Ko dāvināt vīrietim?

Foto: pexels.com

Piemērota dāvana vīrietim ne vienmēr ir atrodama viegli un ātri. Vai tas ir tāpēc, ka tradicionāli tieši sievietes ir tās, kuras vairāk laika pavada veikalos, un tā rezultātā liela daļa dāvanu piedāvājumu ir veidotas tieši viņām? Bet varbūt tas ir vīriešu praktiskums un pieticība, kas liek iegādāties tikai nepieciešamākās lietas un uz jautājumu: “Ko Tu vēlētos, lai Tev uzdāvina?”, atbilde bieži vien ir aptuveni šāda: “Neko, man jau viss ir”? Ja apdāvināmais pats nav diez ko liels palīgs piemērotas dāvanas atrašanā, mēs centīsimies palīdzēt Tev piemeklēt dāvanu atbilstoši viņa interesēm!

Dāvana vīrietim – tehnoloģiju entuziastam

Ja apdāvināmajam vīrietim patīk gadžeti un jaunākais tehnoloģiju un elektronikas jomā, izvēle dāvanām ir plaša. Pāris idejas dāvanai, ja ar jaunākajām tehnoloģijām viņš ir uz Tu:

Viedtālrunis

Foto: 1a.lv

Viedtālruņi ir visbiežāk pieminētā ierīce, ja runā par inovācijām un jaunumiem digitālo tehnoloģiju jomā. Ja dāvana vīrietim būs jauns viedtelefons, pievērs uzmanību, lai tam būtu:

* augstas izšķirtspējas kamera;
* vismaz Full HD displejs;
* 4G interneta atbalsts;
* pēc nepieciešamības – citas unikālas lietas un rīki (divas kameras lēcas, DualSIM, AMOLED displejs u.c.).

VR brilles

VR jeb virtuālās realitātes brilles būs lieliska dāvana vīrietim, kurš aizraujas ar jaunākajām tehnoloģijām. Šī ierīce, savienota ar Android un iOS viedtelefoniem, ļaus izbaudīt 3D spēles un 360 grādu video jaunā līmenī.

Foto: 1a.lv

Dāvanas izklaidei un atpūtai

Dāvana vīrietim, kura palīdzēs izklaidēties un relaksēties garas darba dienas beigās, noteikti tiks novērtēta. Piedāvājam aplūkot dažas no idejām, kuras vērts apsvērt:

Televizors

Foto: 1a.lv

Jauns, labs televizors noteikti būs patīkams pārsteigums. Plašās iespējas un tehnoloģiskās inovācijas šo dāvanu padarīs ne vien par rīku iemīļotā seriāla vai filmas skatīšanai, bet arī par sarunu tematu draugu lokā. Televizori atkarībā no cenu kategorijas sevī ietver dažādas funkcijas, sākot ar pamatiespējām un beidzot ar jaunākajiem rīkiem. Lūk, aspekti, kuriem pievērst uzmanību, lai šī dāvana vīrietim radītu patiesi patīkamu pārsteigumu:

* Vismaz Full HD izšķirtspēja. Šis ir attēla izšķirtspējas standarts un vairumā gadījumu sniegs pietiekami asu attēlu;
* SmartTV. Šī funkcija ļaus piekļūt tīmekļa saturam ar televizora starpniecību.

Spēļu konsole

Viens no labākajiem relaksācijas veidiem mājās ir videospēļu spēlēšana. Atšķirībā no televīzijas vai video skatīšanās, kas ir pasīva, videospēlē dalībnieki aktīvi iesaistās notikumu attīstībā. Turklāt spēļu konsolēm ir vismaz divi kontrolieri, kas izklaidē ļauj iesaistīt arī draugus un ģimeni.

Foto: 1a.lv

Praktiskas dāvanas

Vīrieši ir dažādi, taču ikviens no viņiem novērtē funkcionalitāti un dāvanas, kurām ir reāls pielietojums. Dažas idejas dāvanai praktiskam vīrietim:

Skuveklis

Foto: 1a.lv

Vai tā būtu ikdienas rutīnas sastāvdaļa vai sava veida rituāls, kvalitatīvi skūšanās piederumi vienmēr tiks novērtēti un būs lieliska dāvana vīrietim. Skuvekļu veidu ir daudz, un katrs no tiem kalpos savam mērķim:

* Vienreizlietojamie skuvekļi – paredzēti mitrajai skūšanai. Šie skuvekļi tikai nosacīti ir vienreiz lietojami, jo daudzi ražotāji piedāvā maināmus asmeņus, tāpēc tie būs lietojami atkārtoti un kalpos gana ilgi;
* Elektriskie skuvekļi, bārdas un matu trimeri. Elektriskie skuvekļi būs ērts palīgs rugāju savaldīšanā tiem, kuri skūšanās procesam negrib veltīt milzum daudz laika. Tie ir praktiski, jo izmantojami sausajai skūšanai un pats skūšanās process ir ātrs.

Rokas pulkstenis

Foto: 1a.lv

Labs rokas pulkstenis būs gan praktiska dāvana, gan lielisks aksesuārs viņa garderobē. Rokas pulksteņus šobrīd var iedalīt 2 lielākās kategorijās:

* Tradicionālie rokas pulksteņi ar analogo vai digitālo ciparnīcu – pārbaudītu vērtību un klasikas cienītājam;
* Viedie pulksteņi un aproces būs lieliska dāvana vīrietim – jaunāko tehnoloģiju entuziastam. Viedpulksteņi bez laika un datuma rādīšanas piedāvā arī citas funkcijas – iespēju savienot to ar viedtālruni, planšeti vai datoru, iebūvētu soļu skaitītāju, pulsa mērierīci un daudzas citas.

Ierīces mājas darbiem

Lielai daļai vīriešu ar darbiem mājās un garāžā patīk tikt galā pašiem un nejautāt citu palīdzību. Pareizie darba rīki un instrumenti būs lieliska dāvana vīrietim, kurš vēlas būt saimnieks savā namā. Dažas idejas dāvanai, kas viņam palīdzēs patstāvīgajos darbos:

* Akumulatoru un elektriskās urbjmašīnas, skrūvgrieži un citi instrumenti remontam ir neatsverami palīgi un praktiska dāvana vīrietim, kurš darbojas garāžā vai veic mājas vai dzīvokļa remontu;
* Augstspiediena mazgātāji. Jaudīgs augstspiediena mazgātājs būs praktiska dāvana vīrietim un lielisks palīgs privātmājā vai vasarnīcā, lai nomazgātu piebraucamo ceļu vai nospodrinātu savu automašīnu;
* Instrumentu kastes un somas. Vienkārša un praktiska dāvana vīrietim, lai visi viņa instrumenti vienmēr atrastos kārtībā un pie rokas, kad tie jāliek lietā.

Foto: 1a.lv

Piedzīvojumu meklētājam

Tūrisma GPS

Lai arī globālās pozicionēšanas sistēmas ir pieejamas teju katrā telefonā, īsts piedzīvojumu meklētājs novērtēs tieši tūrismam paredzētu ierīci, jo tai, atšķirībā no viedtālruņa, ir:

* ilgāks baterijas darbības laiks (līdz pat 25 stundām);
* precīzākas kartes ārpus pilsētas;
* izturīgāks korpuss pret triecieniem, mitrumu un putekļiem.

Foto: 1a.lv

Ceļotāja mugursoma

Labas kvalitātes tūrismam paredzēta soma ir neatņemams ceļotāja aksesuārs un būs lieliska dāvana vīrietim, kuram patīk doties pārgājienos vai tālākos ceļojumos. Piemērota soma atvieglos slodzi mugurai un ļaus tajā ietilpināt visu piedzīvojumam nepieciešamo inventāru.

Foto: 1a.lv

Lieliska vieta, kur meklēt šīs un vēl daudzas citas dāvanu idejas vīrietim, ir interneta veikals 1a.lv! Ienāc un pārliecinies!

04.12.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru