HTC One M8 – augsta kvalitāte ikvienā parametrā

Ir viedtālruņi, kas izceļas kādā konkrētā parametrā; ar vienu sanāks lieliskas fotogrāfijas, bet kādam citam trumpis ir elegants dizains vai īpaši kvalitatīvs ekrāns. HTC One M8 savukārt nāk no citas klases – tam augstākā kvalitātes latiņa ir izvirzīta katrā aspektā.

 

3 (!) kameras vienā tālrunī

Tieši tā – HTC One M8 ir nevis viena vai divas, bet gan veselas trīs kameras. Kā jau ierasts, viena kamera atrodas telefona priekšpusē, un tai ir 5 megapikseļu sensors, kā arī platleņķa objektīvs, ar kura palīdzību fotogrāfijā iespējams ietilpināt vairāk apkārt esošā.

 

Savukārt telefona aizmugurē atrodamas divas kameras. Kāpēc tā? Otrā kamera domāta, lai telefons iegūtu papildu informāciju par telpas dziļumu, tādējādi ļaujot radīt dažādus efektus, piemēram, izpludinātu fonu. Abas aizmugurējās kameras aprīkotas ar 4 megapikseļu izšķirtspēju, turklāt tām ir HTC UltraPixel sensors, kas izceļas ar savām spējām radīt augstvērtīgus attēlus arī tad, ja apgaismojums ir nepietiekams.

 

Tāpat telefona aizmugurē atrodamas divas LED zibspuldzes, kas automātiski spēj noteikt nepieciešamo apgaismojuma līmeni, bet, runājot par video uzņemšanu – to iespējams darīt 1080p izšķirtspējā, un klātesoša ir arī slow motion jeb palēninātu videoklipu funkcija.

 

Virsbūvē – 90% metāla

Viena no pazīmēm, kas atšķir Premium klases telefonu, ir kvalitatīvs korpuss, un HTC One M8 ar tādu var lepoties – viedtālruņa virsbūve sastāv no 90% metāla. Līdz ar to telefons ir nedaudz biezāks (9.35 milimetri) un smagāks (160 grami), ja salīdzinām to ar lielu daļu konkurentu, taču tas ir tā vērts – HTC One M8 līdz ar to ir gan izturīgāks, gan vizuāli pievilcīgāks. Starp citu, konkrētais modelis pieejams trīs dažādos toņos – gaiši pelēkā, tumši pelēkā, kā arī zeltītā – katram iespējams atrast savām vēlmēm piemērotāko telefonu.

Foto: htc.com

 

Ekrāns – ar īpašu aizsardzību

Viena no lielākajām viedtālruņu lietotāju nedienām ir saskrāpēts vai, vēl sliktāk – sasists telefona ekrāns. Lai tā nenotiktu ar HTC One M8, tā ekrāns radīts, izmantojot Corning® Gorilla® Glass 3 stiklu, kas izceļas ar paaugstinātu izturību pret triecieniem un skrāpējumiem. Tas gan, protams, nenozīmē, ka telefona ekrānam nekas nevar notikt, tāpēc ieteicams izmantot arī telefona aizsargstiklu vai aizsargplēvi, kā arī aizsargvāciņu vai apvalku.

 

Taču ne tikai paaugstinātas izturības stikls ir vienīgais aspekts, ar ko izceļas HTC One M8 – 5 collas lielais ekrāns ir ar 1080p Full HD izšķirtspēju, savukārt augstais spilgtuma līmenis nodrošina, ka telefona ekrānā esošo redzēsi arī tad, ja viedtālruni izmantosi spilgtā apgaismojumā.

 

Baterija ilgi izturēs arī lielu slodzi

Kā norādīts HTC One M8 tehniskajā specifikācijā, tā baterija ar vienu uzlādi 3G tīklā spēj darboties līdz 20 stundām, savukārt gaidīšanas režīmā – 496 stundas. Tāpat telefons aprīkots ar vairākiem enerģijas taupīšanas režīmiem, lai brīžos, kad enerģijas palicis gaužām maz, taču uzlādēt to nav iespējams, telefons vēl spētu darboties vairākas stundas. Tā, piemēram, galējā enerģijas taupīšanas režīmā baterija ar 5 procentu uzlādi nepieciešamo enerģiju zvanu saņemšanai spēs nodrošināt līdz pat 15 stundām!

Iegādājies HTC One M8 vai kādu citu no HTC viedtālruņiem viedveikalā 1a.lv!

25.04.2018
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru