Nerf ieroči – instruments dažādu maņu attīstīšanai

Foto: 1a.lv

Ikviena vecāka interesēs ir viņa bērna attīstības veicināšana, dažādu maņu trenēšana un stiprināšana. Labs instruments šī uzdevuma īstenošanai ir dažādas attīstošās rotaļlietas. Bērnam agrā vecumā līdz apmēram 6 gadiem Tu vari piedāvāt dažādus klucīšus un rotaļlietas ar atšķirīgiem, izteiktiem reljefiem, bet ar pirmskolas vecumu nebeidzas Tavas atvases attīstība. Vai ir kāda rotaļlieta, kas veicinātu bērna maņu un domāšanas trenēšanu un vienlaikus būtu arī interesanta nodarbe jaunajai personībai? Jā, ir! Tie ir Nerf ieroči. Raksta turpinājumā lasi, kādu ieguldījumu Nerf N-strike var sniegt Tava bērna attīstībā!

Psiholoģiskā veselība ir atkarīga no prieka daudzuma ikdienā

Primāri rotaļlietu uzdevums ir aizraut un izklaidēt bērnu. Lielākā daļa puisēnu un arī dažas meitenes jau agrā bērnībā “šaudās” un spēlē kariņus ar TV pultīm, zariem, maizes šķēlēm un daudziem citiem priekšmetiem, tādēļ pirmskolas vecumā viņus var lieliski iepriecināt Nerf ieroči. Ar Nerf N-strike Tavai atvasei būs:

* prieks par foršas dāvanas saņemšanu;
* azarts, skrienot un spēlējot kariņus;
* daudz smieklu un jautrības.

Un neuztraucies – Nerf ieroči šauj nesāpīgas, mīkstas šautriņas, tomēr raugies, lai netiktu šauts galvas un kakla virzienā!

Loģiskā domāšana, taktika un komandas darbs noderēs “lielajā dzīvē”

Foto: 1a.lv

Vēl viena attīstošā funkcija, ko veic Nerf ieroči, ir loģiskās un taktiskās domāšanas trenēšana. Pavēro kādreiz savu bērnu, kad viņš spēlē kariņu! Viņam ir:

* jāizdomā un jāizplāno, kur un kā paslēpties, lai viņš netiktu sašauts, bet vienlaikus varētu trāpīt pretiniekam;
* jāaprēķina, vai paspēs aizskriet līdz nākamajam slēpnim bez uzņemtiem trāpījumiem;
* jāplāno, no cik liela attāluma var šaut par pretinieku, lai šautriņa trāpītu, nevis nokristu pusceļā.

Turklāt papildus šīm domām Tavam bērnam Nerf N-strike sniedz iespēju attīstīt prasmi strādāt komandā, kas lieti noderēs arī skolas gados un vēlāk darbā. Bet tas vēl nav viss!

Redzes treniņi īstiem Nerf N-strike speciālistiem

Foto: 1a.lv

Nerf ieroči var kļūt arī par precizitātes trenētāju. Kā? Izveido pārvietojamu paneli ar papīra vai kāda cita materiāla mērķiem, ko varētu cauršaut vai noliekt ar Nerf N-strike šautriņu! Tas būs līdzīgi kā šautuvē, tikai Nerf ieroči ir:

* drošāki;
* vieglāki;
* daudz klusāki;
* bez atsitiena.

Šāda aktivitāte ar Nerf N-strike vienlaikus gan asinās Tava bērna redzi, gan trenēs precizitāti tēmējot.

Turklāt Nerf ieroči būs ļoti interesanta izklaide arī pieaugušajiem, īpaši vīriešiem, par ko liecina dažādu uz kara tēmas balstītu datorspēļu spēlēšana. Nopērc šo rotaļlietu savam bērnam un pa kluso varēsi paspēlēties arī pats!

Ja esi gatavs teikt JĀ vārdu šai rotaļlietai, ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies piemērotāko!

27.11.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru