image description Produktu testi

www.1a.lv piedāvā: Uz jautājumu, kādēļ ir vērts iegādāties  WindowsOffice 365  programmatūru, atbild dziedātājs Normunds Rutulis. Piedāvajumā divi office veidi – Personal un Home. Noskaties video un uzzināsi, kādēļ Normundam Home Office šķiet labākā un ērtākā izvēle. Abos piedāvājumos pieejams One Drive jeb informācijas mākonis, kur iespējams noglabāt 1TB informācijas. Ko tas nozīmē? Tā ir neierobežota iespēja piekļūt saviem failiem no jebkuras ierīces – datora, telefona vai planšetes. Gribi uzzināt vairāk – noskaties video.

www.1a.lv piedāvā: MSI GS60 6QE GHOST PRO testē “Zparks” tehnoloģiju bloga redaktors Emīls Kārlis Skrastiņš. MSI datori ir īpaši piemēroti datorspēļu cienītājiem, jo nodrošina maksimāli labāko datora veiktspēju spēļu laikā, nepieļaujot spēles uzkāršanos jeb tā saukto "lagošanu". GS60 6QE GHOST PRO ir kompakts dators ar ļoti labām specifikācijām - Steelseries klaviatūru, 15.6" FULL HD ekrānu, 16 GB operatīvo atmiņu, Intel Core i7 procesoru un jaudīgo GeForce GTX 970M video karti, kas principā ir visi nepieciešamie ieroči pretī datorspēļu uzvarām. Neskatoties uz savu jaudīgo komplektāciju, dators ir pārsteidzoši viegls - tikai 1,9kg un komfortabls lietošanā. Dators neuzkarst ne spēlējot datorspēles, ne lietojot tādas programmas kā Adobe Photoshop. Ļoti parocīgs dators cilvēkiem, kuriem patīk ietaupīt vietu un piedalīties vairākās Lan ballītēs. Viens no datora plusiem ir skaņas frekvenču mainīšana, dodot iespēju noregulēt basus, kas sniedz daudz nopietnāku klātbūtnes efektu, kā parastais dators. Noskaties testa VIDEO!

www.1a.lv piedāvā: Hyper X Revolver gaming austiņas testē “Zparks” tehnoloģiju bloga redaktors Emīls Kārlis Skrastiņš. Ja Tu pavadi laiku spēlējot datorspēles, tad noteikti novērtēsi jaunās Hyper X Revolver gaming austiņas. Spēlē kaut 5 un vairāk stundas, šo austiņu speciālie Memory Foam spilventiņi neizraisīs diskomforta sajūtu. Īpašā surrounding tehnoloģija, ļaus sadzirdēt skaņas tā, it kā Tu atrastos spēlē iekšā. Kvalitatīvs metāla konstrukcijas dizains ar noņemamu mikrofonu. Ja Tevi aizrauj datorspēles, tad noteikti nenožēlosi Hyper X Revolver gaming austiņu iegādi. Noskaties VIDEO!

www.1a.lv piedāvā: Moderno Samsung Wireless Audio 360 testē... protams, Toms Grēviņš! Samsung Wireless Audio 360 - bezvadu akustiskā sistēma ar 360 grādu skanējuma leņķi un ārkārtīgi stilīgu dizainu. Atšķirībā no standarta akustiskajām sistēmām, kas skaņu projicē vienā virzienā, Audio 360, skaņu izkliedēs vienmērīgi visos virzienos. Audio 360 teicami iekļausies jebkura mājokļa interjerā. Trijkāja grīdas statīva un griestu stiprinājuma dēļ akustiskā sistēma ir uzstādāma jebkurā vietā. Noskaties VIDEO!

www.1a.lv piedāvā: Mūziķis un radio DJ Mārtiņš Ruskis iepazīstas ar Asustor NAS serveri. Viena no šobrīd aktuālākajām informācijas glabāšanas tehnoloģijām ir NAS (Network Attach Storage). NAS serveris ir iekārta, kuras galvenā vērtība ir tā, ka iekārtai ir sava IP adrese, tāpēc tā ir brīvi pieslēdzama jebkurā vietā datortīklā, un pēc tam kļūst par kopējās lietošanas resursu. Iekārta ļaus droši glabāt visus svarīgos failus, fotogrāfijas, filmas un tām piekļūt, un pārvaldīt jebkurā laikā no jebkuras vietas, izmantojot internetu. Tāpat varēsi izveidot savu "personīgo mākoni" un sinhronizēt datus ar datoru, planšeti vai jebkuru citu mobilo ierīci. Pateicoties HDMI portam, ar kuru aprīkotas lielākā daļa no NAS ierīcēm, tās var kalpot arī kā mājas digitālais izklaides centrs, bet lielais rakstīšanas un lasīšanas ātrums, kas atsevišķiem modeļiem var sasniegt līdz pat 112.05 MB/s un 110.20 MB/s, nodrošina zibenīgu piekļuvi datiem.

www.1a.lv piedāvā: Aktieris Ģirts Ķesteris un joga? Nē, Ģirts Ķesteris un LENOVO YOGA 3 PRO! Tev vairs nav jāizvēlas - trīs vienā - klēpjdators, planšete vai digitālais fotorāmis. Tas ir Lenovo Yoga 3 Pro! Ierīces nosaukums YOGA liecina, ka unikālais dizains ļauj pagriezt skārienjūtīgo displeju pat par 360 grādiem. Par šo ultraplāno (tikai 1,2 cm) un tikai pusotru kilogramu smago datoru sajūsmināsies ikviens, kura ikdiena ir satura radīšana un prezentēšana citiem. 13,3 collu IPS tehnoloģijas skārienjutīgajam ekrānam ir iespaidīga 3200x1800 pikseļu izšķirtspēja, tādēļ ierīce ir kā radīta multimediju satura radīšanai un atskaņošanai. Jaunākās paaudzes Intel Core procesors un ātrais SSD disks ar līdz pat 256 GB ietilpību neliks Tev garlaikoties - viss notiek zibenīgi! Un arī tas vēl nav viss. Dators ir ne vien jaudīgs, bet arī taupīgsYoga ar vienu uzlādi spēj kalpot līdz pat septiņām stundām. Dāvanā: bezmaksas piegāde uz mājām ar promo kodu - "SuperLenovo". Noskaties video, kā ar YOGA sadzīvoja Ģ.Ķesteris.

www.1a.lv piedāvā: Ar kompānijas HUAWEI viedtālruņu flagmani P8 stūrē 1a.lv draugu kluba biedrs un īsts tehnoloģiju fans, Normunds Rutulis. Izcilais Huawei P8 aprīkots ar jaudīgu astoņu kodolu procesoru, 13 megapikseļu fotokameru ar optisko attēlu stabilizāciju. P8 ir 6,4 mm plāns, ietērpts viengabala alumīnija korpusā ar 5.2” collu Full HD ekrānu, tā svars ir 144 grami. 2600 mAh baterija nodrošina par 20% ilgāku darbības laiku, nekā vairumam citu viedtālruņu. Ja meklējiet elegantu, lieliski nostrādātu telefonu ar ilgu baterijas kalpošanas laiku - N.Rutulis iesaka P8! Tā ir viena no reālākajām izskatāmajām kandidatūrām.

www.1a.lv piedāvā: Tehnoloģiju fans un mūziķis Normunds Rutulis testē Kingston Mobile Lite Wireless G2 atmiņas karšu lasītāju. Bet šī ierīce spēj izdarīt vēl vairāk! Kompaktais Mobile Lite Wireless G2 ļauj saglabāt, pārsūtīt failus un ar tā palīdzību iespējams uzlādēt arī mobilo ierīci (viedtālruni, planšeti u.c.) vietās, kur nav pieejams elektrības pieslēgums. Noskaties video un uzzini vairāk!