datoriem, kurus varēsi lietot gan kā portatīvo, gan kā planšetdatoru, savām ērtībām varēsi to saliekt "telts" vai "stenda" formā un locīt kaut 360 grādu leņķī. Izbaudi absolūtu kontroli pār savu jauno datoru, kas būs Tavs sabiedrotais ilgu laiku! Pērc tagad un ietaupi līdz 27%!

  • 1