image description Informācija

www.1a.lv jaunums: Ar prieku un lepnumu paziņojam, ka 2016. gadā esam sasnieguši vislabākā MSI gaming portatīvo datoru tirgotāja titulu Baltijas valstīs, internetā! 1A.LV jau kopš 2015. gada novembra ir sertificēts MSI oficiālais partneris. Oficiālā partnera statuss tiek piešķirts uzņēmumiem, kas atbilst augstākajām prasībām, lai pārdotu un nodrošinātu garantiju MSI vārdā. Īpaši tas attiecināms uz MSI Gaming Series produktiem. Tas nozīmē augstākās kvalitātes servisu un izpratni par klienta vēlmēm, kā arī labākās cenas un pilna profila piedāvājumu. Paldies mūsu klientiem, par uzticību, un neaizmirstiet - līderi izvēlas 1A.LV un MSI!

www.1a.lv jaunumi: Ikvienam gada nogalē nepieciešams apstāties, un izvērtēt paveikto aizvadītajā gadā. To darām arī mēs - 1A. 2016.gada pašā ievadā, mūsu uzņēmuma jaungada ballē vadības uzrunā izskanēja sauklis "gāzi grīdā!". Sacīts - darīts! Šogad ieskrējāmies par visiem 100% un apstāties nedomājam! Pirmkārt, gada sākumā tika pieņemts lēmums atsvaidzināt 14 gadus veco 1A tēlu - sadarbībā ar zīmolvedības profesionāļiem izstrādājām jaunu, modernu logotipu. Gan jau arī Jūs būsiet pamanījuši un saklausījuši mūsu jauno saukli "Tavs viedveikals". Par sava zīmola jauno tēlu izvēlējāmies 1A viedlāci, kurš simbolizē mūsu uzņēmuma pamatvērtības - drošību, kvalitāti un uzticamību.

www.1a.lv priecājas paziņot: Esam kļuvuši par franču kosmētikas zīmola L´Oréal Paris oficiālo pārstāvi Baltijas valstīs, internetā. L´Oréal Paris ir pasaules lielākā kosmētikas firma, kura dibināta pirms 107 gadiem, un ieguvusi atpazīstamību pēc klasiskā saukļa: “Jo Tu esi tā vērta!”. L´Oréal Paris aktīvi nodarbojas ar pētījumiem dermatoloģijā, toksikoloģijā, audu inženierijā un biofarmācijas jomās un ir top nanotehnoloģijas patentu īpašnieks ASV. Šie pētījumi ļauj veikt jaunas inovācijas kosmētisko līdzekļi ražošanā, tādējādi sniedzot kvalitatīvus produktus dekoratīvās kosmētikas tirgū. Iegūstot oficiālā Baltijas pārstāvja statusu internetā, 1A klienti var būt absolūti pārliecināti, ka saņem kvalitatīvu produkciju no oficiālā  L´Oréal Paris pārstāvja.  Šajā mēnesī esam kļuvuši arī par Maybelline New York Oficiālo Baltijas valstu pārstāvi internetā un Zīmola Ikoo oficiālo partneri Baltijas valstīs internetā. Mēs augam, un mūsu piedāvājums kļūst arvien plašāks!

www.1a.lv piedāvā: Priecīga ziņa visiem mūsu klientiem! Rūpējoties par to, lai pasūtījumi pie jums nonāktu pēc iespējas īsākā laikā, esam atvēruši jaunu Baltijas operāciju loģistikas centru, kurš jau kopš novembra sākuma strādā 24 stundas diennaktī. Nodrošinot nepārtrauktu darbu visas diennakts garumā ir panākts ātrāks piegādes laiks gan uz mājām, gan preču piegādes punktiem. Tas nozīmē, ka pat viskarstākajā pirmssvētku periodā, kad visos veikalos vērojamas rindas un cilvēku drūzmēšanās, pasūtījumi tiks izpildīti savlaicīgi gan Latvijā, gan Lietuvā un Igaunijā. Vai Tu zināji, ka lielu daļu preču jau tagad iespējams pasūtīt un saņemt tajā pašā dienā? Ieskaties!

www.1a.lv piedāvā:  Mobilo telefonu klāsts ir milzīgs, tapēc mēs palīdzēsim tev tikt skaidrībā, kam ir būtiski pievērst uzmanību, lai iegādātos savu viedierīci pareizi. Operētājsistēma, ekrāna izmērs un tips, kameras pikseļi un vēl daudz citi parametri vienuviet. Uzzini vairāk šeit.

www.1a.lv piedāvā:  Kā izvēlēties portatīvo datoru? Portatīvo datoru klāstā vairak kā 500 dažādu modeļu! Kāpēc izvēlēties portatīvo datoru stacionārā vietā? Ērti pārnēsājams, patērē mazāk elektrības, iespēja lietot jebkur un bez strāvas padeves - šie ir galvenie argumenti, kāpēc izvēlēties portatīvo datoru darbam, mājai, skolai un ikdienai. Ieskaties ceļvedī, un Tu uzzināsi atšķirību starp populārāko datoru tipiem, atrodot sev piemērotāko!

www.1a.lv piedāvā: Lielisks risinājums tiem, kas vēlas tehnoloģiju starp viedtālruni un portatīvo datoru. Planšetdators ir ērts lietošanai un nodrošina saziņas aplikāciju izmantošanu, kā arī noder sērfošanai internetā, ikdienas organizēšanai, elektronisko grāmatu lasīšanai, kā arī fotografēšanai un filmu skatīšanai. Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties planšetdatoru? Ieskaties šeit, un Tu uzzināsi!

www.1a.lv piedāvā: Kā izvēlēties televizoru? Mūsdienu priekšrocība ir plašs preču klāsts, jo vienmēr var atrast sev piemērotāko modeli, taču, lai izdarīt pareizo izvēli var būt nepieciešams padoms. Ieskaties 1A televizoru ceļvedī, un Tu uzzināsi, ko nozīmē ekrāna herci, kāda atšķirība starp ULTRA HD un FULL HD, kurš izmērs tev nepieciešams, kā arī citas svarīgas lietas.