Vai zini, kādas iespējas sniedz Alcatel One Touch 2045X?

Lai gan viedtālruņi ir kļuvuši par iecienītāko izvēli lielākajai daļai cilvēku, ne visiem nepieciešams telefons ar lielu ekrānu un kaudzi funkcijām. Ja esi viens no tiem, kam vajadzīgs nevis viedtālrunis, bet gan telefons ar pamatfunkcijām un pievilcīgu cenu, Alcatel One Touch 2045X Tevi varētu ieinteresēt!

Foto: 1a.lv

Ekrāns – pietiekami liels un spožs

Alcatel One Touch 2045X ir aprīkots ar 2.4 collu ekrānu, kam ir 240×320 pikseļu izšķirtspēja. Tas ir pietiekami liels, lai ērti pārlūkotu telefonā esošās funkcijas, savukārt visai augstais maksimālā spožuma līmenis parūpēsies par to, lai telefona izmantošana gana ērta būtu arī, piemēram, spožā saules gaismā.

Foto: 1a.lv

Internets un bezvadu savienojumi? Nekādu problēmu!

Lai gan varētu šķist, ka telefonam, kas maksā vien dažus desmitus eiro, iespēja sērfot internetā nav pieejama, Alcatel One Touch 2045X pierāda pretējo – tam ir 3G atbalsts, kā arī Facebook un Twitter aplikācijas. Un tas vēl nav viss – gan spēles, gan citas aplikācijas iespējams lejupielādēt, dodoties uz aplikāciju veikalu.

Tāpat Alcatel One Touch 2045X pieejams Bluetooth, lai bez vadu palīdzības uz un no telefona varētu nosūtīt dažādus datus un failus.

Foto: 1a.lv

Vienkārša, bet klātesoša – 0.3 megapikseļu kamera

Jā, tieši tā – ar Alcatel One Touch 2045X iespējams uzņemt arī attēlus un video! Protams, lolot ilūzijas, ka ar 0.3 megapikseļu kameru varēsi radīt augstas kvalitātes bildes un videoklipus, ir visai lieki, taču reizēs, kad fotoaparāts atstāts mājās, taču pamani ko interesantu, lieti noderēs arī šāda kamera.

Foto: 1a.lv

Mūzikas klausīšanās vai video apskate? Nekādu problēmu!

Lai ar Alcatel One Touch 2045X nebūtu garlaicīgi, piemēram, kādā garākā pārbraucienā, tajā iebūvēts arī mūzikas un video pleijeris. Protams, ar iebūvēto 128 megabaitu atmiņu varētu būt par maz, taču par to nav jāraizējas, jo, izmantojot Micro SD atmiņas karti, telefona atmiņu iespējams papildināt par vēl vairākiem gigabaitiem (līdz 32 GB). Tāpat Alcatel One Touch 2045X iebūvēts FM radio.

 

Baterijas darbības laiks – ļoti pieklājīgs

Iegādājoties viedtālruni, jārēķinās, ka to reizēm būs nepieciešams uzlādēt pat vairākas reizes dienā, jo enerģiju patērē gan lielais ekrāns, gan daudzās darbības, kas tiek veiktas vienlaicīgi. Savukārt, izvēloties vienkāršāku telefonu, piemēram, Alcatel One Touch 2045X, šādas problēmas atkrīt. Konkrētajam modelim akumulatora darbības laiks sarunas režīmā ir 4.5 stundas, savukārt mūziku ar to iespējams klausīties līdz 7 stundām. Savukārt standarta akumulatora gaidīšanas laiks sasniedz 340 stundas. Tādējādi iespējams secināt – ja telefonu nemitīgi neizmantosi zvanīšanai vai mūzikas klausīšanai, baterija nebūs jāuzlādē vairākas dienas.

Foto: 1a.lv

Jaudas – pietiekami daudz

Pašsaprotami, ka salīdzinoši vienkāršākajiem tā dēvētajiem podziņtelefoniem nav vajadzīgas tik jaudīgas komponentes kā viedtālruņiem, lai tālrunis darbotos bez aizķeršanās, taču apskatīsim arī šo parametru. Alcatel One Touch 2045X ir 64 MB operatīvā atmiņa, kā arī vienkodola procesors, kura takts frekvence ir 611 MHz. Katrā ziņā jaudas pietiks gan pašām vienkāršākajām funkcijām, gan sērfošanai internetā un video failu aplūkošanai, gan fotogrāfiju uzņemšanai!

 

Starp citu, Alcatel One Touch 2045X vari iegādāties arī 1a.lv viedveikalā – Tev tikai atliek izvēlēties piemērotāko krāsu toni (telefons pieejams melnā, baltā un sarkanā krāsā)!

27.04.2018
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru