• APRĪĻA PĒDĒJĀ IZPĀRDOŠANA
  APRĪĻA PĒDĒJĀ IZPĀRDOŠANA 0 eur piegāde + 0% ĪSTS līzings. Tikai līdz 26.04!
 • 1200+ VELOSIPĒDU MODEĻU
  1200+ VELOSIPĒDU MODEĻU Lielākā izvēle, 0 EUR piegāde un ĪSTS 0% līzings!
 • MEIZU M3 NOTE DUAL
  MEIZU M3 NOTE DUAL Izvēlies savējo Meizu par īpaši izdevīgu cenu!
 • ELECTROLUX INDUKCIJAS VIRSMĀM
  ELECTROLUX INDUKCIJAS VIRSMĀM Dāvanā grila piederumu komplekts 39 € vērtībā!
0% līzings
VELOSIPĒDI 1200+
PREČU PIEGĀDE
Populārākais interneta veikals Latvijā:
delivery-icon Pasūti šodien, saņem šodien
safety-icon 100% droša iepirkšanās
cash-icon Norēķinies skaidrā naudā visā Latvijā
return-14-icon Atgriez preci 14 dienu laikā

POPULĀRĀKĀS PRECES

Skatīt visu

JAUNĀKĀS PRECES

Skatīt visu

Populārākie zīmoli

SEZONAI GATAVS?

Skatīt visu

MOBILIE TELEFONI - DIŽPĀRDOKĻI!

Skatīt visu

VISLIELĀKĀ TELEFONU AKSESUĀRU IZVĒLE!

Skatīt visu

TOP GAMING PORTATĪVIE DATORI!

Skatīt visu

SIEVIEŠU SMARŽAS - BESTSELLERI!

Skatīt visu

MĀJSAIMNIECĪBAS PRECES - PĀRDOŠANAS LĪDERI!

Skatīt visu
Kāpēc man iepirkties 1a.lv? MILZU izvēle, ērta mājas lapa, lieliskas cenas - Interneta veikals 1a.lv!

100% droša iepirkšanās – 1a.lv izmanto SSL sertifikātu, kas garantē datu šifrēšanu un autentiskumu, tādejādi aizsargā informāciju no pārtveršanas vai viltojumiem!

100% garantija un kvalitatīvi produkti – Tu vari būt drošs par produktu kvalitāti, ja Tu iegādājies to 1a.lv, jo visām precēm tiek nodrošināta minimums 2 un pat mūža garantija!

Augstākā klientu apmierinātība – 1a.lv veiktās klientu aptaujas rezultāts – 98.5% mūsu klientu ir apmierināti ar iegādāto preci un servisu, un plāno veikt pirkumu atkārtoti!

Baltijas ekomercijas līderis un vadošs lielāko ražotāju partneris – 1a.lv ir lielākais pan-Baltic interneta veikals ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, kā arī lielāko ražotāju vadošais partneris (piemēram, Acer gada partneris vairākus gadus pēc kārtas, Asus platīna partneris, Intel platīna partneris u.c.)!

VairākMazāk

Mēs esam gandarīti un lepni par pozitīvajām atsauksmēm, ko cilvēki saka gan par klientu servisu, gan ātri saņemtajām precēm, gan arī ātri atgriezto naudu reizēs, kad nopirkuši ne to, kas īstenībā vajadzīgs. Mūsu princips ir – apmierināts pircējs allaž iepirksies atkal, tādēļ 1a.lv mērķis ir labākais iespējamais klientu serviss un plašākā preču izvēle par labāko cenu!

1a.lv interneta veikals darbojas kopš 2002. gada un ir ieguvis pastāvīgu pircēju loku un uzticību.

1a.lv interneta veikalā pieejamas visdažādākās preces – Datortehnika, Datoru komponentes, Biroju tehnika, Mobilie telefoni un aksesuāri, Apple produkti, Foto, video un optikas tehnika. Desmit gadu laikā esam pārdevuši preces vairākiem simtiem tūkstošu klientu, tādēļ labi zinām, ko izvēlas mūsu pircēji un kuras ir labākās preces!

Otrs 1a.lv interneta veikala lielais preču bloks ir Televizori, Audio un video tehnika, kurā atrodama šī veida visa tehnika mājai, mājas kino zālēm un video filmēšanai.

1a.lv interneta veikalā aicinām apskatīt un izvēlēties vienu no populārākajām veikala preču grupām – Lielo sadzīves un Mazo sadzīves tehniku, kā arī Iebūvējamo tehniku. Mūsu klienti zina, ka 1a.lv var nopirkt tehniku izdevīgāk nekā citviet, tādēl ikvienu aicinām apskatīt piedāvājumus!

1a.lv interneta veikalā atrodams daudz labu dāvanu pieaugušajiem un bērniem. Ieskaties un izvēlies noderīgas dāvanas sadaļās Smaržas un kosmētika, Skaistumam un veselībai, Spēļu zona, Bērnu preces vai Sporta preces, vai arī specializētajā sadaļā Dāvanas.

Mājoklim noderīgo atradīsi sadaļās Klimata iekārtas vai Apgaismojums. Iespējams, ka tieši savam auto vajadzīgo atradīsi sadaļā Auto – audio,piederumi?

Un, protams, pirms vasara ir beigusies (vai arī vēl nav sākusies?), visādā ziņā – laicīgi – izvēlies visu vajadzīgo atpūtai sadaļā Tūrisms un atpūta. Dzīve ir skaista, izbaudīsim to un iepriecināsim sevi!


Informācija par interneta veikalu 1a.lv -

Interneta veikals www.1a.lv ir pēc apgrozījuma lielākais interneta veikals Latvijā, kas strādā jau kopš 2002.gada, nodrošinot saviem klientiem lieliskus piedāvājumus un augstas kvalitātes servisu.

Kopš 2008.gada 1a.lv veikals veiksmīgi strādā arī Lietuvā – www.1a.lt un kopš 2010. Igaunijā - www.1a.ee.