Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Apdares materiāli un būvmateriāli

Idejas un ieteikumi

Pašiem sava miera osta: dārza iekārtošana 3 soļos Foto: Robert Katziki/Unsplash    Personīgais dārzs vai pagalms ir ikvienas mājas pievienotā vērtība, kas ļauj jebkurā brīdī baudīt dabas tuvumu, vairot emocionālo labsajūtu un nostiprināt garīgo līdzsvaru. Lai padarītu dārza skaistuma baudīšanu vēl tīk...
Kādi ir standarta logu izmēri, veidi, un kā izvēlēties īstos logus savam mājoklim Foto: StockSnap, Pixabay.com   Realizējot savu sapni par savrupmājas būvniecību, vai arī vienkārši veicot remontu, būtiska nozīme ir pareizo logu izvēlei. No logu izvēles būs atkarīga kopējā dzīvojamo telpu noskaņa, kā arī dzīvojamo platību energoefe...
Lodžijas iekārtošana: vērtīgi padomi un praktiskas idejas Foto: Pexels.com / Evgenia Basyrova    Lielākoties daudzdzīvokļu nami ir aprīkoti ar lodžiju vai balkonu. Taču nereti šī papildu vieta mājoklī tiek izmantota lieko mantu uzglabāšanai vai pieejamā platība netiek izmantota vispār. Piemēram, lodžijas iekā...
Griestu dizains – dizaina idejas virtuvei, vannasistabai, priekšnamam un istabām Foto: Max Vakhtbovych, Pexels.com Svarīga interjera dizaina sastāvdaļa ir veselīgas vides radīšana. Lielā izmēra dēļ, griesti ir lielisks elements, uz kuru koncentrēties, lai radītu optimālu apgaismojumu, pareizu akustiku un vispārēja iekštelpa klim...

Būvmateriāli – kā izvēlēties?

Nopietnais, priecīgi satraucošais lēmums par būvdarbiem vai remontu ir pieņemts. Tiks veidota jauna, skaista dzīves vide!! Jārēķinās, ka šis būs ilgtermiņa projekts, kas prasīs ne mazumu laika un pūļu!! Lai plāni, darbi un pirkumi, kas jāveic, nesagādātu raizes, interneta veikals 1a.lv ir parūpējies par visplašāko apdares un būvmateriālu piedāvājumu internetā. Visu nepieciešamo ir iespējams iegādāties vienā vietā, turklāt par izdevīgu cenu. 1a.lv ir pieejami:
 • Krāsas un lakas;
 • Flīzes;
 • Grīdas segumi;
 • Tapetes un līmplēves;
 • Saistvielas un sausie maisījumi;
 • Celtniecības plāksnes;
 • Kokmateriāli;
 • Jumtu segumi;
 • Durvis, logi un kāpnes;
 • Izolācijas materiāli;
 • Griesti.
Krāsu un laku sortiments ir ļoti plašs, jo interneta veikals 1a.lv piedāvā krāsas no tādiem populāriem ražotājiem kā Vivacolor, Sadolin, Hammerite, Pentacolor, Rilak un Tikkurila. Šeit būs ne tikai krāsas visdažādākajām virsmām (grīdas krāsošanai, betona virsmām, krāsa fasādēm, radiatoru akrila krāsa, logu un durvju krāsas un citas), bet arī krāsu pigmenti un piedevas, šķīdinātāji, impregnēšanas līdzekļi un antiseptiķi kokam.
 
Flīzes ir viegli izvēlēties, ja zināms, kur vēlaties tās izmantot, jo ir sienas flīzes, grīdas flīzes un fasādes flīzes. Piedāvājumā ir arī mozaīkas flīzes, kuras ir ne tikai praktisks apdares materiāls, bet arī skaists dizaina elements, tāpat kā dekori flīzēm un apmales flīzēm. Lai visu būtu iespējams iegādāties vienā vietā, šeit arī ir piederumi flīzēm un flīžu līme.
 
Interneta veikalā 1a.lv pieejami arī visi populārākie grīdas segumi: lamināts, parkets, vinila grīdas segumi, kas pēc būtības ir uzlabots linolejs, kā arī gumijas grīdas segumi. Šajā sadaļā arī pieejami apakšklāji un grīdlīstes un to savienojumi.
 
Tapetes droši vien ir pats populārākais sienu apdares vieds, tāpēc interneta veikalā 1a.lv ir plaša izvēle, pie kam ir arī fototapetes un šķidrās tapetes, līmplēves un visi nepieciešamie piederumi tapešu līmēšanai. Izvēloties tapetes, pievērsiet uzmanību ne tikai to krāsai un dizainam, bet arī no kāda materiāla tās veidotas, jo interneta veikalā 1a.lv pieejamas gan papīra, gan vinila, gan akrila tapetes. Bet piedāvājumā esošās ekoloģiskās tapetes nesatur PVH, plastifikatorus un ftalātus. 
 
Špaktele un grunts ir absolūti nepieciešami jebkuram remontam un tos var atrast sadaļā  saistvielas un sausie maisījumi
Celtniecības plāksnes sevī ietver PVC apdares dēļus un korķa sienas segumus, savukārt kokmateriālu sadaļā jālūkojas pēc apdares dēļiem, terases dēļiem un piederumiem terases dēļiem.
 
Jumts ir mājas drošais sargs – aizsargā gan pašu ēku, gan tās iemītniekus no lietus, sniega, saules svelmes un vēja. Bitumena viļņotās loksnes un plāksnes, plastikāta loksnes, teknes, notekas un citus piederumus jumta segumiem atradīsiet interneta veikala 1a.lv sadaļā jumtu segumi.
 
Durvis, logi un kāpnes ir mājas vizītkarte. Izvēlieties durvis vai logus un neaizmirsties, ka interneta veikalā 1a.lv atrodama arī furnitūra un piederumi šiem svarīgajiem jebkuras mājas vai dzīvokļa elementiem. Rokturi un durvju atdures var būtiski papildināt dizainu, uzsverot mājas personību, bet slēdzenes un atslēgas, kurus izvēlēsieties, būs droši sargi īpašumam. 
 
Lai arī bieži tā neliekas, griesti būtiski iespaido telpas kopējo vizuālo iespaidu, tie ir būtisks dizaina elements, kas var pilnībā mainīt telpas radīto noskaņojumu. Piekaramie griesti ir mūsdienīgs risinājums, ko arvien biežāk izmanto ne tikai birojos, bet arī dzīvojamās telpās. Tieši tāpēc interneta veikals 1a.lv piedāvājot apdares un būvmateriālus, nav aizmirsis arī par sadaļu griesti. Paūtiet viedveikalā 1a un iegūsties ātru piegādi par izdevīgām cenām!

Biežāk Uzdotie Jautājumi (FAQ)

Kādi materiāli tiek izmantoti celtniecībā?
Celtniecībā tiek izmatoti visdažādākie materiāli, atkarībā no veicamajiem darbiem. Tāpēc ir svarīgs plašs materiālu piedāvājums, lai būtu izvēle, atkarībā no veicamā darba, gaumes un finansiālajām iespējām.
 
Kura ir labākā vieta, kur iegādāties preces dzīvokļa remontam?
Preces remontam ir izdevīgi iegādāties interneta veikalā, jo cenas būs lētas, visu iespējams pasūtīt vienā vietā – ielikt “Pirkuma grozā” un uzreiz būs redzamas kopējās izmaksas, vai arī pievienot “Velmju sarakstam”, lai iegādātos vēlāk.
 
Kādi ir izturīgākie celtniecības materiāli?
Visizturīgākie materiāli, protams, ir dzelzs un tērauds, betons, akmens. Bet celtniecībā ir svarīgi izvēlēties pareizo materiālu īstajam darbam!
 
Vai labāk izvēlēties krāsotas sienas vai tapetes?
Cenu ziņā krāsas un tapešu vidējā cena ir gandrīz identiska. Bet sienu sagatavošana krāsošanai un pati krāsošana aizņem ilgāku laiku nekā tapešu uzlīmēšana. Tapetes var izvēlēties ar dažādiem zīmējumiem un reljefu, bet krāsojums būs vienā tonī. Krāsoto sienu pluss ir, ka var pārkrāsot skrāpējumus vai smērējumus.
 
Kā atšķiras grīdas segums no flīzēm?
Flīzes ir ideāli piemērotas telpām, kur nepieciešams nodrošināt mitrumizturību, bet flīžu grīdas parasti ir aukstas un tās ir sarežģītāk ieklāt. Linolejs ir lēts un viegli uzklājams matriāls ar plašām dizaina iespējām. Lamināts radīs klasisku un siltu sajūtu, tas ir izturīgs segums.