Kāds ir labākais fotoepilators?

Foto: 1a.lv

Teju katrai sievietei viens no sāpīgākajiem skaistumkopšanas pienākumiem ir matiņu likvidēšana. Ja vēlies mūsdienīgu risinājumu ar ilgtermiņa rezultātu, kas atvieglos Tavu ikdienu un ietaupīs naudu par vaksācijām vai vienreizlietojamiem skuvekļiem, uzzini, kas ir fotoepilācija un kāds fotoepilators būs Tavai ādai vispiemērotākais!

Fotoepilācija – rezultāts līdz pat sešām nedēļām

Fotoepilācija ir mūsdienīga metode, kā bez sāpēm atbrīvoties no nevēlama apmatojuma:

* padusēs;
* bikini zonā;
* uz kājām;
* uz muguras.

Atsevišķi fotoepilatori, piemēram, Braun BD 5009 silk expert + Sonic Body exfoliator, Remington I-LIGHT IPL6780, BaByliss IPL G973PE, BaByliss Homelight Sensor G960E, Philips Lumea Prestige BRI950/​00, kā arī citi modeļi, kas atrodami mūsu preču klāstā, ir piemēroti arī matiņu novēršanai no sejas, piemēram, uz virslūpas vai zoda.

Kā veikt procedūru?

Fotoepilācijas pamatā ir intensīvais gaismas impulss, kā rezultātā:

* matiņš izkrīt pats;
* tiek kavēta matiņa ataugšana.

Foto: 1a.lv

Lai iegūtais rezultāts būtu efektīvs līdz pat sešām nedēļām, pirmkārt, ir vajadzīgs jaudīgs un inovatīvs fotoepilators, kura galvenie parametri ir:

* ātrumu skaits (1-5);
* komplektācija (piemēram, uzglabāšanas soma vai maisiņš, tīrīšanas birstīte u.c.);
* uzgaļu skaits un veidi (piemēram, sejai, jutīgām zonām, skūšanai u.c.);
* barošanas veids (uz baterijām vai no tīkla).

Fotoepilācijas biežums ir atkarīgs no tā, kāds ir fotoepilators – dažiem modeļiem procedūra sākumā jāatkārto ik pēc divām nedēļām, citiem – pēc trim. Protams, regularitāte ir atkarīga arī no katra cilvēka individuālajām iezīmēm – cik ātri matiņš ataug. Ņem vērā, ka pēc vairākām fotoepilācijām procedūra būs jāatkārto arvien retāk! Nereti sievietes uztraucas, ka apmatojums tomēr ataug, lai gan pirms nedēļas tika veikta fotoepilācija. Taču tā ne gluži ir patiesība!

Matiņu izkrišanas process pēc fotoepilācijas

Iemesli, kādēļ matiņi nedēļu vai divu nedēļu laikā pēc fotoepilācijas tomēr parādījušies, var būt trīs:

1. matiņi vēl turpina augt, taču, tos viegli paraujot, tie izkrīt, jo fotoepilators procedūras laikā uz tiem ir iedarbojies. Tomēr nerauj tos – ļauj tiem izkrist pašiem;
2. paviršas procedūras vai dažādu matiņu augšanas īpatnību dēļ, fotoepilators matiņus nav skāris – gaismas impulsi nav skāruši matiņa sakni, tādēļ nākamajā procedūrā tos apstrādā vēlreiz;
3. fotoepilators ir novecojis vai zemas kvalitātes, tādēļ nespēj pildīt savas funkcijas.

Mēs, interneta veikals 1a.lv, vienmēr saviem klientiem rekomendējam iegādāties tikai pasaulē atzītu ražotāju fotoepilatorus, piemēram:

* Philips;
* Braun;
* BaByliss;
* Beurer;
* Remington;
* Rio;
* Silk’n.

Lai uzzinātu, kā sasniegt labu rezultātu, nekaitējot ādai, lasi raksta turpinājumā!

Kad fotoepilācija nav ieteicama?

Foto: 1a.lv

Pēc sauļošanās dabiskajā saulē vai solārijā neizmanto fotoepilatoru, jo nosauļota āda satur daudz melanīna pigmenta, līdz ar to procedūras laikā var rasties sāpīgas tulznas, apdegumi vai pat ādas pigmentācijas maiņa. Fotoepilācija ir metode, kas prasa īpašu rūpību.

Speciālisti iesaka nogaidīt kā minimums divas nedēļas, pirms veikt fotoepilāciju pēc sauļošanās. Atceries, ka cilvēkiem ir dažādi ādas tipi, tādēļ, lai saņemtu precīzus norādījumus atbilstoši savam, griezies pie dermatologa!

Neveic fotoepilāciju uz tetovētas ādas!

Fotoepilācija nav ieteicama vietās, kur ķermeni klāj tetovējums, jo:

* var rasties nelabvēlīgi ādas bojājumi;
* tetovējums var zaudēt krāsu.

Rūpējies par savu ādu ik dienu!

Fotoepilācija neprasa īpašu ādas kopšanu pirms vai pēc tās – par ādu rūpējies regulāri, lai tā vienmēr tiktu pietiekami mitrināta un izskatītos veselīga!

Pirms izvēlies, kurš fotoepilators iekritīs Tavā 1a.lv virtuālajā pirkuma grozā, konsultējies ar speciālistiem, lai saņemtu norādījumus par veselīgu ādas kopšanu pirms un pēc fotoepilācijas!

02.12.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru