Lego Star Wars – teicama rotaļlieta visiem Zvaigžņu Karu mīļotājiem

1a.lv-lego SW-3

Foto: 1a.lv

Kurš gan nav dzirdējis par leģendāro Zvaigžņu Karu sāgu – filmu sēriju, kurā notiek starpgalaktiskais karš un daudz dažādu citu notikumu starp labo un ļauno! Un kurš gan nezina, kas ir stormtrūperi, Dārts Veiders, Lūks Skaivokers un Joda!

Un tādas leģendāras frāzes kā:

* “Priekšmets nevar Tevi padarīt labu vai ļaunu. Varaskāre, vēlme pēc aizliegtajām zināšanām un pat vēlme darīt labu var dažus aizvest pa ļaunuma ceļu. Bet tikai Tu pats vari sevi mainīt”;
* “Bailes ir ceļš uz tumšo pusi. Bailes noved pie dusmām, dusmas pie naida, naids pie ciešanām”;
* “Tu nevari apturēt pārmaiņas tāpat kā Sauli no uzaušanas”;
* “Dari vai nedari. Nav tāda “mēģināšu””;
* “Lai spēks ir ar Tevi!”

Filmu sižeti, specefekti, psihoemocionālais aspekts un lieliskā aktieru komanda ļāvusi Zvaigžņu Kariem kļūt par vienu no mīļākajām filmām miljoniem cilvēku. Bet, izrādās, šo sāgu nesmādē arī jaunā paaudze, kurai rotaļlietu ražotāji ir sarūpējuši īpašas izklaides iespējas, un viena no tām – Lego Star Wars konstruktori. Nedaudz vairāk par 1a.lv pieejamajiem Zvaigžņu Karu konstruktoriem lasi raksta turpinājumā!

Mazliet par zīmolu

1a.lv-lego SW-1

Foto: 1a.lv

Lego ir viens no pasaulē populārākajiem rotaļlietu ražotāju zīmoliem, kas 1932. gada 10. augustā radīts Dānijā. Šī uzņēmuma radītās rotaļlietas – konstruktorus dažādu vecumu bērniem – ir iespējams izmantot ne tikai Tavas atvases izklaidēšanai, bet arī kā instrumentu, kas palīdz veicināt smadzeņu attīstību, jo, liekot kopā klucīšus, notiek sīkā motorika jeb mazās pirkstu kustības, kas ir galvenais smadzeņu attīstības organizētājs.

Lego piedāvājumā ir vairākas konstruktoru sērijas un viena no tām, Lego Star Wars, pēdējo gadu laikā ir īpaši pieprasīta. Iespējams, interese par šo konstruktoru sēriju ir augusi, pateicoties 2016. gadā iznākušajai Zvaigžņu Karu filmai “Rouge One: Zvaigžņu karu stāsts”. Piedāvājam aplūkot video, kurā redzami pilnīgi visi Lego Star Wars modeļi, kas radīti no 1999. līdz 2017. gadam!

Zvaigžņu Kari Tavās mājās

Pie mums, viedveikalā 1a.lv, Tu atradīsi visplašāko Lego Star Wars piedāvājumu, kāds sastopams Latvijas interneta veikalos – 97 dažādus konstruktorus, kuru minimālais vecuma ierobežojums ir no trīs līdz 14 gadiem. Kādēļ ir nozīmīgi to ņemt vērā? Jo lielāks minimālais vecums, jo mazākas detaļas ir konstruktora sastāvā, kas rada lielāku aizrīšanās risku. Negadījumu novēršanai aicinām jums, vecākiem, spēlēties kopā ar savām atvasēm. Tas arī sniegs iespēju kopā pavadīt laiku rotaļās.

Kādēļ droši varam apgalvot, ka pie mums ikviens atradīs sev tīkamāko rotaļlietu? Jo mūsu piedāvājumā ir:

* dažādi lidaparāti un kosmosa kuģi;
* ēkas un ēku kompleksi;
* zemes transporti;
* dažādas figūriņas un atslēgu piekariņi;
* apgaismes iekārtas (galda lampas, galvas lukturīši).

Tev noteikti izdosies iepriecināt savu mazo Zvaigžņu Karu fanu neatkarīgi no tā, vai viņam patīk likt kopā klucīšus vai nē, jo piedāvājam Lego Star Wars konstruktorus, kuru sastāvā ir 1 – 2 100 gabaliņi. Atliek tikai izvēlēties īsto!

Lai top jautrība!

1a.lv-lego SW-3
Foto: 1a.lv

Kas gan var būt foršāks par bērnu smiekliem un čalošanu mājās? Tikai viens – tas, ka Tu smejies un čalo ar viņiem kopā. Iepriecini savu atvasi ar Lego Star Wars un nemulsti, ja vēlies to iegādāties sev – katrā pieaugušajā mīt bērns, ar kuru ir nepieciešams paspēlēties, lai varētu dzīvot pilnvērtīgi!

 

11.10.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru