Sony Xperia M4 – telefons aktīva dzīvesveida piekritējiem

Foto: Sonymobile.com

Ar aktīvu dzīvesveidu esi uz Tu, un Tev nepieciešams arī attiecīgs telefons? Sony Xperia M4 Tevi nepievils – tam ir ūdensizturīgs korpuss, ļoti laba kamera un baterija, kas bez uzlādes spēj darboties vairākas dienas!

 

Baterijas darbības laiks – lielisks

Lai gan teju ikviens pieradis, ka telefonu dažkārt nepieciešams uzlādēt pat vairākas reizes dienā, šāda iespēja ne vienmēr ir pieejama, un īpaši aktuāli tas ir cilvēkiem, kuri lielāko dienas daļu pavada ārpus mājām vai biroja. Viena no opcijām, protams, ir tā dēvētā enerģijas banka, taču tādā gadījumā jārēķinās ar vēl vienu ierīci, kas jānēsā līdzi. Sony Xperia M4 īpašniekiem gan par šādām lietām nav jāuztraucas – ņemot vērā vidējo aritmētisko telefona lietotāju, telefona baterija spēj izturēt līdz pat divām diennaktīm.

Savukārt, izmantojot kādu no vairākiem baterijas taupīšanas režīmiem, tās darbības laiku iespējams paildzināt pat vairākas reizes.

Foto: Sonymobile.com

Kamera ar 13 megapikseļiem un virkni funkciju

Kurš gan telefonu neizmanto fotografēšanai un filmēšanai, vai ne? To vērā ņēmis arī Sony, radot Xperia M4. Šī telefona kameru raksturo:

  • 13 megapikseļu sensors;
  • Superior Auto – šis režīms automātiski nosaka, kādi konkrētajā situācijā būtu labākie kameras iestatījumi, lai fotogrāfijas sanāktu maksimāli kvalitatīvas;
  • HDR – High Dynamic Range (HDR) funkcija parūpējas par to, lai gan foto, gan video kontrasts būtu nepieciešamajā līmenī un ļautu saskatīt katru mazāko detaļu;
  • Exmor RS™ – dzīvīgas krāsas, dzidrums un pienācīgs apgaismojums – par to parūpēsies Exmor RS™ funkcija, kas, starp citu, tiek izmantota arī Sony spoguļkamerās.

Foto: Sonymobile.com

 

Aizmirsts nav arī par tiem cilvēkiem, kuri iemīļojuši selfijus – Sony Xperia M4 aprīkots ar 5 megapikseļu priekšējo kameru. Un vēl – tai ir 22 milimetrus plata lēca, līdz ar to fotogrāfijās ietilps vēl vairāk draugu vai dabas skatu!

 

Kā nu bez ūdensizturības!

Ūdensizturīgi viedtālruņi ir Sony firmas zīme, un arī Xperia M4 nav izņēmums – tas ir pasargāts gan no putekļiem un netīrumiem, gan ūdens (līdz 1.5 metru dziļumam ne ilgāk par 30 minūtēm). Taču, lai telefons būtu pasargāts, atceries, ka visām ieejām, kā arī telefona vāciņam jābūt kārtīgi nostiprinātam!

Foto: Sonymobile.com

Košs un pietiekami liels displejs ikvienam

Sony Xperia M4 ekrāns ir kā zelta vidusceļš – tā izmērs pa diagonāli ir 5 collas, līdz ar to tas ir gana ērts dažādu video aplūkošanai un lasīšanai, taču tajā pašā laikā telefona izmērs ir pietiekami kompakts, lai to bez problēmām varētu pārnēsāt kabatā. Savukārt IPS tehnoloģija parūpējas, lai krāsas tiktu attēlotas maksimāli precīzi, savukārt skatīšanās leņķis būtu pēc iespējas lielāks.

 

Jauda? Pietiekami daudz!

Lai gan Sony Xperia M4 tika prezentēts pirms nedaudz vairāk nekā trim gadiem, tā jauda ir pietiekami liela arī mūsdienu prasībām. Par to, lai telefons varētu paveikt virkni dažādu darbību, rūpējas Qualcomm Snapdragon astoņkodolu procesors, kam ir 1.5 GHz takts frekvence, kā arī 2 GB iebūvētā atmiņa. Jāpiemin, ka Xperia M4 ir arī iebūvēts LTE/4G modems, nodrošinot līdz pat 150 Mbit/s lejupielādes un 50 Mbit/s – augšupielādes ātrumu.

 

Iegādājies Sony Xperia M4 vai jebkuru citu Sony viedtālruni pie mums, 1a.lv!

 

24.04.2018
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru