Dormeo Verde Eucalyptus, Dormeo Bamboo un Dormeo Dream – labākā segas izvēle šai ziemai!

dormeo-segas

Foto: 1a.lv

Miega kvalitāti ietekmē ne tikai Tavi ikdienas paradumi, bet arī gulēšanas apstākļi, tādēļ ir svarīgi parūpēties par guļamistabas atmosfēru un piemērotu spilvenu un segu. Mūsu klāstā ir segas, kas izceļas ar to labajām īpašībām – Dormeo Verde Eucalyptus, Dormeo Bamboo un Dormeo Dream. Kuru izvēlēties tieši Tev? Lasi tālāk un uzzini, kā atrast piemērotāko segu!

Pareizā sega var uzlabot miegu, veselību un garastāvokli

Bieži vien cilvēki nemaz nezina, kas viņiem neļauj pietiekami labi izgulēties, taču viena no iespējām var būt nepiemērota sega. Miegs ir svarīgs – noteikti arī Tu jūti, kā izmainās Tava ikdiena, ja neesi ilgu laiku pilnvērtīgi izgulējies. Pēc grūtas nakts, kas pavadīta, bezmiegā svaidoties pa gultu, ir ne tikai grūtāk koncentrēties un sakārtot domas, bet arī saglabāt labu omu. Tieši tādēļ ir vērts pārliecināties, ka esi parūpējies par kvalitatīvu spilvenu un segu.

Izvēloties savu segu, pievērs uzmanību, lai tā būtu:

atbilstošā izmērā – pārāk liela vai maza sega radīs neērtības sajūtu, un Tu vairāk laika naktī pavadīsi cīnoties ar segu, nekā mierīgi izbaudot miegu;
* no dabiska materiāla, kas ir piemērots gadalaikam – pārāk biezs pildījums, piemēram, dūnas, vasarā liks Tev pārkarst. Tomēr, ja materiāls ir dabisks, kā tas ir gan Dormeo Verde Eucalyptus, gan Dormeo Bamboo, gan Dormeo Dream segai, tas elpos vairāk un ļaus justies brīvi arī Tev;
antibakteriāla – segā bieži iemitinās putekļu ērcītes, kas var radīt alerģiju un grūtības ar elpošanu.

Dormeo segas ir pierādījušas savu kvalitāti vairāku gadu garumā, kļūstot par iecienītu izvēli gan mājokļos, gan viesnīcās un viesu mājās. Ne par velti arī mēs piedāvājumā esam iekļāvuši jau iepriekšminētos segu modeļus – Dormeo Verde Eucalyptus, Dormeo Bamboo un Dormeo Dream. Iepazīsties ar šo segu īpašībām un izvēlies sev piemērotāko!

Dormeo Verde Eucalyptus – īpaši viegla sega!

Dormeo-Verde-Eucalyptus

Foto: 1a.lv

Dormeo Verde Eucalyptus ir sega, kas vienmēr parūpēsies par to, lai Tavs ķermenis nebūtu ne nosalis, ne sakarsis. Šī sega ir veidota no Tencel materiāla, kas apvienots ar 100% dabisku eikalipta šķiedru. Šis materiālu savienojums nodrošina to, ka sega ir sausa un svaiga pat pēc karstākās nakts, un Dormeo speciālā AirX sistēma segas apakšpusē rūpējas par optimālu gaisa cirkulāciju.

Kāpēc Dormeo Verde Eucalyptus ir vērtīgs pirkums?

* Šī sega rada labvēlīgu klimatu ādai, absorbējot lieku mitrumu, kā arī ļaujot ādai elpot;
* Tai ir termoregulējošas īpašības, kas ļauj segu izmantot visos gadalaikos – ziemā sega Tevi sasildīs, taču vasarā neļaus pārkarst;
* Tā ir izgatavota no Tencel materiāla, kas ir gan hipoalerģisks, samazinot baktēriju vairošanos, pelējuma veidošanos un putekļu ērcīšu rašanos, gan maigs kā zīds, patīkami pieglaužoties ādai.

Dormeo Bamboo – izturīga un ilgi kalpojoša sega

dormeo-bamboo

Foto: 1a.lv

Kā jau segas nosaukums liek noprast, Dormeo Bamboo segas veidošanā tiek izmantoti bambusi. Bambusa šķiedras ir ļoti izturīgas, taču tajā pašā laikā arī plānas un vieglas. Šī sega Tev kalpos tiešām ilgi – pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm tā nesaburzīsies, nekļūs mazāk maiga, kā arī tās pildījums paliks vienmērīgi izklāts visas segas garumā. Segas materiāls sastāv no 80% bambusa un 20% Dormeo speciālās Wellsleep mikrošķiedras, kas veido vieglu un antibakteriālu, taču izturīgu segu.

Dormeo Dream – sega sapņotājiem!

dormeo-dream

Foto: 1a.lv

Vai arī Tu mēdz attapties dienas vidū, domājot par brīdi, kad varēsi iekrist mīkstā gultā ar segu un spilvenu kaudzi? Dormeo Dream ir sega, par kuru sapņo katrs miegamice – tai ir izteikti pufīgs pildījums, kas liks Tev justies tā, it kā Tu gulētu mākoņos. Šīs segas ārējais slānis ir veidots no inovatīvas PLA šķiedras un Featherfeel mikrošķiedras, kas kopā rada ķermenim veselīgu, antibakteriālu un hipoalerģisku vidi. Izmantotie materiāli ir dabiski, ļaujot ķermenim elpot un novēršot iespēju, ka pēc ilgākas lietošanas sega varētu nepatīkami ost. Dormeo Dream ir lieliska izvēle tad, ja Tev guļot ir svarīgi justies maksimāli komfortabli un ja Tu mīli iegulties mīkstos, pufīgos un zīdainos pēļos.

Dormeo – kvalitātes zīmogs katrai izgatavotajai segai

Iegādājoties Dormeo segu, vari nešaubīties, ka tā Tev kalpos daudzus gadus. Katra sega ir veidota no dabiskiem, taču izturīgiem materiāliem, kas neļaus segai nolietoties pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm.

Pasūtot Dormeo segu, ņem vērā, ka:

  • segas ir iespējams iegādāties vairākos izmērosi, tādēļ pirms pasūtīšanas pārdomā, kāds izmērs būs Tev piemērotākais;
  • visas segas drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā 60°C temperatūrā;
  • savu segu varēsi saņemt jau nākamajā dienā, ja tā būs uz vietas mūsu noliktavā.

Ja Tu meklē segu, kas ir piemērota gan Latvijas bargajām ziemām, gan siltajām vasarām, tad kāda no Dormeo piedāvātajām būs īstā! Tieši tādēļ šīs segas ir tik iecienītas – to dabiskais sastāvs un materiāls pielāgojas telpā esošajai temperatūrai un ļauj ķermenim justies brīvi. Apskati mūsu piedāvājumā esošās segas – Dormeo Verde Eucalyptus, Dormeo Bamboo vai Dormeo Dream un pasūti jau šodien!

08.09.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru