Visas kategorijas

image description Interneta veikals 1A.LV trešo gadu pēc kārtas iegūst Intel® platīna partnera statusu!

Interneta veikals 1A.LV trešo gadu pēc kārtas iegūst Intel® platīna partnera statusu! Priecājamies paziņot, ka Baltijas valstu vadošais interneta veikals 1A.LV jau trešo gadu pēc kārtas iegūst INTEL® pašu augstāko novērtējumu - platīna partnera statusu, kas apliecina 1A.LV augstos kvalitātes standartus un profesionalitāti ilgtermiņā. IT giganta INTEL® platīna partnera statusu piešķir tikai pārbaudītiem biznesa partneriem, tādējādi šis novērtējums garantē, ka attiecīgajās tirdzniecības vietās klientus sagaidīs labākie piedāvājumi un augsta līmeņa apkalpošanas serviss.

INTEL® ir vadošais procesoru ražotājs pasaulē, kura 2015. gada ieņēmumi sasniedza 55.9 miljardus ASV dolāru. Intel nodrošina procesoru piegādi tādiem tehnoloģiju līeriem kā Apple, Samsung, HP un Dell.

Latvijas lielākais un vecākais interneta veikals 1A.LV dibināts 2002. gadā, 2008. gadā paplašinot darbību arī Lietuvā - www.1a.lt un kopš 2010. Igaunijāwww.1a.ee. Kopējais 1A grupas apgrozījums Baltijā iepriekšējā gadā bija teju 30 M EUR. Galvenā uzņēmuma vērtība ir klienti, tādēļ nepārtraukti tiek strādāts pie servisa kvalitātes, piegādes āruma un mājaslapas ērtuma uzlabošanas, kā arī regulāri tiek meklēti jauni sadarbības partneri, nodrošinot vienu no plašākajiem preču sortimentiem visā Latvijā.
Liels paldies visiem , kuri uzticas, novērtē un izvēlas 1A.LV, bez jūsu atbalsta mums tas nebūtu pa spēkam!