image description Jaunumi

www.1a.lv piedāvā: Nīderlandes luksusa klases kosmētikas firma Marc Inbane ekskluzīvi pieejama 1A! Lai arī cik savādi tas skanētu, zīmola idejas pirmsākumi meklējama Amsterdamas lidostā, kad pēc nokavēta reisa Ingo, Barts un Nele (Marc Inbane dibinātāji) bija spiesti vairākas stundas gaidīt nākamo reisu. Šajā laikā viņi pamanīja, ka cilvēki, kuri atgriežas no atvaļinājuma, izskatījās iesauļojušies, pozitīvi un līdz ar to gāja pārliecināti un stalti, nevis sakņupuši un pārguruši, kā lielākā daļa ikdienas steigā esošie cilvēki. Tā radās ideja par Marc Inbane - ķermeņa paštonējošajiem līdzekļiem, kuri cilvēkiem radītu tādu sajūtu, it kā viņi tik tikko būtu atgriezušies no atvaļinājuma. Izmēģini augstākās klases paštonējošos līdzekļus un iegūsti veselīga izskata iedegumu bez raizēm par UV kaitīgajiem stariem jebkurā gadalaikā!

www.1a.lv piedāvā: JAUNUMS! L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint šķidrās lūpu krāsas līnija piedāvā piesātinātus, spīdīgus, kā arī matētus toņus, lai tava dzīve iemirdzētos spilgtākās krāsās. To sastāvā ir intensīvi krāsu pigmenti, lai veidotu dzirkstošu, maksimāli sedzošas krāsas pārklājumu. Izvēlies gludu, šķidrās lūpu krāsas tekstūru komfortablai sajūtai. Viegli izmantojama aplikatora otiņa vienkāršai un precīzai uzklāšanai gan uz lūpām, gan lūpu kaktiņos. Lai iegūtu noteiktākas lūpu kontūras, iesakām lietot arī lūpu zīmuli, kā rezultātā iegūsiet maksimālu krāsas pārklājumu un visgludāko lūpu sajūtu. Īpaši jāatzīmē, ka L'Oréal Paris Infaillible Lip Paint neizsmērējas un nesausina lūpas. Izmēģini! Tev patiks!

www.1a.lv jaunums: Sagatavojies labākai saimniekošanai virtuvē! Mayer & Boch kvalitatīvie, modernie un jo īpaši ērtie ikdienas virtuves piederumi padarīs Tavu saimniecību daudz patīkamāku un krāsaināku. Vairāk kā 15 gadu laikā, šis zīmols ir kļuvis par plaši atpazīstamu Krievijā un Austrumeiropā. Visi produkti rūpīgi izstrādāti no augstas kvalitātes materiāliem un pieejami dinamisku krāsu un dizainu kombinācijās. Uzticamie Mayer & Boch virtuves piederumi par īpaši pieejamām cenām tagad nopērkami arī 1A. Ko izvēlēsies Tu - piešķirsi krāsas savai virtuvei, izvēloties Mayer & Boch, vai izvēlēsies garlaicīgos toņus?