Hot Wheels mašīnas – īsts autoparks Tava bērna rokās

Foto: 1a.lv

Ātras, krāsainas mašīnas uz galvu reibinošām autotrasēm – vai var iedomāties aizraujošāku rotaļlietu aktīvam bērnam? Ja arī Tavs mazais ķipars labprāt spēlējas ar mašīnītēm, viņam noteikti iepatiksies Hot Wheels mašīnas – lieliska rotaļlieta bērniem no 3-4 gadu vecuma. Uzzini mūsu rakstā, kāpēc tieši Hot Wheels ir kļuvis par bērnu iemīļoto zīmolu visā pasaulē!

Jauna pieeja rotaļu mašīnām

Palaižot tirgū Hot Wheels mašīnas, pasaulslavenais rotaļlietu ražotājs Mattel pagrieza rotaļu mašīnu nozari par 180 grādiem. Tās ir pirmās mašīnītes, kas tika ražotas ar nolūku sagādāt bērniem neierastu rotaļlietu – dot viņiem rokās mašīnu, kas radikāli atšķiras no parastiem auto, kas paredzēti ikdienas vajadzībām. Salīdzinājumā ar citām rotaļu mašīnām, Hot Wheels produkcija jau 1968. gadā izcēlās ar nestandarta ārējo izskatu un rūpīgu pieeju detaļām.

Dizains, plašais mašīnu klāsts un papildu piederumi – lūk, kas padara Hot Wheels mašīnas par īpašām rotaļlietām. Lasi tālāk un uzzini vairāk par katru no šiem faktoriem!

Dizains: tūningotas rotaļu mašīnītes

Hot Wheels mašīnu mērogs ir 1:64, 1:43, 1:18 un 1:50, un rotaļlietu ražošanā tiek izmantota liešanas metode. Pateicoties tai, Hot Wheels mašīnas ir izturīgas, un ar tām var droši spēlēties bērni vecumā no 3 līdz 4 gadiem. Īpaša pieeja palīdz radīt spēļu mašīnas, kas ir pilnīgi identiskas īstajiem auto. Pat sīkākās Hot Wheels mašīnu detaļas atbilst reālo transportlīdzekļu sastāvdaļām – un tas nav pārsteigums, ņemot vērā to, ka daudzi Hot Wheels dizaineri ir strādājuši auto rūpnīcās un palīdzējuši radīt īstās automašīnas.

Mašīnu klāsts: vairāk nekā 10 000 modeļu

Daudzas Hot Wheels mašīnas tiek ražotas sadarbībā ar automašīnu zīmoliem, tāpēc ikviens bērns var spēlēties ar īstiem, bet ļoti maziem Ferrari un Porsche auto. Klasiskajā mašīnu sērijā Hot Wheels Classics ietilpst vairākas īpašas sērijas, piemēram, Treasure Hunt, Speed Winders, Hot Trucks, X-Racers, automašīnas-transformeri – Hot Wheels turpina pārsteigt savus fanus ar nestandarta risinājumiem un pierāda, ka spēle ar rotaļu mašīnām nekad nav garlaicīga.

Hot Wheels piedāvājumā ir arī mašīnas, kas iepatiksies bērniem ar specifiskām interesēm, piemēram,:

* Formulas 1 automašīnas;
* transportlīdzekļi no slavenām filmām: Star Wars, Wonder Woman, Batman, Fast’n’Furious u.c.;
* mašīnas ar papildu funkcijām, piemēram, motora vibrāciju, nolaižamo jumtu, iebūvēto piekaru, uzgriežņatslēgu.

Hot Wheels mašīnas tiek pārdotas gan atsevišķi, gan komplektos. Iespējams izvēlēties standarta komplektu ar konkrētiem modeļiem vai paļauties uz veiksmi un pasūtīt paku, kas komplektēta pēc nejaušības principa.

Papildu piederumi: daudzveidīgas Hot Wheels autotrases

Foto: 1a.lv

Rotaļu mašīnas parāda visu savu spēku un izcilību uz autotrases, un Hot Wheels zīmols piedāvā patiešām iespaidīgu autotrašu kolekciju. Tāpat kā mašīnas, arī autotrases tiek regulāri papildinātas ar jaunām funkcijām un interesantām iezīmēm. Lai nokļūtu no sākumpunkta līdz trases beigām, mašīnītei ir jātiek garām dažādiem šķēršļiem, piemēram:

* ūdenskritumiem;
* būvniecības laukumiem no konstruktora klucīšiem;
* nāves cilpām;
* bīstamiem monstriem utt.

Vēl viena patīkama Hot Wheels dāvana mašīnu faniem ir iespēja kombinēt autotrases, radot lielu, unikālu spēlēšanās vidi. Atsevišķi mašīnu modeļi var būt nesavienojami ar autotrasēm, tāpēc pirms pasūtīšanas vienmēr pārbaudi šo informāciju preces aprakstā.

Kāpēc Hot Wheels mašīnas nepieciešamas arī Tavai atvasei?

Vai Tavam bērnam interesē tehniskas rotaļlietas? Vai Tava atvase ir azartiska? Vēlies, lai rotaļlieta pēc pāris dienām netiktu iemesta stūrī un nolemta noputēšanai ar putekļu kārtu? Ja atbilde uz kādu no šiem jautājumiem ir apstiprinoša, Hot Wheels mašīnas ir tieši tas, kas Tev nepieciešams! Turklāt, pateicoties to precīzajai atveidei un aizraujošajām sacensību trasei, varam apsolīt, ka rotaļāties ar Hot Wheels mašīnām vismaz uz neilgu brīdi gribēs ne tikai Tava atvase, bet arī Tu pats. Turklāt šīm rotaļlietām ir vairākas priekšrocības:

* tās palīdz attīstīt tehnisko domāšanu – lai izprastu, kā trasi pieveikt visātrāk un cik lielai aizai automašīna spēs pārlēkt, bērnam nāksies domāt tehniski, apgūstot fizikas pamatu praktiski;
* tiek attīstīta sīkā motorika– pateicoties nelielajām detaļām, tiks attīstīta sīkā motorika jeb pirkstu kustības;
* jaunu terminu iemācīšanās – ļoti iespējams, ka tādi vārdi kā izmeši, amortizācija, šoseja, atļautais ātruma limits u.c. Tavam bērnam šobrīd vēl nav zināmi, taču, iegādājoties Hot Wheels mašīnas, varēsi viņam pastāstīt gan par automašīnas sastāvdaļām, gan ceļu satiksmes drošību un automašīnas darbību kā tādu. Un, kā jau mēs, pieaugušie, to zinām, šādas zināšanās priekšdienās ļoti noder!

Hot Wheels mašīnas un autotrases ir lieliska dāvana ne tikai mazam bērnam, bet arī pieaugušajam kolekcionāram, jo tieši Hot Wheels ir izpelnījušies atzinību rotaļu mašīnu fanu vidū. Aplūko, kādi Hot Wheels mašīnu un autotrašu modeļi ir pieejami mūsu veikalā!

27.11.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru