Izvēlies Lego Friends kā attīstošo rotaļlietu savai meitai!

1a.lv - Lego Friends

Foto: 1a.lv

Cilvēka dzīvē bērnības posmam ir vislielākā nozīme – tajā notiek galvenā smadzeņu attīstība, kurā liela loma ir arī vecākiem, jo tieši Tavās kā vecāka rokās ir iespēja veicināt bērna smadzeņu attīstību, iegādājoties attīstošās rotaļlietas. Pētījumos ir pierādīts, ka tieši mazās pirkstu kustības visvairāk attīsta abas smadzeņu puslodes, tādēļ lielisks ieguldījums bērna attīstībā ir dažādu izmēru krāsaini klucīši un konstruktori. Viens no to variantiem – populārie Lego Friends konstruktori, kas ļoti patiks meitenēm. Vairāk par šīs rotaļlietas variantiem un specifiku uzzini 1a.lv speciālistu sagatavotā raksta turpinājumā!

Īsumā par Lego Friends

Lego Friends ir viena no daudzajām zīmola Lego rotaļlietu sērijām. Tas ir nelielu plastmasas klucīšu konstruktora komplekts, pēc kuram pievienotās instrukcijas vadoties, ir iespējams salikt dažnedažādas rotaļlietas. 1a.lv piedāvājumā esošie 39 Lego Friends konstruktori ir ar šādiem minimālā vecuma ierobežojumiem:

* 5 gadi (11 konstruktori);
* 6 gadi (22 konstruktori);
* 7 gadi (1 konstruktors, zīmēšanas tāfele);
* 8 gadi (4 konstruktori).

Izvēloties rotaļlietu savam bērnam, vadies pēc minimālā noteiktā vecuma. Parasti tas ir saistīts ar aizrīšanās risku – jo lielāks minimālā vecuma ierobežojums (piemēram, astoņi gadi), jo mazākas ir rotaļlietā esošās sastāvdaļas un lielāks risks ar tām aizrīties.

Tavas piecgadnieces priekam

Ja Tava piecus gadus vecā meita ir sajūsmā par sunīšiem, viņai noteikti patiks Lego Friends piedāvājumā esošie konstruktori:

Puppy Playground;
Puppy Pampering;
Puppy Treats & Tricks;
Puppy Parade;
Puppy Championship.

Šie konstruktori iekļauj gan telpu, gan pjedestālu, galdu un auto platformu būvi, kā arī pašu kucēnu figūriņas, to “kārumus” un medaļas. Bet, ja Tava jaunkundze ir īsta sabiedrības dvēsele, labprāt dzied, dejo un pozē Tava telefona fotokameras priekšā, no Lego Friends piedāvājuma viņa būs sajūsmā par konstruktoriem:

Andrea’s Musical Duet;
Emma’s Photo Studio;
Mia’s Beach Scooter;
Olivia’s Creative Lab;
Party Train.

Tad, ja savai meitai esat jau ierādījuši kūku un pīrāgu cepšanas priekus, viņa labprāt spēlēsies ar Stephanie’s Friendship Cakes, jo tā būs iespēja meitiņai pašai pēc savām “receptēm” cept un dekorēt savas visforšākās kūciņas Lego virtuvē.

1a.lv - Lego Friends2

Foto: 1a.lv

Lieliski piemērots Tavai 6 gadus vecajai dāmiņai

Iespējams, Tu būsi pamanījis, ka, salīdzinot ar meitas interesēm un uzvedību piecu gadu vecumā, sešu gadu vecumā no mazas princesītes viņa ir pārvērtusies par īstu dāmīti – patīk mammas kosmētika, labprāt iekāpj mammas kurpēs, veikalos skatās vairāk uz krellītēm un citām smukumlietām, draudzenes kļūst svarīgākas par rotaļlietām un arvien biežāk izskan frāze “kas es būšu, kad izaugšu liela”. Bērns pieaug. Šāda vecuma atvasēm 1a.lv piedāvājumā ir atrodami Lego Friends konstruktori:

Snow Resort Off-Roader;
Pop Star Recording Studio;
Heartlake Hot Air Balloon;
*  
Amusement Park Space Ride;
Pop Star TV Studio;
Stephanie’s House;
Heartlake Riding Club, un daudzi citi.

Starp šiem konstruktoriem ir atrodami gan dažādi iepirkšanās centri un izklaides parki, gan kafejnīcas, skaistumkopšanas saloni un auto. Kā zināms, sešu gadu vecumā bērns jau kļūst par noteiktu personību ar savām konkrētām interesēm, tādēļ iesakām rotaļlietu izvēlēties kopā ar atvasi.

7 gadi – jau liels cilvēks

Lielākoties tieši septiņi gadi ir tas vecums, kurā bērni uzsāk skolas gaitas. Ja sešu gadu vecumā vēl bija daudz laika spēlēties, tad tagad, mācoties pirmajā klasē, laika paliek arvien mazāk. Parādās:

* jaunas intereses;
* draugi;
* dažādi interešu pulciņi;
* ieskats “pieaugušo dzīvē”, tādēļ varētu šķist, ka Tavu nu jau lielo meitu vairs neinteresē rotaļlietas, taču tā nebūt nav.

Tagad intereses gluži vienkārši ir mainījušās. 1a.lv piedāvājumā esošais Lego konstruktors Heartlake Airport ir īsts piedzīvojums jebkura vecuma cilvēkam, jo tas sastāv no 692 gabaliņiem, tādēļ mēs varam garantēt, ka, iegādājoties šo rotaļlietu savai septiņgadniecei, arī Tev kā vecākam būs interesanti kopā ar bērnu spēlēties, jo varēsiet viens otra kompānijā būvēt veselu lidostu! Turklāt bērni jauniegūtās prasmes labprāt pielieto ikdienā, īpaši, ja runa ir par iespēju rakstīt uz Lego Friends VIP Cardboard Name Platenodzēšamās tāfelītes, kā to skolā dara skolotāji.

1a.lv - Lego Friends3

Foto: 1a.lv

Astoņgadniece ar īstu atbildības izjūtu

Astoņu gadu vecumā bērnā sāk attīstīties nopietna atbildības izjūta gan pret sevi, gan vecākiem, skolu un mājasdarbiem, kā arī nostiprinās jau no bērnības audzinātā atbildība par savām mantām un rotaļlietām. Tā kā ir beidzies laiks, kad bērns katru priekšmetu vēlas “pagaršot”, 1a.lv piedāvā salīdzinoši sarežģītas Lego Friends konstruktoru versijas arī ar pavisam smalkām detaļām:

Amusement Park Bumper Cars;
Snow Resort Ski Lift;
Amusement Park Roller Coaster;
Heartlake Grand Hotel.

Šie konstruktori ir lieliski piemēroti ne tikai bērna smadzeņu attīstībai ar smalkajām pirkstu kustībām, bet arī loģiskās domāšanas un uzmanības trenēšanai, turklāt ir lielisks veids, kā vecākiem kopā ar bērniem interesanti pavadīt laiku! Izmanto šo iespēju, jo, bērnam kļūstot vecākam, kopā pavadītais laiks arvien samazināsies.

Padalies ar šo rakstu, lai arī Tavu draugu bērni varētu tikt pie interesantām Lego Friends attīstošajām rotaļlietām no 1a.lv!

01.09.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru