Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

LEGO, rotaļlietas, lelles un galda spēles
   

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Ko dāvināt Ziemassvētkos un Jaunajā gadā saviem mīļajiem – ieteikumi un noderīgi padomi Foto: Roman Odintsov, Pexels.com Tuvojoties decembra mēnesim, ik gadu aktuāls kļūst jautājums, kā iepriecināt sev tuvos un mīļos cilvēkus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Dāvanu izvēle var sagādāt grūtības, it īpaši, ja ikdienas gaitās ir sanācis savu...
Kur svinēt dzimšanas dienu bērnam? Foto: Freepik.com   Bērna dzimšanas diena ir īpašs un skaists notikums ne tikai pašam bērnam, bet ikvienam ģimenes loceklim. Mamma un tētis šajā dienā kļuva par vecākiem. Lai šo dienu atzīmētu un padarītu atmiņā paliekošu, ik gadu aktuāls jautājums – k...
Dāvana pusaudzim dzimšanas dienā: izaicinājums, ko mēs palīdzēsim atrisināt Foto: Pexels.com/cottonbro studio   Dāvana pusaudzim dzimšanas dienā ikvienam ir izaicinājums, jo tai jābūt vienlīdz praktiskai un modernai. Jauniešiem mūsdienās ir dažādas vēlmes, kurām vecākiem bieži vien ir grūti izsekot – viņi kļūst izvēlīgāki, kā ...
Labākās dāvanas bērnudārza izlaidumā Foto:pexels.com/@mikhailnilov   Bērnudārza izlaidums ir pirmā finiša taisne bērna akadēmiskajā dzīvē. Šo nozīmīgo sasniegumu noteikti ir vērts svinēt, iepriecinot savu mīļo mazo ķiparu ar kādu atmiņā paliekošu dāvanu, kas parādīs, ka smags darbs vien...

Rotaļlietas bērniem iegādājies veikalā 1a.lv

Ja vēlies iepriecināt bērnu svētkos vai ikdienā ar kādu rotaļlietu, ieskaties veikala 1a.lv piedāvājumā. 1a ir pieejams plašs rotaļlietu veikals - tajā ietilpst vairāk nekā 150 dažāda veida spēļmantu lielākiem un mazākiem bērniem.

Rotaļlietas attīsta bērna prasmes un maņas

Mantas bērniem piedāvā ne tikai daudz jautrības, bet arī attīsta maņas. Lielākā daļa rotaļlietu palīdz attīstīt primārās maņas, piemēram, redzi, dzirdi un tausti. Labs piemērs ir spilgtas rotaļlietas, dažādās krāsas palīdz attīstīt un uzlabot redzi.
 
Bērniem ir iedzimta neticami liela zinātkāres sajūta. Intereses dēļ bērni iepazīst apkārtējo vidi pētot apkārt esošos objektus. Par laimi, izglītojošas mantas piedāvā bērniem drošu, izdomas bagātu rotaļu pieredzi, ļaujot bērniem izmantot viņu atjautību un izpētīšanas vēlmi.  
 
Izglītojošu rotaļlietu izmantošana var palīdzēt bērniem apgūt daudz dažādas prasmes, kas viņiem būs nepieciešamas viņu dzīvē. Rotaļlietas var palīdzēt attīstīt problēmu risināšanas prasmes, mācīt par konfliktu risināšanu un to, kā darbojas cēloņi un sekas. Tās arī māca bērniem dalīties, palīdz attīstīt viņu motorikas prasmes un attīsta viņu radošumu un iztēli. Bērni var sākt izmantot izglītojošas rotaļlietas jau no viena mēneša vecuma.
 
Lielākiem zēniem patiks braucamie - piemēram, radiovadāmās mašīnas, kā arī roboti un citas lietas. Savukārt meitenes iepriecinās dažādas mehāniskās rotaļlietas - piemēram, dejojošs lācis vai meiteņu lego. 
 
Internetveikalos iespējams izvēlēties bērna gaumei, vecumam un dzimumam atbilstošu rotaļlietu. Visērtāk to izdarīt ar interneta veikalā pieejamo meklētāju. Atzīmējot nepieciešamos parametrus - piemēram, vēlamo cenu amplitūdu, ražotāju, tipu un vecumu, kam tas paredzēts, tiks atlasīti atbilstoši varianti.
 
Lai atvieglotu izvēli un radītu priekšstatu par katru rotaļlietu, tās aprakstā pievienota izsmeļoša informācija.

Tips 

Aprakstā norādīts konkrētās rotaļlietas tips. Piedāvājumā ietilpst dažāda tipa rotaļlietas - piemēram, mehāniskās rotaļlietas, minifigūras, radiovadāmās automašīnas, radiovadāmie helikopteri, kā arī daudz citu aizraujošu rotaļlietu. 1a rotaļlietu veikals piedāvā visas populārākās rotaļlietu kategorijas, piemēram:
 
Ģimenes galda spēles un puzles. Kad visa ģimene sanāk kopā, galda spēles vienmēr ir jautra aktivitāte, kurā var iesaistīties visa ģimene. Tās ir lieliski piemērotas ballītēm un lietainām dienām, kad nākas sēdēt visu dienu mājās.
 
Populāras lelles un rotaļu komplekti. Lai kā arī liktos, ka tehnoloģijas pārņem pilnīgi visu, nekas nevar pārspēt veco labo lomu spēli. Palīdzi saviem bērniem samazināt ekrānu lietošanas laiku, tā vietā aicini viņu izmantot iztēli, izmantojot bērnu rotaļlietas – rotaļu automašīnu, vilcienus un pat lidmašīnu kolekciju. Tām, kurām ir patiesa aizraušanās ar modi, aicinām apskatīt satriecošās LOL lelles. Šīs lelles var ietērpt brīnišķīgos tērpos un satriecošos aksesuāros, lai iepazītu dažādus stilus un modes tendences.
 
Rotaļlietas zīdaiņiem un maziem bērniem. Ja meklē kaut ko, kas izklaidētu mazos, apskati visas mūsu lieliskās rotaļlietas no tādiem populāriem zīmoliem, piemēram, Fisher Price. 1a piedāvājumā zīdaiņu un mazu bērnu rotaļlietas ir lieliskas, lai palīdzētu attīstīt smadzenes un motorikas prasmes, piemēram, roku acu koordināciju, rāpošanu, skaitīšanu, krāsu, formu noteikšanu, alfabēta apgūšanu, dzīvnieku izzināšanu un jautras melodijas, kurām viņi var dziedāt līdzi. Ja vēlies iegādāties kaut ko mierinošu un mīļu, mūsu piedāvājumā ir daudz mīļu pūkainu draugu, kas noteikti patiks Tavam bērnam.
 
Elektroniskās rotaļlietas un tehnoloģijas bērniem. Droni, planšetdatori, mīkstās mantas bērniem un roboti – mūsu elektronisko rotaļlietu klāsts piedāvā perfektu tehnoloģiju un interaktīvo spēļu sajaukumu, lai sniegtu Tavam bērnam nebeidzamu izklaidi. Vai Tavs bērns vienmēr prasa Tavu telefonu vai planšetdatoru? Tad, kāpēc gan neiegādāties planšetdatoru bērniem? Atklāj aizraujošas elektroniskās rotaļlietas visām interesēm un vecumam, padari mācīšanos aizraujošu, izmantojot izglītojošas spēles. Apskati, kāds ir mūsu piedāvājums ar radio vadāmām automašīnām, kuras noteikti būs piemērotas rotaļlietas zēniem.

Vecums 

Aprakstā norādīts, no kāda vecuma rotaļlieta ieteicama vai piemērota. Veikalā 1a.lv atrodamās bērnu mantas pieejamas bērniem no dzimšanas līdz 15 un vairāk gadu vecumam. Paši mazākie priecāsies par vienkāršām rotaļlietām, piemēram – grabuļiem vai mašīnām. Lielākiem bērniem tiek piedāvātas mazliet sarežģītākas bērnu mantas - piemēram, radio vadāmie helikopteri vai lidmašīnas. 

Īpašas atzīmes 

Šajā kategorijā norādītas īpašās pazīmes, kas raksturīgas konkrētajai rotaļlietai, piemēram, bateriju nepieciešamība, pieejamās krāsas un citi parametri.
 
Interneta veikalā 1a.lv pieejamas bērnu rotaļlietas par dažādām cenām, līdz ar to tās ir pieejamas ikvienam. Par preci iespējams norēķināties arī skaidrā naudā - saņemot to ar kurjera starpniecību. Būtiski arī, ka preces piegāde ir ātra - 2 līdz 3 dienu laikā. Tas ir ērti, sevišķi situācijās, kad noskatītā manta atrodama vien Rīgas lielveikalos, bet pats Rīgā nedzīvojat.  Tāpat pasūtīto preci iespējams saņemt arī veikala 1a.lv birojā Rīgā.
 
Visas veikalā nopērkamās rotaļlietas ir kvalitatīvas un bērniem drošas. Ja iegādātās rotaļlietas bērniem tomēr neatbilst kvalitātes prasībām, to pilnā iepakojumā un nelietotu iespējams atgriezt atpakaļ. Jāpiebilst, ka tas ir izdarāms 14 dienu laikā.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

No kāda vecuma bērns var sākt izmantot rotaļlietas?
Bērns var sākt izmantot rotaļlietas, sākot jau no dzimšanas. Svarīgi izvēlēties bērna vecumam atbilstošas rotaļlietas, kuras palīdzēs bērnam attīstīt katrā vecuma posmā nepieciešamās prasmes un maņas.
Kāpēc rotaļlietas ir svarīgas bērna attīstībai?
Rotaļlietas veicina bērnu kognitīvo attīstību. Tās var stimulēt viņu koncentrēšanās līmeni un uzlabot viņu uzmanību un atmiņu kā arī palīdzēt sociālo iemaņu stiprināšanā.
Kādi drošības pasākumi jāievēro, kad bērns izmanto rotaļlietas?
Lai bērna rotaļāšanās ar rotaļlietām būtu droša, vienmēr izlasi instrukcijas un brīdinājumus uz iepakojuma. Izvairies no rotaļlietām ar sīkām detaļām, kas maziem bērniem rada aizrīšanās risku. Vienmēr izvēlies bērna vecumam atbilstošas rotaļlietas.
Cik daudz rotaļlietām bērnam vajadzētu būt?
Ir svarīgi nepārslogot bērna telpu ar pārāk daudz rotaļlietām. Bērnam var būt grūti koncentrēties pārsātinātā vidē.
Kad vajadzētu atbrīvoties no rotaļlietām?
Nav noteikta brīža, kad būtu jāatbrīvojas no rotaļlietas. Galvenais, lai manta nolietojuma dēļ, nepaliek bērnam bīstama.
Kas ir vissvarīgākais, izvēloties bērna rotaļlietu?
Ikreiz, kad iegādājies jaunu rotaļlietu, noteikti ņem vērā sava bērna temperamentu, paradumus un uzvedību. Pat bērnam, kurš šķiet progresīvāks salīdzinājumā ar citiem tāda paša vecuma bērniem nevajadzētu lietot rotaļlietas, kas paredzētas vecākiem bērniem. Rotaļlietu vecuma līmeni nosaka drošības faktori, nevis bērna intelekts vai briedums.