Oriģinālas Monster High lelles Tavu bērnu priekam!

monster_high

Foto: 1a.lv

Ko dāvināt meitenēm? Tradicionāla atbilde ir lelles, taču mūsdienu meiteņu sapņi nepavisam nav klasiski – vienas no pieprasītākajām lellēm visā pasaulē ir Monster High. Nevis izsmalcinātas jaunkundzes balles kleitās, bet īstās monstru lelles – vampīri, vilkači, burves, – noteikti sajūsminās arī Tavu bērnu. Monstru lelles īsā laika periodā ir iekarojušas dažāda vecuma meiteņu sirdis, bet kas padara tās tik īpašas? Par to uzzināsi raksta turpinājumā!

Monster High tuvplānā: kas slēpjas aiz atraktīva nosaukuma?

Standarta monstru lelles izmērs ir 25,5 cm. Lelles tiek ražotas no noturīga un netoksiska plastikāta, bet leļļu galvas – no mīksta PVC. Monster High lelles ir aprīkotas ar daudziem šarnīriem, kas padara spēlēšanos vēl aizraujošāku, jo lelles var viegli izvietot dažādās pozās. Ražotājs garantē augstu rotaļlietu kvalitāti, tāpēc monstru lelles var droši dot bērniem.

Vēl viena Monster High priekšrocība ir individuāla pieeja katras lelles dizainam. Šeit Tu neatradīsi standartizētas sejas un vienmuļus ietērpus – ikviena monstru lelle pārsteidz ar krāšņu ārējo izskatu, rūpīgi piemeklētiem aksesuāriem un izteiksmīgu seju. Vairumam modeļu ir sava sejas skulptūra, tāpēc monstru lelles atšķiras ne tikai ar saviem tērpiem un matu sakārtojumu, bet arī ar sejas vaibstiem – gluži tāpat kā cilvēki!

Monstru leļļu īsā vēsture

Savu uzvaras gājienu monstru lelles ir sākušas 2010. gadā, kad pasaulslavenais rotaļlietu ražotājs Mattel papildināja savu preču klāstu ar jaunu leļļu līniju. Iedvesmojoties no klasiskiem šausmu stāstiem, tika radītas Monster High lelles – vampīru, vilkaču, spoku, zombiju un citu monstru atvases. Sērija ātri ieguva plašu popularitāti, un pašlaik Monster High ir liela franšīze, kuras sortimentā ietilpst:

* monstru lelles;
* leļļu aksesuāri un papildu apģērbs;
* grāmatas un žurnāli par personāžu piedzīvojumiem;
* vairākas multfilmas un videospēles.

Leļļu dizaina vadmotīvs ir – jo šausmīgāk, jo smukāk! Taču neuztraucies par bērnu reakciju – monstru lelles var mierīgi dot rokās bērniem no 6 gadu vecuma. Mattel dizaineri zina, kā atrast līdzsvaru starp šausmīgo un skaisto, tāpēc monstru lellēm piemīt savs īpatnējs šarms. Ne velti Mattel uzņēmums ražo gan šaušalīgas Monster High, gan pievilcīgas Barbie lelles – mūsdienu bērniem ir lielākas izvēles iespējas ne tikai dzīvē, bet arī rotaļlietu nodaļā.

Kopējais monstru leļļu personāžu skaits ir mērāms desmitos. Kādas tad ir slavenās Monster High lelles?

Šausmīgi skaistas lelles: 3 monstru leļļu kolekcijas

Foto: pixabay.com

Mattel mēģinājums izveidot alternatīvu tradicionālām izskaistinātajām lellēm bija ārkārtīgi veiksmīgs, un kopš 2010. gada ir radītas vairākas jaunas leļļu kolekcijas. Paši pirmie monstru pasaules personāži jeb Original Ghouls ir:

* Frankie Stein. Briesmoņa Frankenšteina meita ar gaišzaļo sējas krāsu un acīm dažādās krāsās;
* Clawdeen Wolf. Vilkača meita ar sprogainiem, brūniem matiem un dzeltenām acīm;
* Cleo de Nile. Ēģiptes faraona jaunākā meita ar austrumnieciskiem sejas vaibstiem un gariem, melniem matiem;
* Draculaura. Vampīra Drakulas audžumeita, kuras izskats ir ieturēts melnā, rozā un violetā tonī;
* Ghoulia Yelps. Zombija meita ar spilgti ziliem matiem, valkā brilles un var aizvērt labo un kreiso aci atsevišķi;
* Lagoona Blue. Austrālijas izcelsmes jūras monstra meita ar caurspīdīgu sejas krāsu un dzelteni-zilganiem matiem.

Parādoties multfilmai par monstru leļļu gaitām vidusskolā, tika būtiski paplašināts personāžu skaits. Monster High Students kolekcijā ietilpst desmitiem oriģinālu leļļu, bet populārākie personāži ir:

* Purrsephone un Meowlody. Kaķu-vilkaču meitas ar astēm, tiek pārdotas komplektā;
* Catrine DeMew. Franču izcelsmes lelle ar “kaķa acīm” un violetiem matiem;
* Operetta. Noslēpumainā Operas spoka meita iemieso māksliniecisko šarmu un sievišķību;
* Scarah Screams. Gaišreģe ar satriecoši skaistiem matiem un magnētiski pievilcīgu ārieni.

Tie, kuri tomēr vēlas turēties pa gabalu no šausmu stāstu varoņiem, var izvēlēties speciālu Monster Exchange Wave 2 kolekciju. Monstru lelles šajā kolekcijā tika radītas, iedvesmojoties no dažādu valstu mitoloģiskā mantojuma, un 2015. gadā leļļu kolekciju ir papildinājušas norvēģu kalnu troļļa, Kostarikas baltā sikspārņa un Ziemeļamerikas brieža gara meitas. Un tas vēl nav viss!

Monstru lelles iepazīst pasauli

Foto: 1a.lv

Monster High lelles aktīvi ceļo, izklaidējas un izmēģina visdažādākos ģērbšanas stilus, tāpēc daudzas monstru lelles pieejamas dažādos tērpos. Arī prasīgākie leļļu fani atradīs jaunas mīļākās rotaļlietas neskaitāmās Monster High sērijās. Izvēlies, kas vairāk patiks Tavam bērnam:

* Monster Exchange Program. Četras monstru lelles iejūtas jaunā kultūrā un paplašina savu garderobi ar japāņu, spāņu un skotu tērpiem;
* High Ghouls’ Getaway. Eksotiskie ceļojumi uz tropu valstīm pārvērš Monster High lelles par ballīšu karalienēm;
First Day of Shool. Eleganti ikdienas tērpi un sakārtoti mati izceļ monstru lelles izteiksmīgo seju un oriģinālu izcelsmi.
* Leļļu kolekcijas un sērijas tiek regulāri atjaunotas, kā arī tiek papildināts preču sortiments – parādās leļļu aksesuāri, mājdzīvnieciņi, matu rotas. Tas viss pieejams ne tikai rotaļlietu veikalos, bet arī tiešsaistē.

Monster High lelles noteikti iepatiksies meitenēm, kuras sapņo par oriģinālām rotaļlietām. Arī lielas pusaugu meitenes būs sajūsmā, saņemot dāvanā stilīgu un neparastu lelli. Ja vēlies pārsteigt savu atvasi, ielūkojies, kādas monstru lelles ir pieejamas mūsu interneta veikalā!

27.11.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru