Gudrais Kucēns – mazuļu mīļākā rotaļlieta

gudrais_kucens

Foto: 1a.lv

Mīlīgs, pūkains kucēns – tā ir dāvana, kas sajūsminās gan zīdaini, gan nedaudz vecāku bērnu. Mūsdienīga iemīļotās mīkstās rotaļlietas variācija, Gudrais Kucēns, ne tikai izklaidē, bet arī attīsta mazuļa prasmes un palīdz iepazīt pasauli. Kā tas notiek? Par to lasi raksta turpinājumā!

Interaktīvā rotaļlieta priecīgai un noderīgai spēlei

Vai ir optimāls vecums, kad sākt attīstīt bērna intelektuālās spējas? Pediatri un bērnu psihologi vēl nav atraduši galīgu atbildi uz šo jautājumu, taču viens ir skaidrs – sešus mēnešus veci zīdaiņi jau ir gatavi iepazīt pasauli. Attīstošās rotaļlietas ir speciāli izstrādātas, lai apvienotu spēli un mācības, un ir piemēroti pat tiem bērniem, kuri vēl nav sākuši staigāt. Tieši tāds ir Gudrais Kucēns – mīkstā, interaktīvā rotaļlieta, kas palīdz mazulim iegūt pamatzināšanas par sevi un apkārtējo pasauli.

Gudrais Kucēns:

* zina 50+ pantiņu, frāžu un dziesmiņu;
* palīdz attīstīt sensorās un komunikācijas prasmes, sīko motoriku;
* ir tikpat mīksts un pūkains kā vienkārša mīkstā rotaļlieta.

Gudrais Kucēns ir ražots no hipoalerģiskajiem materiāliem, tāpēc vari droši dot rotaļlietu savam bērnam pat tad, ja viņam ir jutīga āda, vai ir konstatētas alerģijas. Kucēna izmēri ir 15x28x33 cm, tā kā rotaļlietu var viegli ņemt līdzi braucienā, nodrošinot mazulim interesantu nodarbi.

Gudrais Kucēns ir rotaļlieta ar ilgu kalpošanas termiņu – tā būs noderīga Tavam bērnam gan 6 mēnešu, gan 1,5 gada vecumā. Uzzini tālāk, kā interaktīvā rotaļlieta pielāgojas mazuļa vecumam!

3 spēles režīmi Tavam mazajam ķiparam

Gudrais Kucēns aug kopā ar bērnu un piedāvā arvien jaunas spēles iespējas mazuļiem 6, 12 un 18 mēnešu vecumā. Tas ir iespējams, pateicoties iebūvētai Smart Stages™ tehnoloģijai. Tā sastāv no 3 posmiem:

1. līmenis – Explore. Paredzēts bērniem no 6 mēnešiem. Mazuļa zinātkāri stimulē pirmie vārdi un vienkāršas, viegli atpazīstamas skaņas;

2. līmenis – Encourage. Piemērots bērniem no 12 mēnešiem. Kucēns uzdod jautājumus un dod bērnam vienkāršus uzdevumus, tādējādi attīstot mazuļa spējas orientēties apkārtējā pasaulē;

3. līmenis – Pretend. Sarežģītākais spēles līmenis bērniem no 18 mēnešiem. Attīsta iztēli un veicina mazuļa iesaisti lomu spēlēs.

Kā tas viss strādā?

gudrais_kucens

Foto: 1a.lv

Katrā Gudrā Kucēna ķermeņa daļā ir iebūvēta poga. Lai Kucēns sāktu runāt, poga ir jānospiež, un kopumā ir pieejami trīs skaņas varianti. Piemēram, kas notiek, nospiežot pogu Kucēna ausī? Tas atkarīgs no sarežģītības līmeņa:

1. līmenis. Kucēns saka: “Mana auss ir zila”; dzied īsu dziesmiņu par ausīm; smejas;

2. līmenis. Kucēns saka: “Zilā auss. Un kur ir Tavas ausis?”; dziedot dziesmiņu, skaita līdz desmit; saka: “Man ir divas ausis. Saskaitīsim – viens, divi. Bet kur ir mana roka?”;

3. līmenis. Kucēns imitē citu dzīvnieku skaņas un aicina bērnu atveidot, kā runā dzīvnieki.

Nospiežot pogas citās ķermeņa daļās, var viegli iemācīt bērnam alfabētu, krāsas, dzīvnieku un pārtikas nosaukumus un daudz ko citu. Gudrais Kucēns palīdz mazulim iepazīt pasauli, spēlējoties – šādu pieeju ir atzinīgi novērtējuši bērnu attīstības speciālisti visā pasaulē.

Lai pilnvērtīgi izmantotu rotaļlietu, nepieciešamas 3 AA baterijas, kas jāiegādājas atsevišķi. Mūsu veikalā Gudrais Kucēns ir pieejams latviešu un krievu valodās. Šī rotaļlieta noderēs arī tad, ja vēlies no pašas mazotnes iemācīt bērnam, kā skan citas valodas. Pasūti Gudro Kucēnu un sagādā savam mazulim aizraujošu un vienlaikus noderīgu dāvanu!

26.11.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru