Telefons Cat – Tavs labākais draugs neaizmirstamai festivālu sezonai

Foto: 1a.lv

Spīd spoža saule, laika apstākļi lutina un kalendārs rāda jūliju? Tas nozīmē tikai vienu – festivālu sezona ir klāt! Lai ne tikai maksimāli izbaudītu festivālu un tā piedāvātos piedzīvojumus, bet pēc tam arī varētu draugiem un ģimenei parādīt, kā gāja, līdz ar radošu un neparastu tērpu, gumijas zābakiem, dzeramo ūdeni un telti Tev nepieciešams arī labs mobilais telefons ar kārtīgu fotokameru.

Lai arī kā telefons tiktu saudzēts, tomēr arī pašiem apzinīgākajiem viedtālruņu īpašniekiem gadās situācijas, kad tas izkrīt vai kaut kur atsitas, tādēļ, lai nenāktos lieki pārdzīvot, lielisks variants, iegādājoties saziņas līdzekli, ir triecienizturīgs mobilais telefons. 1a.lv iepazīstina – mobilais telefons Cat – moderns un triecienizturīgs telefons, kurš būs Tavs labākais kompanjons, apmeklējot festivālu! Kādēļ? Uzzini šajā rakstā!

Gan oldskūla piekritējiem, gan mūsdienu fanātiem

Vai Tu vēl atceries tos laikus, kad, lai uzrakstītu burtu “S”, viena poga bija jāspiež četras vai piecas reizes, atkarībā no telefona uzstādījumiem? Un to, kā, neskatoties uz taustiņiem, varēji uzrakstīt visu SMS bez nevienas kļūdas? Šķita, ka, līdz ar skārienjūtīgo ekrānu ienākšanu mūsu ikdienā, būs jāaizmirst par iespēju rakstīt neskatoties. Taču bažas bija veltas. 1a.lv ir pieejams triecienizturīgs telefons Cat ar klasiskajām pogām:

B25;
B30 Dual Black.

Cat telefons ar pogām būs īpaši parocīgs ne tikai festivālus apmeklējošiem hipsteriem, bet arī laukos dzīvojošajiem, jo ir gan kompakts, gan triecienizturīgs, tādēļ lauku darbos paliks sveiks un vesels, pat iekrītot ūdenī un atrodoties tur līdz pat pusstundai. Papildus ūdens un triecienizturībai, Cat telefons ir izturīgs arī pret putekļiem un gružiem, tādēļ kalpos ilgāk nekā citi tam līdzīgie sakaru līdzekļi.

Kādēļ Cat telefons festivālā padara Tevi par veiksminieku?

Skaidrs ir viens – festivāli ir īstā vieta, kur meklēt piedzīvojumus un sarūpēt tādas atmiņas, kuras vēl ilgi raisīs smaidu. Nav noslēpums, ka nereti foršākie piedzīvojumi ir riskanti Tava telefona “veselībai”, piemēram, peldēšanās jūrā ar visām drēbēm, trakas dejas dubļos vai ekstrēms brīvais kritiens no 6 – 10 m augstām sastatnēm gaisa spilvenā. Tas nozīmē, ka triecienizturīgs telefons ir labākā izvēle, ja vēlies būt sasniedzams arī festivāla laikā, bet negribi baidīties par tā drošību. Ja Tavā gaumē nav Cat telefons ar podziņām un uzskati, ka festivālā nepieciešama ne tikai kvalitāte, bet arī mūsdienīgums, neuztraucies – 1a.lv piedāvājumā ir arī triecienizturīgs telefons Cat ar skārienjūtīgu ekrānu, kurš pieejams šādos modeļos:

S30 Dual 4G Black;
S30 Dual 4G Black + Car Kit;
S60 Black.

Ar ērto dizainu, neslīdošo korpusu un ekrānu, kas reaģē pat tad, ja pieskāriens tiek veikts ar roku, kas ietērpts cimdā, telefons Cat ir lieliski piemērots ne tikai vasaras festivāliem, bet arī ziemā notiekošajiem pasākumiem un to iemūžināšanai. Lieki piebilst, ka Cat telefons ir ne tikai moderns un mūsdienīgs, bet arī drošs pret kritieniem, mitrumu un putekļiem,  kas to padara par aktīva cilvēka labāko elektronisko draugu.

Drošība pirmajā vietā. Arī telefoniem.

Tu noteikti esi dzirdējis nostāstus par to, ka, ja telefons iekrīt ūdenī vai kā citādi samirkst, tas jāliek rīsos. Rīsi darbojas kā mitruma uzsūcējs, un tā telefonu varot glābt. Tomēr 1a.lv aicina – nespēlējies ar likteni, labāk nopērc telefonu, kurš ir izturīgs gan pret mitrumu, gan putekļiem, gan triecieniem. Vislabākais variants – triecienizturīgs telefons Cat. Tā ir pārbaudīta vērtība.

Padalies ar šo rakstu ar draugiem, lai visi kopā varat baudīt festivālus, nebaidoties par telefonu drošību!

21.07.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru