LG Nexus 5X un 4 lietas, ko Tev par to jāzina

LG Nexus 5X uz pārējo viedtālruņu fona izceļas ar dažādām praktiskām inovācijām, piemēram, pirkstu nospiedumu lasītāju, kas atrodas telefona aizmugurē. Ja arī Tevi ieinteresējis šis telefons, uzzini par to vairāk mūsu bloga rakstā!

Foto: lg.com

Pirkstu nospiedumu lasītājs – telefona aizmugurē

Lielākajam vairumam viedtālruņu pirkstu nospiedumu lasītājs atrodas telefona priekšpusē; daļai telefonu redzēts arī risinājums ar sensoru telefona sānā, taču LG Nexus 5X šajā aspektā izceļas – tā pirkstu nospiedumu lasītājs novietots aizmugurē. Iemesls? Pavisam vienkāršs – turot telefonu vienā rokā, rādītājpirksts dabīgi tiek novietots telefona aizmugurē, tādējādi LG Nexus 5X atbloķēšana neprasa veikt liekas kustības.

Foto: lg.com

Lādētājs, kam nav jāmin pareizā puse

Teju katram zināma problēma, kad nepieciešams uzlādēt telefonu, bet pirms tam jāuzmin, vai lādētāja spraudnis ir pareizajā pozīcijā, lai to ievietotu telefonā. LG Nexus 5X īpašniekiem šādas problēmas nepastāv – telefonam ir USB Type-C tipa lādētājs, kam spraudnis no abām pusēm ir vienāds. Vēl jāpiemin arī ātrā uzlāde – pievienojot LG Nexus 5X pie elektrotīkla vien 10 minūtes, iegūsi teju četru stundu baterijas darbības laiku. Runājot par akumulatoru – Nexus 5X ir Li-Po 2700 mAh baterija, un ar pilnu uzlādi, telefonu izmantojot vidēji intensīvi, tas spēj darboties aptuveni vienu dienu.

Foto: lg.com

Lielāks pikseļu izmērs – labākas fotogrāfijas tumšos apstākļos

Uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas pustumsā var būt visai liels izaicinājums – fotografējot ar zibspuldzi, var zust attēla noskaņa, savukārt, to neizmantojot, attēls gluži vienkārši var būt pārāk tumšs. LG Nexus 5X šo problēmu ir apgājis – tam ir 1.55 µm lieli pikseļi, kas nodrošina labāku gaismas uztveršanu. Sliktāka izgaismojuma apstākļiem Nexus 5X kamera aprīkota ar lāzera autofokusu, kas palīdzēs ātri un precīzi veikt fokusēšanu. Bet, runājot par kameras izšķirtspēju – tai ir 12.3 megapikseļu sensors, savukārt video iespējams uzņemt ar 2160p izšķirtspēju (filmējot ar 30 kadriem sekundē). Un aizmirsts, protams, nav arī par selfiju mīļotājiem – LG Nexus 5X ir 5 megapikseļu priekšējā kamera.

Foto: lg.com

5.2 collu ekrāns – lai nekas nepaliktu nepamanīts

LG Nexus 5X ir aprīkots ar 5.2 collu ekrānu, tādēļ ar to būs gana ērti sērfot internetā, aplūkot uzņemtās fotogrāfijas un skatīties video vai filmas. Un, lai garām netiktu palaista neviena detaļa, ekrānam ir 1080 x 1920 pikseļu izšķirtspēja. Sūdzēties nevar arī par ekrāna spilgtumu – tas ir gana liels, lai LG Nexus 5X varētu tikt izmantots arī ārpus telpām un spilgtā apgaismojumā, un arī krāsas tiek atveidotas gana precīzi.

 

Savukārt, lai ekrānu pasargātu no skrāpējumiem, tas ir izgatavots no Corning® Gorilla® Glass 3 stikla, kas izceļas ar paaugstinātu aizsardzību pret skrambām. Līdz ar to, ja telefonu kādreiz gadīsies iemest somā kopā ar atslēgām vai monētām, ekrānam, visticamāk, nebūs ne skrambiņas. Taču, lai ekrāns būtu pasargāts pilnībā, labāk tomēr iegādāties papildu aizsargstiklu.

 

Vai arī Tu esi nobriedis jauna telefona iegādei? Ielūkojies mūsu viedtālruņu piedāvājumā – 1a.lv atrodami gan LG, gan daudzu citu ražotāju mobilie telefoni!

03.05.2018
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru