"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk
Rāda: 1 - 48 no 71
Kārtot pēc:
Bērnu guļammaiss Lodger Mini Bunker BotAnimal Donkey
33,49 / gab.
Noliktavā
Bērnu guļammaiss Lodger Mini Bunker BotAnimal Donkey
(2)
Bērnu guļammaiss Lodger Mini Bunker BotAnimal Peony
59,99 / gab.
TOP prece
Bērnu guļammaiss Lodger Mini Bunker BotAnimal Peony
Bērnu guļammaiss Lodger Teddy Parrot
99,99 / gab.
TOP prece
Bērnu guļammaiss Lodger Teddy Parrot
Bērnu guļammaiss Nino Wrap 850
7,91 / gab.
Jaunums
Bērnu guļammaiss Nino Wrap 850
Bērnu guļammaiss Lulando Snoozy
30,00 / gab.
TOP prece
Bērnu guļammaiss Lulando Snoozy
Bērnu guļammaiss Lodger Mini Bunker BotAnimal Sage
38,88 / gab.
Noliktavā
Bērnu guļammaiss Lodger Mini Bunker BotAnimal Sage
(1)
Bērnu guļammaiss La bebe 104791
28,49 / gab.
Jaunums
Bērnu guļammaiss La bebe 104791
Bērnu guļammaiss Lulando Art
44,99 / gab.
Bērnu guļammaiss Lulando Art
Bērnu guļammaiss Lodger Teddy Black
77,99 / gab.
Bērnu guļammaiss Lodger Teddy Black
Bērnu guļammaiss Lulando Art
42,99 / gab.
Bērnu guļammaiss Lulando Art
Bērnu guļammaiss Lulando Art
42,99 / gab.
Bērnu guļammaiss Lulando Art
Bērnu guļammaiss Lulando Art
42,99 / gab.
Bērnu guļammaiss Lulando Art
Bērnu guļammaiss Lulando Art
44,99 / gab.
Bērnu guļammaiss Lulando Art
Bērnu guļammaiss Lulando Art
42,99 / gab.
Bērnu guļammaiss Lulando Art
Rāda: 1 - 48 no 71

Kāpēc bērnu guļammaiss ir gudra izvēle?

Bērnu guļammaiss ir lielisks produkts, kas ikdienu ar mazuli padara daudz ērtāku. Ieskatoties piedāvājuma klāstā, redzēsiet cik daudzveidīgi tie ir – sākot no modeļiem, kuri paredzēti ikdienas lietošanai iekštelpās līdz guļammaisiem ratu pastaigām visbargākajos laikapstākļos vai ērtākam braucienam autokrēsliņā bez liekas “kūņošanas” biezās drēbēs. 
 
Lai kāda būtu vajadzība, ar šiem guļammaisiem mazuļu ģērbšana atbilstoši laikapstākļiem ir kļuvusi daudz ērtāka kā jebkad iepriekš!

Kā izvēlēties piemērotu guļammaisu?

Uzsākot izpēti, pamanīsiet, ka galvenokārt tie iedalās lietošanai:
  • Iekštelpās;
  • Esot ceļā.
Abos gadījumos ir pieejamas variācijas, kuras piemērotas lietošanai ziemas vai vasaras sezonās, kā arī vissezonas variācijas. Katram no šiem guļammaisiem ir būtiskas priekšrocības. Detalizētāk par tām uzziniet, lasot tālāk.

Lietošanai iekštelpās

Tā ir lieliska alternatīva segai, kas būs piemērota, guldot mazuli bērnu gultiņā. Guļammaiss ir veidots tā, lai ķermeņa aukšdaļā tas derētu perfekti, vienlaikus mazulim sniedzot kustības brīvību, lai būtu ērta, silta un droša gulēšana. 
 
Šādi, atšķirībā no segas, mazulim nebūs iespējams sapīties. Tāpat, miegā kustoties, tas vienmēr paliks bērnam virsū. Tikpat ērti šādos guļammaisos ietītu mazuli varat pārlikt šūpuļkrēsliņā, kur bērns siltumā varēs turpināt baudīt atpūtu.  
 
Iekštelpu modeļi ir veidoti no elpojoša un absorbējoša materiāla, kas nodrošinās ērtu miegu. Varat guļammaisus kombinēt ar bodiju vai sedziņu, vai guldīt tajā mazuli tikai autiņbiksītēs, ja ir karstāki laikapstākļi. Jātzīmē, ka tos ir ērti kopt – tie ir viegli mazgājami un ātri žūst.

Dodoties ceļā

Dodoties ratu pastaigā, īpaši aukstākos laikapstākļos, saģērbt mazuli silti var būt īsts izaicinājums. Ja izvēlēsieties mazuli guldīt ratu guļammaisā jums šīs pūles atkritīs – izvēloties laikapstākļiem atbilstošu dizainu, bērnu nebūs nepieciešams tērpt biezā kombinezonā. Papildus komfortam mazulim varat vien apvilkt siltas mazuļu čībiņas un esat gatavi ceļam! 
 
Īpaši ziemas sezonai paredzēto guļammaisu iekšpuse ir veidota no mīksta materiāla, bieži vilnas vai flīsa, kas ārpusē kombinēts ar ūdensnecaurlaidīgu materiālu, kas arīdzan aizturēs vēju. Izvēloties modeli, kuram šīs kārtas ir atdalāmas, iegūsiet vissezonas variāciju, kuru varat kombinēt atbilstoši laikapstākļiem.
 
Īpaši ērtu tamlīdzīgu dizainu lietošanu padara visapkārt iestrādātais rāvējslēdzis, kas ļauj viegli atdalīt aukšējo daļu. Jāatzīmē, ka lielākā daļa āra pastaigām paredzēto guļammaisu būs ērti arī lietošanai autokrēsliņā

Kādu dizainu izvēlēties?

Iekštelpu guļammaisi parasti ir ar garām piedurknēm vai bez tām. To dizains ļauj ērti veikt autiņbiksīšu nomaiņu bez liekas mazuļa ģērbšanas – vien atveriet rāvējslēdzi, kurš iestrādāts visā modeļa garumā. 
 
Savukārt, apskatot pastaigām paredzētos guļammaisus, pamanīsiet, ka tos ērti savienot ar ratiem vai autosēdeklīti. Būtiski atzīmēt, ka lielāko daļu no tiem var ērti pielāgot dažādiem laikapstākļiem, pievienojot vai atdalot auduma slāni pēc nepieciešamības. Tāpat lielai daļai šo modeļu ir ērti regulējama poliestera kapuce un pieliekamas vai noņemamas piedurknes, lai mazulim pastaigas laikā būtu ērti un patīkami.
Ieskatoties 1A.lv piedāvājuma klāstā redzēsiet, ka arī krāsu ziņā veidotie dizaini ir ērti savienojami ar jebkuriem ratiem vai autosēdeklīti. Piedāvājumā esošie populārākie krāsu toņi ir:
  • Melns;
  • Smilškrāsas;
  • Rozā;
  • krāsais jeb ar tā saukto BotAnimal printu.

Kādu izmēru izvēlēties?

Lai sagādātu savam mazajam tiešām komfortablu naktsmieru, svarīgi izvēlēties guļammaisu, kas der perfekti. Ja izvēlēsieties variantu, kurš ir par ciešu, bērnam tas nebūs ērts, savukārt, izraugoties pārāk lielu izmēru, mazulim pastāv risks tajā sapīties, līdzīgi kā tas ir ar segām. 
Pirms internetveikalā izvēlaties piemērotāko izvēli, ieskatieties mazuļu apģērba izmēru tabulā – vadoties pēc tās varēsiet atlasīt nepieciešamos parametrus un nekļūdīgi pasūtīt tieši jūsu bērnam atbilstošāko guļammaisu. 
 
Bērna vecums
(mēn.)
Bērna garums (cm)
Apģērba izmērs
0 - 1
45 - 50
50
1 - 2
51 - 56
56
2 - 4
57 - 62
62
4 - 6
63 - 68
68
6 - 9
69 - 74
74
9 - 12
75 - 80
80
12 - 18
81 - 86
86
18 - 24
87 - 92
92
2 – 3 gadi
93 - 98
98

Izvēlieties bērnam nepieciešamo 1A.lv internetveikalā!

1A.lv internetveikala klāstā atradīsiet populārā zīmola Lodger veidotus bērnu guļammaisus sākot no daudzu vecāku iecienītas izvēles – Lodger Bunker jaundzimušajam jeb Lodger Mini Bunker līdz pat guļammaisiem, kuri perfekti derēs līdz trīs gadus veciem bērniem jeb tā sauktie Scandinavian Bunker.
 
Internetveikalā meklējot tieši jūsu atvasei piemērotāko, pievērsiet uzmanību preces aprakstam – tajā norādīti pieejamie Lodger Bunker izmēri. Jāatzīmē, ka Lodger Bunker cena nav no zemākajām, tomēr, ja esat gatavi ieguldīt kvalitātē, ko zīmols nodrošina, tas ir to vērts, īpaši, ja ir iespēja preci iegādāties par akcijas cenu.
 
Ieskatieties 1A.lv un atrodiet piedāvājumus lieliskiem bērnu guļammaisiem arī no tādiem populāriem bērnu preču zīmoliem, kā Heitmann Felle un Kaiser. Tāpat 1A.lv internetveikalā ir plašs klāsts citu, bērna komfortam nepieciešamu preču, kā, piemēram, austiņas bērniem. Vien dažu klikšķu attālumā varat iegādāties visu bērna labsajūtai nepieciešamo un saņemt to ar piegādi uz mājām! 

Biežāk Uzdotie Jautājumi (FAQ)

Kādi ir labākie zīdaiņu guļammaisi? 
Vislabākais zīdaiņu guļammaiss ir tāds, kurš mazulim der perfekti. Katram no tirgū pieejamajiem modeļiem ir savas priekšrocības – atliek vien aplūkot un izvēlēties jūsu dzīves veidam piemērotāko!
 
Vai guļammaisi ir tā vērti? 
Tā ir gudra izvēle tiem vecākiem, kuri novērtē ērtības un komfortu ikdienā ar mazuli. Tas ir tā vērts!
 
Cik ilgi kalpos zīdaiņu guļammaiss
Tas, atkarībā no tā veida un pielietojamības, var būt derīgs bērnam līdz pat trīs gadu vecumam, tomēr, lai bērnam tas būs ērts, jāseko līdzi izmēram, un jāpārliecinās, ka nav kļuvis par mazu.
 
Kam jāpievērš uzmanība, pērkot guļammaisu internetā? 
Svarīgi pievērst uzmanību pareiza izmēra izvēlei. Ja izmērs būs par mazu – bērnam tas nebūs ērts, savukārt pārāk liels izmērs nepildīs savu funkciju un mazulis tajā var sapīties, līdzīgi kā lietojot segu.
 
Vai guļammaisi ir droši? 
Jā, tie ir droši un ērti lietošanai. Mazulis tajā nesapīsies un varēs baudīt siltu un patīkamu mieru.