Vai zini, kas ir labākā dāvana mammai?

Foto: Shutterstock.com

Dāvanu karte restorānā vai ziedu buķete? Smaržas vai tomēr labāk kāda ikdienā nepieciešama elektroierīce? Bet varbūt jauns mobilais tālrunis? Šādus un vēl daudz un dažādus jautājumus bieži uzdodam sev, kad tiek meklēta dāvana mammai. Vai arī Tu nevari veikt pareizo izvēli? Turpini lasīt – ļoti iespējams, mēs Tev varam palīdzēt!

Smaržas – ikvienas sievietes neatņemama ikdienas sastāvdaļa

Nereti tiek pieminēts, ka tieši aromāts rada visspēcīgāko iespaidu par cilvēku, tāpēc pareizu smaržu iegāde ir ļoti svarīga. Tas gan var nedaudz sarežģīt piemērotāko smaržu iegādi – gaume katram cilvēkam galu galā ir atšķirīga, tāpēc iegādāties pirmās smaržas, kuras ieraugi, nepavisam nav laba doma, it īpaši, ja tās paredzētas kā dāvana mammai.

Ieteikums: vari izmantot dažas viltības, piemēram, pirms svētkiem pavisam neuzkrītoši apjautājies par mammas iemīļotākajām smaržām, bet, ja dāvana jāsagādā jau tūlīt, vari mēģināt šo informāciju izdibināt no citiem tuvākajiem radiem un draugiem.

Tici mums – ja būsi uzzinājis mammas iemīļotāko aromātu un to viņai uzdāvināsi, ar dāvanu trāpīsi desmitniekā!

Mājīgu atmosfēru ļaus uzburt piemērota lampa

Foto: Pixabay.com

Savukārt, ja Tavai mammai pie sirds iet gaumīgs dizains, vērts padomāt par kādu no interjera priekšmetiem, piemēram, lampu. Un tas nekas, ja mājās jau ir stilīga lustra un stāvlampa – vari uzdāvināt arī galda vai siena lampu, jo gaismas (un modīgu interjera objektu) taču nekad nevar būt par daudz!

Ieteikums: pirms lampas iegādes pievērs uzmanību mammas dzīvesvietas iekārtojumam – klasiska stila masīva stāvlampa neiederēsies viesistabā, kur valda minimālisms, savukārt istabā, kas iekārtota atturīgos toņos, spilgta lasāmlampa var izskatīties neveikli.

Jauns mobilais telefons iepriecinās ikvienu

Liela daļa mūsu ikdienas šobrīd norisinās mobilajos telefonos – ar to palīdzību ne tikai sazināmies, bet arī smeļamies zināšanas (vai atpūšamies) interneta dzīlēs, maksājam rēķinus, klausāmies mūziku, un tā tālāk, un tā joprojām, līdz ar to kvalitatīvam telefonam ir ļoti liela nozīme. Ja esi pamanījis, ka mammas vecais telefons sācis palikt niķīgs (piemēram, darbojas lēni vai arī baterija izlādējas dažu stundu laikā), ļoti iespējams, ka pienācis laiks jaunas ierīces iegādei.

Ieteikums: noskaidro, kādas darbības mamma ar nākamo mobilo telefonu vēlētos veikt – arī tad, ja viņa šobrīd izmanto veco labo podziņtelefonu, tas nebūt nenozīmē, ka jaunajam telefonam jābūt tādam pašam. Varbūt arī mamma nolēmusi iepazīt jaunākās tehnoloģijas?

Kustības – pamatu pamats

Foto: Shutterstock.com

Noteikti piekritīsi – sporta zāle vai skrējiens ārā, kad temperatūra noslīdējusi zem 0 grādu atzīmes, nav tās piemērotākās aktivitātes ikvienam. Taču, ja Tavai mammai patīk kustēties, vari viņai uzdāvināt trenažieri vai fitnesa piederumus – tādējādi treniņi varēs norisināties turpat mājās!

Ieteikums: ja grasies iegādāties trenažieri, pirmkārt noskaidro, vai mammas veselības stāvoklis ir piemērots konkrētajam trenažierim – piemēram, skrejceliņš nav piemērota izvēle, ja personai, kas to izmantos, ir problēmas ar muguru vai ceļu locītavām. Un otrkārt – pārliecinies, vai esošajā dzīvesvietā ir pietiekami daudz vietas jaunai ierīcei – daļa trenažieru ir visai lieli, un tos nav paredzēts pārvietot.

Šķīvju vai glāžu komplekts? Jā, arī tā ir laba dāvana mammai!

Foto: Pixabay.com

Lai gan interneta dzīlēs par šķīvju komplektiem pat klīst dažādi joki, laiks, kad katra mājās bija vismaz pāris nekad neizmantotu servīžu, ir pagājis. Protams, ja redzi, ka mammas mājās ir pilnībā nokomplektēta servīze gan ikdienas lietošanai, gan ciemiņiem, dāvināt šķīvjus vai glāzes nav vērts, tomēr šķīvji un glāzes mēdz plīst un iziet no modes, tāpēc reizēm arī ar šķīvju vai glāžu komplektu iespējams trāpīt mērķī.

Ieteikums: šķīvjiem un glāzēm jābūt pieskaņotiem pārējiem traukiem un virtuves / ēdamistabas dizainam.

Dāvanu karte – ja zināmas vien aptuvenās vēlmes

Esi patiešām cītīgi domājis par to, ko mammai uzdāvināt, tomēr piemērots risinājums tā arī nav uzradies? Tādā gadījumā iesakām izmantot komplektu ar ziediem un dāvanu karti. Tiesa, arī dāvanu kartei jāpārklājas ar mammas interesēm – ja viņas kaislība ir, piemēram, dejošana, vari uzdāvināt dāvanu karti kādā no deju studijām, bet, ja interešu loks ir plašāks, lieti var noderēt dāvanu karte internetveikalā – tur ikviens atradīs kādu preci, kas būs gan noderīga, gan iepriecinās.

Ieteikums: lai dāvanu karte būtu personiskāka dāvana mammai, liec lietā savu iztēli un radošumu – tā vietā, lai dāvanu karti vienkārši ievietotu aploksnē, vari sagatavot īpašu dāvanu kastīti ar saldumiem vai arī izmantot kādu personiskāku pieeju.

Kā redzi, labākā dāvana mammai var būt plašs jēdziens – sākot ar smaržām vai kosmētiku un beidzot ar dāvanu karti. Tomēr atceries, ka pats galvenais ir fakts, lai dāvana mammai būtu oriģināla un Tava mamma justu, ka esi piedomājis pie tās izvēles. Dažādas lieliskas dāvanas gan mammai, gan citiem tuvajiem atradīsi arī mūsu viedveikalā!

16.12.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru