Huawei Mate S – kas ir tā panākumu atslēga?

2015. gada rudenī Huawei apgrozībā laida savu tobrīd jaunāko lolojumu – Huawei Mate S, un vairākos apskatos telefons tika novērtēts ļoti augstu, izceļot gan tā dizainu, gan veiktspēju un dažādas inovācijas. Un, lai gan kopš telefona izlaišanas pagājuši vairāk nekā divarpus gadi, tas joprojām ir visai iecienīts, tāpēc nolēmām Tev pastāstīt, ar ko šis tālrunis izcēlās savu konkurentu vidū!

Foto: Shutterstock.com

Arī izskatam ir nozīme

Lai gan mobilā telefona galvenais uzdevums ir zvanīšanas un īsziņas funkcijas, sērfošana internetā un arī dažādu citu funkciju veikšana, nav noliedzams, ka arī telefona dizains ir svarīgs. Huawei Mate S šajā aspektā izceļas – lai gan viedtālruņa ekrāns ir visai liels (5.5 collas pa diagonāli), telefons rokā iegulst ļoti ērti, un tā korpuss izgatavots no matēta metāla, kas telefonu padara ļoti pievilcīgu. Jāpiemin, ka Huawei Mate S pieejams trīs dažādās krāsās – pelēkā, tumša zelta, kā arī zelta/ šampānieša.

Kamera, kas spēj radīt gan kvalitatīvus attēlus, gan video

Tiem, kuri telefonu izmanto fotogrāfiju un video uzņemšanai, Huawei Mate S neliks vilties – tā kamerai ir 13 megapikseļu aizmugurējā kamera un 4128 x 3096 punktu izšķirtspēja. Tai ir arī autofokuss, optiskā attēla stabilizācija, HDR režīms un LED zibspuldze, lai attēlus varētu uzņemt arī nepietiekama apgaismojuma apstākļos. Runājot par video izšķirtspēju, jāpiemin, ka, filmējot ar 30 kadriem sekundē, pieejama 1080 punktu izšķirtspēja. Savukārt selfiju tīkotājiem pieejama priekšējā kamera ar 8 megapikseļu izšķirtspēju, ar ko būs vairāk nekā pietiekami, lai radītu tā sauktās pašbildes gan personīgajam arhīvam, gan sociālo tīklu profiliem.

Un kā ar veiktspēju?

Atbildot uz šo jautājumu īsumā – ļoti labi, un par to rūpējas astoņkodolu procesors, 3 GB operatīvā atmiņa, kā arī Android operētājsistēma. Jāpiemin arī Huawei Mate S lietotājiem pieejamais atmiņas apjoms – pircējiem iespējams izvēlēties starp 32 GB, 64 GB un 128 GB versijām, taču, ja galu galā izrādīsies, ka ar attiecīgo atmiņas apjomu nav gana, to būs iespējams papildināt, izmantojot Micro SD atmiņas karti (ar ietilpību līdz 128 GB). Šajā aspektā noteikti jāpastāsta, ka Huawei Mate S piedāvā visai interesantu opciju – telefonā iespējams ievietot vai nu divas SIM kartes, vai arī Micro SD atmiņas karti.

Klātesošs ir arī pirkstu nospiedumu lasītājs

Viedtālruņu lietošanu ievērojami atvieglo pirkstu nospiedumu lasītājs, un bez tā nav izticis arī Huawei Mate S, līdz ar to telefona atbloķēšanai nevajadzēs izmantot paroli vai kodu. Taču, atšķirībā no daudziem citiem viedtālruņu modeļiem, šim telefonam attiecīgais sensors atrodas telefona aizmugurē, kur to ērti iespējams sasniegt ar rādītājpirkstu. Tāpat vairākos telefonu apskatos minēts, ka pirkstu nospiedumu lasītājs Mate S telefonā strādā zibenīgi, un tam ir dažādas papildu funkcijas, piemēram, atverot kameras aplikāciju un paturot pirkstu uz sensora, tiek uzņemts selfijs.

Vai arī Tevi ir ieinteresējis Huawei Mate S viedtālrunis? Ieskaties mūsu, 1a.lv, piedāvājumā – šeit atrodami Huawei telefoni plašā klāstā!

24.05.2018
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru