TOP 10 Ziemassvētku filmas 2017. gadā

Foto: Shutterstock.com

Šis ir tas laiks, kad pagatavot karsto šokolādi vai kakao ar putukrējuma un maršmelova cepurīti, ērti iekārtoties dīvānā un ļauties laiskai pēcpusdienai, skatoties 2017. gada populārākās Ziemassvētku filmas. Uzzini TOP 10 filmas 1a.lv vērtējumā!

10. Murgs pirms Ziemassvētkiem

Atsauc atmiņā bērnību, noskatoties šo veco, bet labo animācijas fantāziju filmu “Murgs pirms Ziemassvētkiem”! Džeims Skellingtons, kurš ir Halovīna pilsētas karalis, atklāj jaunu, brīnumiem piepildītu Ziemassvētku pilsētu. Vēloties Ziemassvētku sajūtas un garu atvest uz mājām, rodas dažādi pārbaudījumi, kas kavē viņa mērķa izpildi. To, vai Džeimsam plāns izdosies, uzzini noskatoties šo 1993. gadā radīto filmu!

9. Ziemassvētku gars

Ziemassvētku gars ir 2015. gada romantiska drāma, kas imdb.com reitingā saņēmusi 6,5 no 10 zvaigznēm. Keitai, darbu mīlošai juristei, tiek dotas trīs nedēļas, lai līdz Ziemassvētkiem pārdotu kādu skaistu un varenu savrupmāju. Viss jau būtu pavisam vienkārši, ja vien māja neglabātu kādu īpašu un pircējiem netīkamu noslēpumu…

8. Ziemassvētku šausmu stāsts

Šī nebūs romantiskā Ziemassvētku ģimenes filma, ko skatīties kopā ar bērniem. Šis ir baiļu un mistikas piepildīts stāsts, kas Ziemassvētku garu pārvērš šausminošos un nervus stindzinošos notikumos. Trīs jaunieši nolemj ielauzties skolā, lai soli pa solim izmeklētu divas slepkavības. Turpinājums izvēršas pavisam baiss… Vai jaunieši paliks dzīvi?

7. Ziemassvētku vilciens

Šīs romantiskās drāmas galvenos varoņos attēlo pazīstamie aktieri:

* Dermots Mulronejs;
* Kimberlija Viljamsa-Peislija;
* Denijs Glovers;
* Džoanna Kusaka.

Filmas galvenais varonis ir kāds cinisks žurnālists, kurš nolemj ar vilcienu mērot ceļu no Vašingtonas līdz Losandželosai, lai gūtu iedvesmu savam jaunākajam rakstam. Taču žurnālistam nav ne jausmas, kas viņu sagaida šajā Ziemassvētku braucienā. Uzzini!

6. Melnie Ziemassvētki

Šī 1974. gadā radītā šausmu filma imdb.com reitingā saņēmusi 7,2 no 10 zvaigznēm, kas ir gana augsts vērtējums. Labas atsauksmes filma saņēmusi arī no daudziem kino kritiķiem un tiek uzskatīta par vienu no labākajām tā laika Ziemassvētku šausmu filmām. Filmas stāsts – Ziemassvētku brīvlaikā meiteņu grupu vajā kāds svešinieks, līdz kādā mājas ballītē tiek saņemts aizdomīgs zvans, kurā jaunieši saņem draudus. Ja Tevi šis īsais filmas pārskats nebaida, noskaties filmu līdz tās pēdējai minūtei!

5. Ziemassvētku vēlēšanās

Sāra Tomasa ir uzcītīga darbiniece, kura iesaistās dažādās aktivitātēs papildus saviem tiešajiem darba pienākumiem. Taču tad, kad viņas Ziemassvētku ideja tiek nozagta, Sāra no visas sirds vēlas, lai Ziemassvētku vecītis beidzot dotu viņai pašu svarīgāko – drosmi pastāvēt pašai par sevi. Vai viņas vēlēšanās piepildīsies?

4. Krampus

Filmas sākums nepavisam neliecina par baisajiem notikumiem, kas seko tās turpinājumā. Pēc ne visai patīkamām ģimenes Ziemassvētku svinībām puika nejauši izsauc senu un ļaunuma pilnu dēmonu, kas ieradies sodīt neticīgos. Noskaidro, vai ģimenei izdosies dēmonu no mājas padzīt un atkal kļūt vienotiem un laimīgiem!

3. Ziemassvētku sapnis

Šī 2016. gada ģimenes filma vēsta par to, ka Ziemassvētku vēlēšanās ir jāizsaka ar atbildību, jo tās negaidot mēdz arī piepildīties. Tā pavisam nejauši piepildās kādas laulātas sievietes doma par to, kā būtu, ja viņa nebūtu precējusies. Vai viņa vēlēsies atpakaļ savu ierasto dzīvi vai tomēr priekšroku dos jaunajai? Noskaidro, noskatoties romantisko ģimenes filmu “Ziemassvētku sapnis”!

2. Sliktās mammas 2. daļa

Sliktās mammas atgriežas – šoreiz, gatavojoties Ziemassvētku svinībām, kas nenorit tik gludi, kā gribētos. Ciemos uz svētkiem ierodas slikto mammu mammas, kas ne pa jokam satricina svētku gaidīšanas laiku – katrai mammai spraucas laukā savi untumi, kas meitām sabojā Ziemassvētku prieku un ieceres. Lai gan pēc imdb.com reitinga filma saņēmusi tikai 5,8 zvaigznes no 10, jautru brīžu, kuros varēsi izsmieties, netrūks.

Vai sliktajām mammām izdosies mierpilni un skaisti svētki ar bagātīgu svētku galdu, pārdomātām dekorācijām un daudz jo daudz dāvanām? Uzzini, noskatoties filmu jau šodien!

Galvenajās lomās:

* Mila Kunisa;
* Kristena Bela;
* Keitrīna Hahna.

1. Ziemassvētku princis

Filma īstiem romantiķiem! Jauna žurnāliste Ambera Mūra dodas uz Aldoviju, lai izveidotu īstu sensāciju un aizraujošus materiālus par princi Ričardu, kurš pēc tēva nāves ir gatavs kļūt par karali. Pēc aprakstiem Ričards tiek uzskatīts par bezatbildīgu sieviešu mīluli, taču kā ir patiesībā? Vai Amberas un Ričarda stāsts izvērtīsies ar laimīgām beigām vai tomēr viņu simpātijām nebūs lemts uzplaukt?

Filmas galvenajās lomās ir tādi aktieri kā:

* Roze Makaivera;
* Bens Lembs;
* Alise Kraiga.

Labai filmai – labu televizoru!

Foto: Pixabay.com

Kāpēc cilvēki izvēlas doties uz kinoteātri, ja Ziemassvētku filmas iespējams skatīties mājās? Visbiežāk kino tiek apmeklēts, lai redzētu jaunākās filmas, taču ne mazāk svarīga ir arī skatīšanās bauda, redzot asu attēlu un dzirdot perfektu skaņu. Taču jaunākie televizori vairs neatpaliek no kinoteātru sniegtās pieredzes, tāpēc ielūkojies mūsu piedāvājumā un padari savu māju par kino baudītāju stūrīti!

Vai popkorna turziņas un silts dzēriens jau sagatavots? Atļaujies mirkli atpūtas Ziemassvētku drudža laikā! Viedveikals 1a.lv novēl patīkamu, gaišām domām un mīlestības piepildītu svētku laiku.

07.12.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru