Vai zini, kādēļ Lego City lieti noderēs Tavam dēlam?

1a.lv - Lego City2

Foto: 1a.lv

Cilvēka kā organisma attīstība sākas vēl mātes ķermenī, un tāpat savu attīstības ceļu uzsāk arī smadzenes, bet pēc bērna piedzimšanas īpaši nozīmīgs smadzeņu attīstības posms ir aptuveni līdz 13 gadu vecumam. Šajā periodā īpaši svarīgas ir attīstošās aktivitātes, kuru laikā norisinās tieši sīkā motorika jeb mazās pirkstu kustības.

Tad, kad bērns jau ir sasniedzis skolas vecumu (septiņi – astoņi gadi), šo aktivitāti var veikt, mācot bērnam spēlēt kādu mūzikas instrumentu, piemēram:

* klavieres;
* akordeonu;
* saksofonu;
* flautu.

Svarīgi, lai instrumenta spēlei būtu nepieciešamas abu roku pirkstu kustības, kas, piemēram, vijoļspēlē lielākoties nenotiek (kreisā roka spiež stīgas, labā tur lociņu), atskaitot dažas skaņdarbu vietas, kur jāspēlē pizzicato (ar pirkstu galiem raujot stīgas). Bet laikā no dzimšanas līdz skolas vecumam sīko motoriku veic attīstošās rotaļlietas, piemēram, Lego City konstruktori. Kas ir Lego City un kādi spēles varianti ir pieejami mūsu viedveikalā 1a.lv, uzzini raksta turpinājumā!

Nedaudz par produktu

Lego City ir viena no neskaitāmajām zīmola Lego konstruktoru sērijām, kas ir lieliski piemērota tieši puisēniem. Tie ir dažādu izmēru un krāsu plastmasas klucīši, kas piemēroti namiņu, auto, cietokšņu uz citu priekšmetu būvēšanai, jo, līdzko sastiprināti kopā, tie turas stingri un nejūk. Vēl viens nozīmīgs fakts – ar Lego klucīšiem iespējams aizrīties, tādēļ vēlams, lai Tavi bērni ar tiem spēlētos pieaugušā uzraudzībā. Savukārt Tev kā vecākam savas drošības nolūkos jāņem vērā – sargi pēdas no klucīšiem, jo uzkāpšana uz tiem var būt ĻOTI sāpīga!

Tavam auto mīlim

Neatkarīgi no tā, vai tas ir piecus gadus vecs puisēns vai četrdesmit septiņus gadus vecs vīrietis, skaidrs ir viens – šī dzimuma pārstāvjiem aktuālas ir automašīnas. Pieaugušajiem tie ir transporta līdzekļi ar reālu praktisku pielietojumu, bet puisēniem – rotaļlietas un konstruktori, un tieši par mazajiem automīļiem esam parūpējušies mēs – viedveikals 1a.lv. Mūsu piedāvājumā esošos Lego City auto konstruktorus var iedalīt pēc to veidiem:

* sacīkšu automašīnas;
* visurgājēji;
* ekskavatori un buldozeri;
* glābēju automobiļi (policija, ugunsdzēsēji);
* kravas mašīnas;
* vilcieni.

Mūsu plašajā piedāvājumā Tu noteikti atradīsi sava dēla interesēm un vecumam piemērotu auto konstruktoru, bet ņem vērā – tā kā pastāv aizrīšanās risks, uzraugi savu bērnu, kad viņš spēlējas ar Lego, un ņem vērā uz konstruktora iepakojuma norādīto minimālā vecuma ierobežojumu!

1a.lv - Lego City

Foto:1a.lv

Kuģi un laivas ūdens prieku mīļotājiem

Vai kādreiz esi dzirdējis, kā Tavs dēls vai meita runā par laivām un kuģiem? Vai varbūt ar sajūsmu skatās uz TV redzamajiem peldošajiem transporta līdzekļiem? Tad viņam noteikti patiks kāds no Lego City 11 kuģu, laivu un katamarānu konstruktoriem:

Deep Sea Scuba Scooter;
Fire Starter Set;
Race Boat;
4×4 With Catamaran;
Fishing Boat;
Ferry;
4 x 4 Response Unit;
Police Patrol Boat;
Fire Boat;
Coast Guard Head Quarters;
Deep Sea Exploration Vessel.

Turklāt lielākoties komplektā ar peldošo transporta līdzekli konstruktorā būs arī auto, cilvēciņi vai jūras radības, lai bērna izklaides padarītu interesantākas un pilnvērtīgākas.

Pa gaisu, tikai pa gaisu!

Ir bērni, kuri jau no divu, trīs gadu vecuma dažādus priekšmetus paņem rokās un lidina kā lidaparātus – tās var būt TV pultis, plīša rotaļlietas, iegareni klucīši u.c. Ja Tavs mazais ir viens no topošajiem lidmašīnas, helikoptera vai kosmosa kuģa pilotiem, sarūpē viņam attīstošo Lego City sērijas konstruktoru ar lidojošo transportlīdzekļu tematiku! Mūsu piedāvājumā atradīsi vairāk nekā 10 dažādus komplektus:

Race Plane;
Airport Starter Set;
Space Starter Set;
Sea Rescue Plane;
Ambulance Plane;
Jungle Cargo Helicopter;
Airport Cargo Plane;
High-Speed Chaseu.c.!

Turklāt šie lidaparātu konstruktori ir īpaši veidoti, lai Tavs mazais ugunsdzēsēju, policistu, džungļu vai jūras pētījumu fans varētu izveidot veselu Lego City rotaļlietu kolekciju kopā ar no citu (auto, ūdens transporta, ēku un iestāžu) tematiku konstruktoriem izveidotajām rotaļlietām.

1a.lv - Lego City2

Foto: 1a.lv

Vairāk nekā tikai transportlīdzeklis

Lego City ir konstruktoru sērija, kuras izveidotāji parūpējušies par itin visiem rotaļu mīļotājiem – gan tiem, kurus interesē tikai helikopteri, gan tiem, kuri skatās vien uz mašīnām vai laivām, gan arī par tiem, kuri labprāt to visu apvieno, turklāt vēl ar prieku uzbūvē māju no klucīšiem. Šādu visaptverošo rotaļu mīļotājiem mūsu piedāvājumā ir atrodami īpaši konstruktoru komplekti:

* glābšanas centri;
* cietumi;
* lidostas;
* pētījumu bāzes;
* vilcienu stacijas;
* pludmales;
* parki u.c.

Tad, ja nevēlies veselu komplektu, kopā ar vilciena vai auto klucīšu komplektu iegādājies arī sliežu vai ceļa konstruktoru, kas bērna rotaļām piešķirs lielāku realitātes pieskaņu!

Katram mazajam ziķerim savu Lego City!

Ja vēlies iepriecināt savu atvasi, apsver Lego konstruktora iegādi, bet atceries – ievēro noteikto minimālā vecuma ierobežojumu, lai neradītu draudus bērna veselībai un konstruktors būtu piemērots viņa spējām un interesēm!
Padalies ar šo rakstu ar draugiem, lai katram puisēnam tiek savs sapņu Lego!

 

23.09.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru