Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

LEGO, rotaļlietas, lelles un galda spēles
   

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Dāvanu idejas mazam, vidējam un lielam budžetam Foto: Freepik.com/Racool-studio   Jebkura došanās ciemos un svētki nozīmē ne tikai prieku un ballīti, bet arī gatavošanos, dāvanu iegādi un plānošanu. Esam apkopojuši vairākus ieteikumus, kā gudri plānot svētkus, iegādājoties dāvanas ģimenei, draugiem ...
Dāvana pārim: kā izvēlēties piemērotāko, lai tā patiktu abiem? Foto: Pexels.com/Roman Odinstov   Tuvojoties Ziemassvētkiem, Jaunajam gadam, kāzu jubilejas gadadienai vai kādam citam īpašam notikumam, vienlaikus kopā ar patīkami kņudošo sajūtu pakrūtē par mīļo cilvēku iepriecināšanu neizbēgami tuvojas arī apjausma,...
Dāvana divgadniekam: 10 dāvanu idejas Foto: unsplash.com/@katieemslie   Lai izvēlētos noderīgu un interesantu dāvanu divgadniekam, ir nepieciešams gan pārdomāt mammas vēlmes, gan prasmes, kas bērniem šajā vecuma posmā ir jāattīsta. Radošums, kustības un roku motorika ir vienas no tām, tāpē...
Izklaides bērniem: kā nodarbināt savus mazos brīvdienās? Foto: pexels.com/@anete-lusina   Arī ģimenei gluži kā jebkurai citai komandai vajag laiku, lai saliedētos un radītu neaizmirstamas atmiņas, kas uzlabos saikni un ļaus būt iecietīgākiem un saprotošākiem citam pret citu ikdienas dzīvē. Šīs vērtības ir jā...

Rotaļlietas bērniem iegādājies veikalā 1a.lv

Ja vēlies iepriecināt bērnu svētkos vai ikdienā ar kādu rotaļlietu, ieskaties veikala 1a.lv piedāvājumā. Tajā ietilpst vairāk nekā 150 dažāda veida rotaļlietas lielākiem un mazākiem bērniem.

Zēniem patiks braucamie - piemēram, radiovadāmās mašīnas, kā arī roboti un citas lietas. Savukārt meitenes iepriecinās dažādas mehāniskās rotaļlietas - piemēram, dejojošs lācis vai briedis.
Iespējams izvēlēties bērna gaumei, vecumam un dzimumam atbilstošu rotaļlietu. Visērtāk to izdarīt ar interneta veikalā pieejamo meklētāju. Atzīmējot nepieciešamos parametrus- piemēram, vēlamo cenu amplitūdu, ražotāju, tipu un vecumu, kam tas paredzēts, tiks atlasīti atbilstoši varianti.
Lai atvieglotu izvēli un radītu priekšstatu par katru rotaļlietu, tās aprakstā pievienota izsmeļoša informācija. Tajā iekļauti tādi parametri kā -
• Paredzēts
Zēniem vai meitenēm
• Tips
Aprakstā norādīts konkrētās rotaļlietas tips. Piedāvājumā ietilpst dažāda tipa rotaļlietas - piemēram, mehāniskās rotaļlietas, minifigūras, radiovadāmās automašīnas, radiovadāmie helikopteri, kā arī daudz citu aizraujošu rotaļlietu.
• Vecums
Aprakstā norādīts, no kāda rotaļlieta ieteicama vai piemērota. Veikalā 1a.lv pieejamās rotaļlietas pieejamas bērniem no pusotra līdz 15 un vairāk gadu vecumam. Paši mazākie priecāsies par vienkāršām rotaļlietām, piemēram- mašīnām. Lielākiem bērniem tiek piedāvātas mazliet sarežģītākas rotaļlietas- piemēram, radiovadāmie helikopteri vai lidmašīnas.
• Īpašas atzīmes
Šajā kategorijā norādītas īpašās pazīmes, kas raksturīgas konkrētajai rotaļlietai, piemēram, bateriju nepieciešamība, pieejamās krāsas un citi parametri.
Interneta veikalā 1a.lv pieejamas rotaļlietas par dažādām cenām, līdz ar to tās ir pieejamas ikvienam. Par preci iespējams norēķināties arī skaidrā naudā - saņemot to. Būtiski arī, ka preces piegāde ir ātra - 2 līdz 3 dienu laikā. Tas ir ērti, sevišķi situācijās, kad rotaļlieta nepieciešama salīdzinoši īsā laikā- piemēram, jādodas uz jubileju. Tāpat pasūtīto preci iespējams saņemt arī veikala 1a.lv birojā Rīgā.
Visas veikalā nopērkamās rotaļlietas ir kvalitatīvas un bērniem drošas. Ja iegādātā rotaļlieta tomēr neatbilst kvalitātes prasībām, to pilnā iepakojumā un nelietotu iespējams atgriezt atpakaļ. Jāpiebilst, ka tas ir izdarāms 14 dienu laikā.
Iepērcies 1a.lv - tas ir ērti, ātri un izdevīgi.