Glimmies – jauna mirdzošu gaismas rotaļlietu sērija bērniem

1a.lv_Blogs_glimmies (2)

Foto: 1a.lv

Spēles un rotaļlietas ir svarīga bērnības sastāvdaļa. Spēlējoties bērni izspēlē dažādus scenārijus un labāk sagatavojas dzīvei pieaugušo pasaulē, kā arī attīsta fantāziju, motoriku un citas maņas.

Lai spēles sagādātu prieku, svarīgi bērniem piedāvāt interesantas, daudzfunkcionālas rotaļlietas, kas palīdz izdomāt jaunus spēles scenārijus. Viena no šādu rotaļlietu sērijām ir Glimmies – jaunas mīlīgu meža fejiņu figūriņas, kurās ir apgaismojums! Kāpēc šī rotaļlietu sērija ir bērnu iecienīta un kādus ieguvumus sniedz? Lasi tālāk!

Kas ir Glimmies?

1a.lv_Blogs_glimmies

Foto: 1a.lv

Glimmies sērijā ir pasakainas figūriņas, kuras sāk spīdēt tumsā. Tās ir veidotas no izturīgas, bērniem drošas plastmasas patīkamos toņos. Figūriņu izmērs ir lieliski piemērots mazajām plaukstām, kā arī tās ir viegli satvert un noturēt, lai spēlēšanās sagādātu pēc iespējas vairāk prieka.

Kādas priekšrocības ir Glimmies rotaļlietām?

1. Izturīgs materiāls. Kvalitatīvā plastmasa neplīsīs, kā arī nesmērēsies. Ja nepieciešams, to var tīrīt ar mitru drāniņu vai pat dezinficēt ar šķidriem dezinfekcijas līdzekļiem. Kas tāds nav iespējams ar plīša rotaļlietām.
2. Kolekcionējamas. Šī ir lieliska rotaļlietu sērija, ko var papildināt. Kolekcijā kopā ir 23 gaismas fejiņas. Atliek sākt veidot kolekciju, un dāvanu sagādāšana bērnam vairs nebūs problēma!
3. Maģiskas fejiņas. Figūriņas pašas spīd tumsā. Tas ir nedaudz brīnumaini, kā arī – ļoti noderīgi bērniem, kuriem nepatīk gulēt tumsā.
4. Glimmies multenes. Bērni var arī jauki pavadīt laiku, skatoties multenes par Glimmies gaismas fejiņu piedzīvojumiem un dzīvot tiem līdzi, izspēlējot redzētos scenārijus arī ar savām figūriņām.
5. Glimmies mājiņas. Lai gaismas fejiņām būtu patīkamāk, tām var iegādāties arī jaukas mājiņas, kurās gaismas fejiņas var atpūsties un atgūt spēkus.
6. Uzlādējas ar gaismu. Atliek vien pa dienu fejiņu atstāt gaismā, un naktī tā atkal būs gatava mirdzēt un sargāt sapņus.

Kāpēc izvēlēties Glimmies?

1a.lv_Blogs_glimmies (3)

Foto: 1a.lv

Tās ir jaukas rotaļlietas, kas piemērotas bērnu mazās motorikas un lielās fantāzijas attīstīšanai. Spēja spīdēt tumsā tās padara neparastas un īpašas. Feju mājiņas arī sāks spīdēt, tiklīdz fejiņa pārradīsies no savām gaitām.

Kāda izskatās Glimmies pasaule?

Glimmies pasaule ir skaista un sapņaina – mēnessgaismā, meža biezoknī starp koku zariem mierā un saticībā dzīvo daudz jauku zvēriņu. Taču kādu dienu harmonija zūd – visi meža zvēriņi sāk strīdēties viens ar otru. Mēness, noraizējies par to, ka skaistajā mežā vairs nav miera, sūta lejup savas uzticamās zvaigznītes – Glimmies fejiņas, un dod tām uzdevumu – atjaunot mežā mieru un saticību.

Un tā no debesīm mirdzošā korī nolaižas mazas gaismas fejiņas. Meža zvēri ir pārsteigti – viņi nekad nav redzējuši tik daudz krāsainu gaismiņu vienkopus! Viena pēc otras mežā nolaižas 23 gaismas fejiņas, un katra no tām atgādina kādu meža dzīvnieciņu.

Glimmies fejiņas ir īpašas gan ar savu spēju nest gaismu, gan arī ar to, ka tās dodas palīgā meža iemītniekiem grūtā brīdī. Tās ne tikai glābj zvēriņus no briesmām, bet arī ārstē tos, kas ir ievainoti vai sasirguši.

Glimmies meža fejiņas mirdz tikai naktīs, pa dienu tās savu gaismu slēpj, bet – ja Tev paveicas kādu fejiņu atrast, tad aizsedz to ar plaukstu, un tā iemirdzēsies!

Katrai fejiņai ir savs burvīgais stāsts, ko pastāstīt, kā arī īpašs, unikāls simbols, krāsa un sejas izteiksme. Atrodi visas brīnumainās gaismas fejiņas un ienes prieku arī savā rotaļu mežā!

16.10.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru