Slavenu zīmolu smaržas – 4 pasaulslaveni zīmoli un 4 ieteikumi, kā izvēlēties piemērotākās

1a.lv_Blogs_hugo boss smaržas (3)

Foto: 1a.lv

Ikviens ir pelnījis pilīti greznības, ko var sniegt izsmalcinātas smaržas. Ir zinātniski pierādīts, ka oža ir ārkārtīgi cieši saistīta ar atmiņu. Daži pētnieki pat uzskata, ka tieši smaržu atmiņa ir visspēcīgākā (ne redzes vai dzirdes). Un to tieši tā arī sauc – ožas atmiņa. Kurš gan nevēlētos, lai viņu atcerētos tieši pēc lieliskā aromāta?

Kvalitatīvas smaržas ir visvienkāršākais veids, kā veidot savu tēlu, tādēļ tālāk lasi par četriem slaveniem modes namiem, kas piedāvā savas neaizmirstamu aromātu līnijas modernām un pārliecinātām personībām.

Kāpēc modes nami rada smaržas?

Jau kopš Koko Šaneles laikiem modes nami un smaržu radīšana iet roku rokā. Smaržu pudelīte ir ikvienam pieejams gabaliņš sapņa, ko var redzēt uz mēles skaistu modeļu izpildījumā. Modes dizaineri pauž savu viedokli par to, kāda smarža vislabāk izceļ personību, kā arī – elegantās pudelītēs pasvītro modes nama kopējo stilu.

Hugo Boss smaržas

hugo-boss-woman

 

Foto: 1a.lv

Hugo Boss smaržas ir radītas par sevi pārliecinātam vīrietim un spēcīgai sievietei. Intensīvie aromāti pasvītro personības – kaislīgas, izsmalcinātas, drosmīgas un emocionālas. Ar viedokli un ambīcijām. Šīs smaržas ir radītas tiem, kas tiecas pēc panākumiem.

Lacoste smaržas

1a.lv_Blogs_hugo boss smaržas (3)

Foto: 1a.lv

Lacoste ir zīmols, kas radīts, lai parādītu sporta skaisto, eleganto pusi. Ērti, bet izsmalcināti. Vienkārši, bet eleganti un nenoliedzami sportiski. Lacoste smaržas ir radītas kustībai un dinamikai. Zīmols kļuva slavens 20. gadsimta pirmajā pusē ar saviem nu jau leģendārajiem polo krekliem, kā arī saīsinātajiem plisētajiem svārciņiem, kas kļuvuši par standarta apģērbu tenisa kortos. Un tieši tādas ir arī Lacoste smaržas – tās pauž gan kustību brīvības prieku, gan izsmalcinātību.

Chanel smaržas

1a.lv_Blogs_hugo boss smaržas (2)

Foto: 1a.lv

Šķiet, šis zīmols komentārus neprasa. Chanel smaržas līdzās ikoniskajai mazajai melnajai vakarkleitiņai jau kopš pagājušā gadsimta pirmās puses tiek uzskatītas par modernas, neatkarīgas, tomēr ārkārtīgi jutekliskas sievietes tēla neatņemamu sastāvdaļu. Koko Šanele, radot smaržas sievietei, vēlējās radīt kompozīciju, kas atainoto to, kā smaržo pati sieviete. Ne pēc ceriņiem vai jasmīniem, bet tieši – pēc sievišķīguma un jutekliskuma esences, kas pauž spēku un pašpārliecinātību. Daudzas parīzietes atzīst, ka arī viņu plauktos stāv Chanel Nr. 5, ko viņas lieto tieši tajās reizēs, kad vēlas justies spēcīgas un neaizsniedzamas.

Par laimi, Chanel šarms nu ir pieejams arī vīriešiem – tiem, kas drosmīgi pieņem it visus dzīves izaicinājumus.

Versace smaržas

1a.lv_Blogs_hugo boss smaržas

Foto: 1a.lv

Versace smaržas allaž ir greznas, bagātīgas un pavedinošas. Tās izstaro juteklisku sievišķo maigumu. Versace smaržas izstaro spēcīgu fizisko skaistumu apvienojumā ar pavedinātājas dabu. Šie aromāti ir radīti sievietēm, kas apzinās gan savu maigo, gan izsmalcināto un eleganto pusi.

Kādas smaržas izvēlēties?

Neierobežo sevi ar vienu aromātu! Ikdiena ir daudzveidīga, un tādām jābūt arī smaržām, kas Tevi pavada. Dienas gaitās mainās gan nodarbes, gan noskaņojums, tādēļ arī smaržu izvēlei jābūt atbilstošai.

* Ikdiena birojā – sievietēm: izvēlies Hugo Boss smaržas. Tās pauž apņēmību un pārliecību par sevi. Tu paveiksi visu, kas iecerēts. Vīriešiem: izvēlies Chanel.
* Treniņš tenisa kortos – viņam un viņai: izvēlies Lacoste smaržas. Tās lieliski iederas sportiskā vidē un nenovērsīs uzmanību no galvenā. Gluži otrādi – tās palīdzēs sasniegt lielisku rezultātu.
* Biznesa pārrunas – sievietēm: izvēlies Chanel smaržas – tevi pavadīs zīmola paustās vērtības un piešķirs papildu pārliecību par sevi, lai sasniegtu izvirzītos mērķus un gūtu panākumus. Vīriešiem: izvēlies Hugo Boss.
* Vakariņas romantiskā gaisotnē – sievietēm: izvēlies Versace smaržas – maigie, jutekliskie aromāti lieliski iederas intīmā vakara atmosfērā. Vīriešiem: izvēlies kādu no valdzinošajiem Hugo Boss smaržu aromātiem atmiņā paliekošam iespaidam.

Ja kādas no šīm smaržām vēlies iegādāties arī Tu, ielūkojies 1a.lv piedāvājumā!

16.10.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru