Vai zini, kas ir Yulu galda spēles?

Foto: 1a.lv

Ikviena bērna rotaļlietu plauktā ir jābūt arī izglītojošām un aizraujošām galda spēlēm, ko spēlēt kopā ar draugiem vai vecākiem. Iepazīsties, kādas ir Yulu galda spēles un iegādājies tādu arī savai atvasei!

3 Yulu galda spēles lielākai jautrībai

Pavisam kopā ir trīs veidu Yulu galda spēles:

* Yulu Spy Code Safe Breaker – minēšanas galda spēle, kas paredzēta diviem līdz četriem spēlētājiem, kas sasnieguši vismaz 6 gadu vecumu;
* Yulu Dynamite Dare – minēšanas spēle vismaz 4 gadus veciem bērniem, ko var spēlēt divi līdz četri cilvēki;
* Yulu Spy Code Break Free – veiklības spēle piemērota vismaz 6 gadus veciem bērniem, spēlēšanai vienatnē vai līdz pat četrām personām.

Ikviena no šīm spēlēm asina prātu un liek rūpīgi padomāt, lai uzlauztu slepeno kodu vai atraisītu sevi no roku dzelžiem. Vai Tavi bērni var kļūt par slepeniem spiegiem?

Yulu galda spēle veiklības trenēšanai

Ikviens spēles dalībnieks ir ieslēgts roku dzelžos. Kurš tos spēs atslēgt visātrāk, tādējādi nopelnot visvairāk punktu? Yulu Spy Code Break Free spēle ir ļoti slepena misija, par kuru nedrīkst uzzināt neviens cits kā tikai spēles dalībnieki. Lai paaugstinātu azartu spēlētāju vidū, spēlei ir vairākas sarežģītības pakāpes, tādējādi katru kārtu padarot neprognozējamu.

Kurš iegūs dārgumus?

Kurš no spēles dalībniekiem spēs uzlauzt slepenu seifu, kas piepildīts ar nozagtiem dārgumiem? Šī Yulu spēle apvieno:

* loģisko domāšanu;
* adrenalīnu;
* veiksmi.

Yulu galda spēles komplektā ietilpst:

* seifs, kas raida gaismas signālu;
* vērtīgas monētas;
* spēles kartītes;
* monētu uzlīmes.

Šī elektroniskā stratēģijas spēle, kurā lielu nozīmi spēlē veiksme un varbūtības teorija, ir izglītojoša un aizraus gan bērnus, gan vecākus. Uzspēlējiet kopā!

Kurš spēs apturēt bumbas sprādzienu un saņemt zeltu?

Šīs Yulu galda spēles pamatā ir veiksme un spēja zibenīgi pieņemt lēmumu, kuru no detonatoriem atslēgt, lai pārtrauktu taimera darbību. Galvenā balva – zelts! Šī spēle rada īstu spriedzi spēlētāju vidū, jo nekad nevar zināt, kad bumba eksplodēs. Vai Tu spēsi nervus kutinošā situācijā pieņemt pareizu lēmumu?

Yulu galda spēles ir mūsdienīgs veids, kā bērniem attīstīt un iemācīt dažādas prasmes, piemēram, lēmumu pieņemšanu, apdomāšanos, kā arī prasmi zaudēt, ja šoreiz veiksme nav bijusi viņa pusē. Pateicoties šīm spēlēm, brīvdienu vakari vai ciemošanās ar draugiem kļūs vēl aizraujošākas, jo ikvienam spēles dalībniekiem sagādās patīkamas emocijas.

Plašāku spēļu aprakstu lasi mūsu mājaslapā un vēlamo spēles veidu ātri un ērti iegādājies mūsu interneta veikalā! Vēlam veiksmi un sacensību garu!

28.11.2017
Autors: Valdis Zariņš

Pievienot komentāru