"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

LEGO, rotaļlietas, lelles un galda spēles
   

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

TOP 10 labākās spēles pie galda aizraujošiem vakariem Foto: Freepik.com   Diezin vai pastāv kāds vēl feināks veids, kā interesanti un aizraujoši pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai mīļoto, kā galda spēļu spēlēšana. Galda spēles ir lielisks veids, kā trenēt stratēģisko, loģisko un radošo domāšanu,...
17 jautras spēles ballītei, kas radīs prieku un pozitīvas emocijas Foto: Freepik.com Dzimšanas dienas, Ziemassvētki, Jaungads – šie ir tikai daži iemesli visai ģimenei vai draugu kompānijai sanākt kopā. Ja plāno ballīti, tad lielisks ēdiens, atmosfēra un cilvēki ir tas, kas nepieciešams, lai ballīte izdotos. Var ga...
15 lieliskas aktivitātes bērniem dažādos vecumos Attēls: Freepik.com Apgūt ko jaunu ir svarīgi ikvienā vecumā, īpaši bērniem. Aktivitātes bērniem var būt gan radošas, gan sportiskas, gan intelektuālas un izglītojošas. Lai arī tās ir ļoti dažādas, tām kopīgs ir viens – dažādas spēles un uzdevumi at...
13 saliedēšanas spēles bērniem Foto: unsplash.com Dažādas aktivitātes un saliedēšanas spēles bērniem ir jautrs un interesants veids, kā apgūt ko jaunu un pilnveidot prasmes. Ja meklē konkrētas spēļu idejas un citus noderīgus padomus aktivitāšu organizēšanā, turpini lasīt mūsu blo...

Rotaļlietas bērniem iegādājies veikalā 1a.lv

Ja vēlies iepriecināt bērnu svētkos vai ikdienā ar kādu rotaļlietu, ieskaties veikala 1a.lv piedāvājumā. Tajā ietilpst vairāk nekā 150 dažāda veida rotaļlietas lielākiem un mazākiem bērniem.

Zēniem patiks braucamie - piemēram, radiovadāmās mašīnas, kā arī roboti un citas lietas. Savukārt meitenes iepriecinās dažādas mehāniskās rotaļlietas - piemēram, dejojošs lācis vai briedis.
Iespējams izvēlēties bērna gaumei, vecumam un dzimumam atbilstošu rotaļlietu. Visērtāk to izdarīt ar interneta veikalā pieejamo meklētāju. Atzīmējot nepieciešamos parametrus- piemēram, vēlamo cenu amplitūdu, ražotāju, tipu un vecumu, kam tas paredzēts, tiks atlasīti atbilstoši varianti.
Lai atvieglotu izvēli un radītu priekšstatu par katru rotaļlietu, tās aprakstā pievienota izsmeļoša informācija. Tajā iekļauti tādi parametri kā -
• Paredzēts
Zēniem vai meitenēm
• Tips
Aprakstā norādīts konkrētās rotaļlietas tips. Piedāvājumā ietilpst dažāda tipa rotaļlietas - piemēram, mehāniskās rotaļlietas, minifigūras, radiovadāmās automašīnas, radiovadāmie helikopteri, kā arī daudz citu aizraujošu rotaļlietu.
• Vecums
Aprakstā norādīts, no kāda rotaļlieta ieteicama vai piemērota. Veikalā 1a.lv pieejamās rotaļlietas pieejamas bērniem no pusotra līdz 15 un vairāk gadu vecumam. Paši mazākie priecāsies par vienkāršām rotaļlietām, piemēram- mašīnām. Lielākiem bērniem tiek piedāvātas mazliet sarežģītākas rotaļlietas- piemēram, radiovadāmie helikopteri vai lidmašīnas.
• Īpašas atzīmes
Šajā kategorijā norādītas īpašās pazīmes, kas raksturīgas konkrētajai rotaļlietai, piemēram, bateriju nepieciešamība, pieejamās krāsas un citi parametri.
Interneta veikalā 1a.lv pieejamas rotaļlietas par dažādām cenām, līdz ar to tās ir pieejamas ikvienam. Par preci iespējams norēķināties arī skaidrā naudā - saņemot to. Būtiski arī, ka preces piegāde ir ātra - 2 līdz 3 dienu laikā. Tas ir ērti, sevišķi situācijās, kad rotaļlieta nepieciešama salīdzinoši īsā laikā- piemēram, jādodas uz jubileju. Tāpat pasūtīto preci iespējams saņemt arī veikala 1a.lv birojā Rīgā.
Visas veikalā nopērkamās rotaļlietas ir kvalitatīvas un bērniem drošas. Ja iegādātā rotaļlieta tomēr neatbilst kvalitātes prasībām, to pilnā iepakojumā un nelietotu iespējams atgriezt atpakaļ. Jāpiebilst, ka tas ir izdarāms 14 dienu laikā.
Iepērcies 1a.lv - tas ir ērti, ātri un izdevīgi.