My Little Pony – jauna mīļākā rotaļlieta Tavai atvasei

1a.lv – My Little Pony

Foto: 1a.lv

Vai vēlies iepriecināt savu atvasi, taču nezini, kādas rotaļlietas šobrīd ir modē? Mēs Tev varam pačukstēt priekšā – ar My Little Pony šobrīd garām aizšaut nav iespējams. Raksta turpinājumā uzzini vairāk par šīm nu jau kulta statusu ieguvušajām rotaļlietām!

Popularitātes pamatā – gadu desmitu darbs

Lai gan varētu šķist, ka My Little Pony rotaļlietas ir salīdzinoši nesen radītas, vēstures grāmatas apgalvo pretējo – pirmās šīs franšīzes rotaļlietas tika izgatavotas pirms vairāk nekā trešdaļgadsimta – astoņdesmito gadu pašā sākumā.

Taču My Little Pony nekad nav bijušas tikai rotaļlietas. Tā, piemēram, 1986. gadā tikai izlaista pilnmetrāžas animācijas filma, kurā balsis ierunāja arī tādi kino nozares smagsvari kā Denijs DeVito un daudzi citi. Savukārt 1998. gadā tika izlaista arī videospēle “Friendship garden”. Arī turpmāk My Little Pony izcēlās ar dažādām aktivitātēm, piemēram, filmu My Little Pony Equastria Girl, taču šoreiz vairāk – par rotaļlietām.

No nelielām figūriņām līdz sapņu pilīm

1a.lv – My Little Pony (2)

Foto: 1a.lv

Laika gaitā My Little Pony rotaļlietas piedzīvojušas dažādas pārmaiņas, taču šobrīd “klubiņā” ir sešas poniju meitenes un katra no tām izceļas ar īpašu rakstura iezīmi:

* Twilight Sparkle – šo poniju meiteni-vienradzi raksturo vārds “maģisks”. Viņa iemieso līderes dotības, un viņai patīk atrasties uzmanības centrā;
* Rainbow Dash – lojalitāte. Šīs poniju meitenes aizraušanās ir ātra lidošana, un viņa vienmēr palīdzēs, ja notikusi kāda ķeza;
* Fluttershy – labsirdība. Lai gan Fluttershy ir kautrīga būtne, viņa ļoti ātri sadraudzējas ar citiem dzīvniekiem;
* Pinkie Pie – smiekli. Poniju meitene vārdā Pinkie Pie vienmēr ir jautrā noskaņojumā, un viņu raksturo laba humora izjūta;
* Applejack – godīgums. Šī poniju meitene dzīvo ārpus Ponijvillas, un, iespējams, tieši tāpēc viņa ir piezemētākā, kā arī nebaidās sasmērēties;
* Rarity – devība. Tāpat kā Twilight Sparkle, arī šī poniju meitene ir vienradze. Viņai ļoti rūp savs ārējais izskats, taču Rarity nav egoistiska – viņa vienmēr ir gatava dalīties ar savu palīdzību.

Taču tas nebūt nav viss – poniju meitenes mīl rotaļāties dažādās vidēs, piemēram, pilī, bet, tā kā My Little Pony Rainbow Dash pie sirds iet ātrums, viņai patīk arī dažādi transportlīdzekļi. Papildus tam, rotaļlietu līnijā iznāk arī dažādi aksesuāri, piemēram, mēbeles un ikdienas piederumi. Bet, ja gribi savai atvasei sagādāt īpašu pārsteigumu, iegādājies kādu no My Little Pony komplektiem – prieki šādā gadījumā būs ilgi!

1a.lv – My Little Pony (3)

Foto: 1a.lv

Kā nu bez filmām!

Taču, lai poniju meitenes varētu iepazīt vēl labāk, iznākušas arī virkne filmu. Varbūt Tava atvase ir redzējusi, piemēram, My Little Pony Equastria Girl, kas iznāca 2013. gadā, vai kādu citu filmu, kurā piedalās atraktīvās poniju meitenes? Ja atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša, un Tavai meitai šīs filmas patika, mums ir labas ziņas – vien pirms pavisam neilga laika izlaista jaunākā filma – My Little Pony: The Movie. Meklē to arī Latvijas lielākajos kinoteātros!

Gan iecienītākās iepriekšējo kolekciju, piemēram, My Little Pony Equastria Girl, gan jaunākās poniju meitenes (My Little Pony Rainbow Dash un daudzas citas) iespējams iegādāties arī Tavā viedveikalā 1a.lv!

 

16.10.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru