Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Apdares materiāli un būvmateriāli

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Moderns mājas interjers: kādas ir aktualitātes? Foto: Freepik.com Dažiem cilvēkiem ir dabiska intuīcija, izvēloties modernu, savstarpēji saskaņotu dizainu, taču, ko darīt, ja par savām zināšanām un intuīciju neesi pārliecināts? Var vērsties pie dizainera, kurš palīdzēs ar ieteikumiem, bet var arī...
Remonts virtuvē - svarīgākais no A līdz Z Foto: pexels.com Remonts virtuvē ir viens no sarežģītākajiem renovācijas darbiem mājoklī, jo jāpārdomā santehnikas un sadzīves tehnikas izvietojums, jāizvēlas ilgtspējīgi materiāli un jābūt balansā starp cenu un kvalitāti. Ar ko sākt? Mēs, 1a.lv, es...
Jautājumi & atbildes – kā pareizi ievilkt elektrību? Attēls: Freepik.com, freepik Vai esi nolēmis paša spēkiem ievilkt elektrību mājās, bet līdz galam neesi pārliecināts, ka zini, ko un kā labāk darīt, lai paveiktu šo darbu pareizi? Esam sagatavojuši Tev īsu, kodolīgu informācijas apkopojumu jautājumu...
Līmplēves logiem – viss, kas par tām jāzina Foto: fivesixthreedays, reshot.com Uzlabojumi mājās, birojā vai mašīnā var būt dārgi, ja to uzticat profesionālim. Ko darīt, ja ir ierobežots budžets šādiem darbiem? Dari pats! Viens no vienkāršākajiem uzlabojumiem, ko pats var izdarīt, ir dekoratīv...

Būvmateriāli – kā izvēlēties?

Nopietnais, priecīgi satraucošais lēmums par būvdarbiem vai remontu ir pieņemts. Tiks veidota jauna, skaista dzīves vide!! Jārēķinās, ka šis būs ilgtermiņa projekts, kas prasīs ne mazumu laika un pūļu!! Lai plāni, darbi un pirkumi, kas jāveic, nesagādātu raizes, interneta veikals 1a.lv ir parūpējies par visplašāko apdares un būvmateriālu piedāvājumu internetā. Visu nepieciešamo ir iespējams iegādāties vienā vietā, turklāt par izdevīgu cenu. 1a.lv ir pieejami:
 • Krāsas un lakas;
 • Flīzes;
 • Grīdas segumi;
 • Tapetes un līmplēves;
 • Saistvielas un sausie maisījumi;
 • Celtniecības plāksnes;
 • Kokmateriāli;
 • Jumtu segumi;
 • Durvis, logi un kāpnes;
 • Izolācijas materiāli;
 • Griesti.
Krāsu un laku sortiments ir ļoti plašs, jo interneta veikals 1a.lv piedāvā krāsas no tādiem populāriem ražotājiem kā Vivacolor, Sadolin, Hammerite, Pentacolor, Rilak un Tikkurila. Šeit būs ne tikai krāsas visdažādākajām virsmām (grīdas krāsošanai, betona virsmām, krāsa fasādēm, radiatoru akrila krāsa, logu un durvju krāsas un citas), bet arī krāsu pigmenti un piedevas, šķīdinātāji, impregnēšanas līdzekļi un antiseptiķi kokam.
 
Flīzes ir viegli izvēlēties, ja zināms, kur vēlaties tās izmantot, jo ir sienas flīzes, grīdas flīzes un fasādes flīzes. Piedāvājumā ir arī mozaīkas flīzes, kuras ir ne tikai praktisks apdares materiāls, bet arī skaists dizaina elements, tāpat kā dekori flīzēm un apmales flīzēm. Lai visu būtu iespējams iegādāties vienā vietā, šeit arī ir piederumi flīzēm un flīžu līme.
 
Interneta veikalā 1a.lv pieejami arī visi populārākie grīdas segumi: lamināts, parkets, vinila grīdas segumi, kas pēc būtības ir uzlabots linolejs, kā arī gumijas grīdas segumi. Šajā sadaļā arī pieejami apakšklāji un grīdlīstes un to savienojumi.
 
Tapetes droši vien ir pats populārākais sienu apdares vieds, tāpēc interneta veikalā 1a.lv ir plaša izvēle, pie kam ir arī fototapetes un šķidrās tapetes, līmplēves un visi nepieciešamie piederumi tapešu līmēšanai. Izvēloties tapetes, pievērsiet uzmanību ne tikai to krāsai un dizainam, bet arī no kāda materiāla tās veidotas, jo interneta veikalā 1a.lv pieejamas gan papīra, gan vinila, gan akrila tapetes. Bet piedāvājumā esošās ekoloģiskās tapetes nesatur PVH, plastifikatorus un ftalātus. 
 
Špaktele un grunts ir absolūti nepieciešami jebkuram remontam un tos var atrast sadaļā  saistvielas un sausie maisījumi
Celtniecības plāksnes sevī ietver PVC apdares dēļus un korķa sienas segumus, savukārt kokmateriālu sadaļā jālūkojas pēc apdares dēļiem, terases dēļiem un piederumiem terases dēļiem.
 
Jumts ir mājas drošais sargs – aizsargā gan pašu ēku, gan tās iemītniekus no lietus, sniega, saules svelmes un vēja. Bitumena viļņotās loksnes un plāksnes, plastikāta loksnes, teknes, notekas un citus piederumus jumta segumiem atradīsiet interneta veikala 1a.lv sadaļā jumtu segumi.
 
Durvis, logi un kāpnes ir mājas vizītkarte. Izvēlieties durvis vai logus un neaizmirsties, ka interneta veikalā 1a.lv atrodama arī furnitūra un piederumi šiem svarīgajiem jebkuras mājas vai dzīvokļa elementiem. Rokturi un durvju atdures var būtiski papildināt dizainu, uzsverot mājas personību, bet slēdzenes un atslēgas, kurus izvēlēsieties, būs droši sargi īpašumam. 
 
Lai arī bieži tā neliekas, griesti būtiski iespaido telpas kopējo vizuālo iespaidu, tie ir būtisks dizaina elements, kas var pilnībā mainīt telpas radīto noskaņojumu. Piekaramie griesti ir mūsdienīgs risinājums, ko arvien biežāk izmanto ne tikai birojos, bet arī dzīvojamās telpās. Tieši tāpēc interneta veikals 1a.lv piedāvājot apdares un būvmateriālus, nav aizmirsis arī par sadaļu griesti. Paūtiet viedveikalā 1a un iegūsties ātru piegādi par izdevīgām cenām!

Biežāk Uzdotie Jautājumi (FAQ)

Kādi materiāli tiek izmantoti celtniecībā?
Celtniecībā tiek izmatoti visdažādākie materiāli, atkarībā no veicamajiem darbiem. Tāpēc ir svarīgs plašs materiālu piedāvājums, lai būtu izvēle, atkarībā no veicamā darba, gaumes un finansiālajām iespējām.
 
Kura ir labākā vieta, kur iegādāties preces dzīvokļa remontam?
Preces remontam ir izdevīgi iegādāties interneta veikalā, jo cenas būs lētas, visu iespējams pasūtīt vienā vietā – ielikt “Pirkuma grozā” un uzreiz būs redzamas kopējās izmaksas, vai arī pievienot “Velmju sarakstam”, lai iegādātos vēlāk.
 
Kādi ir izturīgākie celtniecības materiāli?
Visizturīgākie materiāli, protams, ir dzelzs un tērauds, betons, akmens. Bet celtniecībā ir svarīgi izvēlēties pareizo materiālu īstajam darbam!
 
Vai labāk izvēlēties krāsotas sienas vai tapetes?
Cenu ziņā krāsas un tapešu vidējā cena ir gandrīz identiska. Bet sienu sagatavošana krāsošanai un pati krāsošana aizņem ilgāku laiku nekā tapešu uzlīmēšana. Tapetes var izvēlēties ar dažādiem zīmējumiem un reljefu, bet krāsojums būs vienā tonī. Krāsoto sienu pluss ir, ka var pārkrāsot skrāpējumus vai smērējumus.
 
Kā atšķiras grīdas segums no flīzēm?
Flīzes ir ideāli piemērotas telpām, kur nepieciešams nodrošināt mitrumizturību, bet flīžu grīdas parasti ir aukstas un tās ir sarežģītāk ieklāt. Linolejs ir lēts un viegli uzklājams matriāls ar plašām dizaina iespējām. Lamināts radīs klasisku un siltu sajūtu, tas ir izturīgs segums.