Kāpēc izvēlēties HTC One M9?

Laikā, kad mobilo telefonu modeļu klāsts mērāms vairākos simtos, veikt pareizo izvēli var būt visai sarežģīts process. Bet, ja vēlies glītu, jaudīgu un uzticamu viedtālruni, ļoti iespējams, ka HTC One M9 Tev varētu patikt.

Foto: htc.com

Skaņai ir nozīme

Nebūs melots apgalvojot, ka viedtālruņi ļoti bieži tiek izmantoti arī mūzikas baudīšanai. To vērā ņēmuši HTC One M9 izstrādātāji, telefona skaļruņu izstrādes procesā pieaicinot Dolby laboratoriju, lai radītu viedtālruni ar augstas kvalitātes telpisku skaņu. Attiecīgā tehnoloģija (HTC BoomSound™) nodrošina uzlabotu skanējumu dažādās situācijās – gan klausoties mūziku, gan skatoties filmas vai video ar daudzkanālu skaņas celiņu.

 

Starp citu, atzinīgus vārdus HTC One M9 saņēmis arī par tā komplektācijā esošajām austiņām – kā atzīst vairāki tehnoloģiju apskatnieki, tās pārspēj daudzas austiņas, kuru cena mērāma vairākos desmitos eiro.

 

Ekrāns ar pastiprinātu aizsardzību – patīkams bonuss

Iedomājies situāciju – telefonu steigā esi ielicis kabatā, kurā atrodas arī atslēgas, un, to velkot no kabatas ārā, pamani, ka, ak vai – telefona ekrāns ticis pie pāris pavisam svaigām švīkām. Nepatīkami, taču HTC One M9 īpašniekiem ar šādām problēmām parasti nav jāsaskaras, jo tā ekrāns izgatavots no Corning® Gorilla® Glass 4 stikla, kas ir izturīgs pret skrāpējumiem un kritieniem. Tiesa gan, šī tehnoloģija nav brīnumnūjiņa, kas telefonu pasargās no ikviena kritiena vai skrāpējuma, tāpēc pret telefonu tāpat nepieciešams izturēties saudzīgi.

 

Runājot par ekrāna tehnisko specifikāciju, jāpiemin, ka tā izmērs ir 5 collas pa diagonāli, un tam ir 1080p izšķirtspēja (1080 x 1920) un Super LCD3 tehnoloģija, kas parūpējas par to, lai attēli un teksts būtu maksimāli asi. Vēl jāpiebilst, ka HTC One M9 iespējams aktivizēt ekrāna vadību ar cimdiem – mūsu platuma grādos tā ir visai noderīga funkcija!

Foto: 1a.lv

Kameras veiktspēja apmierinās arī foto entuziastus

Kurš gan mūsdienās ar telefonu neuzņem video un nefotografē, vai ne? Taču, lai radīto materiālu varētu izmantot ne tikai privātam arhīvam, bet arī sociālajiem tīkliem un varbūt pat kādai izdrukai, viedtālrunim jābūt aprīkotam ar visnotaļ augstvērtīgu kameru. HTC One M9 īpašnieki par kameru noteikti teiks labākos vārdus – tai ir 20.7 megapikseļu izšķirtspēja, zibenīgs autofokuss, HDR funkcija, kas palīdzēs iegūt detalizētākus un precīzākus attēlus, sejas atpazīšana, kā arī virkne citu dažādu funkciju, lai Tu varētu radīt attēlus kā no mākslas žurnāliem. Bet, lai kameras lēca nejauši netiktu saskrāpēta, tai ir safīra aizsargstikls.

 

Arī video ar HTC One M9 kameru iespējams uzņemt lieliskus – filmējot ar 30 kadriem sekundē, pieejama pat 4K izšķirtspēja, savukārt 720p izšķirtspējā pieejami 120 kadri sekundē, kas lieti noderēs palēnināto jeb slow motion klipu sagatavošanai. Aizmirsts, protams, nav arī par selfiju tīkotājiem – telefona priekšpusē atrodama 4 megapikseļu kamera, ar kuru iespējams uzņemt arī augstas kvalitātes video ar 1080p izšķirtspēju.

 

Jauda un atmiņa – vairāk nekā pietiekami

Nekas nav kaitinošāks par situāciju, kad telefons pašā atbildīgākajā momentā pieviļ nepietiekamas jaudas dēļ. Ar HTC One M9 tā neatgadīsies, jo telefonam ir divi jaudīgi četrkodolu procesori, kā arī 3 GB operatīvā atmiņa. Savukārt iebūvētās atmiņas apjoms ir 32 GB, bet, ja ar to ir par maz, problēmu var ērti atrisināt ar atmiņas karti – telefons atbalsta Micro SD atmiņas kartes ar ietilpību līdz pat 128 GB.

Ja arī Tevi ieinteresējis HTC One M9, iegādājies to 1a.lv viedveikalā!

26.04.2018
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru