Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Darba apģērbs un apavi

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Betona pagatavošana: Kāds ir cementa patēriņš uz 1m3 betona? Foto: Unsplash.com/Anaya Katlego Cements ir ārkārtīgi noderīgs materiāls, jo tas ir neaizstājama sastāvdaļa betona gatavošanā, kas ir visplašāk izmantotais būvmateriāls pasaulē. Par spīti tam, ka betona izgatavošana var šķist vienkārša, tā gluži nav...
Lapu pūtēji – atsauksmes par dažādiem modeļiem un kā izvēlēties vispiemērotāko Foto: freepik.com/teksomolika Rudens ir klāt! Kā jau gaidāms, līdz ar rudens iestāšanos nāk arī skaistas nodzeltējušas un oranžas lapas, kas krīt no kokiem un izskaistina pat iepriekš drūmas apkārtnes. Šīs lapas sākumā ir ļoti skaistas, bet laika ga...
Kādas ir ieteicamās krāsas virtuvei? Daži virtuves dizaina padomi Foto: Unsplash.com/Nastuh Abootalebi Virtuve ir viena no vissvarīgākajām telpām mājoklī – ļoti bieži tieši tur tiek uzņemti ciemiņi, kas vada dzirkstošas sarunas, tiek ieturētas lieliskas maltītes ar ģimenes locekļiem un draugiem, kā arī vienkārši d...
Wi-fi kameras atsauksmes – kā izvēlēties vispiemērotāko wifi kameru? Foto: freepik.com Wifi kamera ir parocīgs rīks, ar kuras palīdzību iespējams ne tikai uzraudzīt savu māju prombūtnes laikā, bet arī pieskatīt bērnus un četrkājainos draugus. Wifi kameras ir savienotas ar internetu, kas sniedz iespēju redzēt video no...

Darba apģērbi – jūsu izvēle, mūsu piedāvājums

Darba apģērbi nepieciešami visdažādāko nozaru pārstāvjiem – tos ikdienā izvēlas kā celtnieki, santehniķi, elektriķi un automehāniķi, tā arī cilvēki, kuriem darba ietērps nepieciešams mājas apstākļos, lai veiktu remontdarbus paša spēkiem. 
 
Lai darba drēbju izvēlēšanās būtu vienkāršāka, iepazīstieties ar mūsu sagatavoto informāciju un noskaidrojiet – kādas priekšrocības sniedz darba apģērbs un kāda veida tērpus iespējams iegādāties 1A.lv internetveikalā!

Darba apģērbi: ar ko tie atšķiras?

Ar darba apģērbu saprotams tāds ietērps, kuru izmanto specifisku darbu veikšanai, piemēram, būvniecībai. Tomēr nav aizliegts to pielāgot arī mājas darbu veikšanai, un to darīt ir pat ieteicams. No ikdienas tērpiem, kurus ierasts nēsāt, dodoties ārpus mājas vai vakaros zvilnot uz dīvāna, darba apģērbus atšķir vairāki būtiski elementi. Kādi tie ir?
 
Izturība. Tie parasti tiek izgatavoti no biezāka, kvalitatīvāka auduma, kas ir noturīgāks. Tas pasargā lietotāju no izdilušiem bikšu ceļgaliem vai apavu purngaliem – tām vietām, kuras visātrāk nodils.
 
Ērtums. Ar speciālo darba ietērpu locīties, tupties, staipīties, lai veiktu dažādus darbus, ir ļoti ērti. Drēbes nav apspīlētas tieši tā iemesla dēļ, lai nodrošinātu spēju brīvi kustēties, kamēr tiek veikts darbs.
 
Funkcionalitāte. Tam parasti ir pielāgots dizains, uzlabojot tā funkcionalitāti. Piemēram, biksēm vai jakām ir izveidotas papildus kabatas, kurās ievietot nepieciešamos instrumentus.
 
Daudzveidība. Piedāvājumā pieejami visa veidu un dažādu izmēru apavi, kombinezoni, bikses, krekli u.c. tērpi, kas paredzēti dažādu darbu veikšanai.
 
Izskats. Reizēm ir svarīgi, ka drēbe ir pamanāma – tas īpaši nozīmīgi ir tieši būvniecības nozarē, kur darbiniekus jāredz gan dienas melnajā periodā, gan lielā attālumā. Pamanāmība būtiski ietekmē vairāku nozaru darbinieku drošību darba laikā, tāpēc piedāvājumā pieejami arī koši un atstarojoši materiāli.
 
Kopšana. Ņemot vērā, ka forma daudz ātrāk tiek sasmērēta, kā arī nākas strādāt ar dažādiem materiāliem, īpaša nozīme ir tās kopšanai. Tērpi ir ērti kopjami un tos nav nepieciešams mazgāt īpašos apstākļos. Tomēr neaizmirstiet pēc iegādes iepazīties ar kopšanas instrukciju, lai materiāls ilgāk kalpotu!
 
Aizsardzība. Speciālie tērpi paredzēti tā nēsātāja aizsardzībai no dažādiem riskiem, kas pastāv, veicot darbu.
 
Piemērotība. Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus Latvijā, piedāvājumā ir plašs modeļu klāsts, kas paredzēts, piemēram, lietus laikam. Tāpat pieejami arī ziemas darba apģērbi, kuriem iestrādāts siltinātājs, kas pasargās no aukstām vēja pūsmām un dzestrā gaisa.

Kādi ir šie riski, ar kuriem var nākties sastapties?

Darba apģērbs pasargā no ārējās vides ietekmes!
Darba ietērps nudien var pasargāt tā valkātāju no tādiem ārējās vides nodarītiem kaitējumiem kā:
 
1. Temperatūra. Piemēram, strādājot ārā, tas var aizturēt aukstumu, lai cilvēks neapsaldētos;
2. Ķīmiskās vielas. Tās var nodarīt būtisku kaitējumu cilvēka ādai, ķermenim, tāpēc, strādājot ar ķīmiskām vielām, noteikti jāizmanto tam pielāgots apģērbs;
3. Mitrums. Svarīgi, lai nenāktos strādāt ar slapjām kājām vai izmirkušām rokām – Jūs noteikti piekritīsiet;
4. Materiālu daļiņas. Piemēram, stikls, koks vai metāls – darba tērps no tiem pasargā cilvēku.

Visa veida darba apģērbi pie 1A.lv

“Darba apģērbi – kur pirkt?” “Kur pieejami kvalitatīvi, bet lēti darba apģērbi?” – atbilde ir pavisam vienkārša – 1A.lv interneta veikals! Pie mums pieejami darba apģērbi sievietēm, bērniem un vīriešiem, kas nozīmē, ka iespējams atrast ko noderīgu ikvienam! Piedāvājumā pieejami tādi veidi kā: darba bikses un kombinezoni; darba jakas un vestes; darba cimdi; darba krekli; darba apavi un gumijas zābaki; pret lietus modeļi; lietusmēteļi.
 
Pie mums klāsts ir plašs, tāpēc Jums, izvēloties sev atbilstošo no piedāvājuma, noteikti noderēs daži svarīgi ieteikumi, kuri jāņem vērā, lai iegādātais apģērbs būtu atbilstošs auguma aprisēm un derētu. 
Lai tērps neliktu vilties, pirms tā iegādes iesakām Jums izsvērt dažus būtiskus aspektus:
 
Kāda izmēra drēbi vai apavus nepieciešams iegādāties, lai tie atbilstu Jūsu garumam, vidukļa, kāju vai roku apkārtmēram.
 
Kādiem laikapstākļiem atbilstošam jābūt iegādātajam produktam, lai tas spētu pildīt nepieciešamās funkcijas. Piemēram – vai tam jābūt plānam, biezam, lietus necaurlaidīgam u.c.
 
Kāda ir produkta cena. Tas ir svarīgs priekšnoteikums – Jūs zināt, cik daudz esat gatavs tērēt katram apģērbam vai apavu pārim, tāpēc svarīgi jau pirms iegādes izpētīt, kas iekļaujas Jūsu vēlamajā cenu amplitūdā.
 
Kāda ir tā funkcionalitāte, jo tas var ietekmēt Jūsu darbu. Piemēram, ja darba biksēm nebūs iestrādātas kabatas, bet ikdienas darbā nepieciešams pārnēsāt instrumentus, bikses, visticamāk, nebūs piemērotas Jūsu vajadzībām. 
 
Ienāciet 1A.lv un izvēlieties to, kas Jūsu sirdij, prātam un maciņam šķiet piemērotākais. Tad ikdienas darbi mājās vai profesijas ietvaros pildāmie pienākumi veiksies labāk, izmantojot kvalitatīvu apģērbu vai apavus par pieejamām cenām!

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kādas lietas vajadzētu apsvērt pirms jaunu darba drēbju iegādes?
Pirms iegādes, jāizvērtē vairāki būtiski faktori – kāda ir vēlamā cenas amplitūda, kādam mērķim nepieciešams apģērbs, kāds ir Jūsu izmērs u.c.
Kā pareizi izvēlēties izmēru?
Izmēru izvēlieties, balstoties uz izmēriem, ko ikdienā izmantojiet. Noteikti pievērsiet uzmanību arī internetveikalā norādītajiem apģērbu izmēriem, lai saprastu, vai tie Jums būs piemēroti.
Kāds ir labākais tīrīšanas veids drēbēm?
Katram materiālam ir savs labākais, piemērotākais tīrīšanas veids. Lai noskaidrotu, kāds tas ir konkrētajam apģērbam, iepazīstieties ar informāciju, kas norādīta uz tā kopšanas etiķetes.
Cik bieži nepieciešams mainīt darba tērpu?
Drēbes ieteicams mainīt tad, kad tas vairs nepilda savas funkcijas un ir manāmi nolietojies. To mainīt, protams, varat arī ātrāk, ja Jūs vairs neapmierina tā kvalitāte.
Vai ir pietiekami iegādāties vienu eksemplāru?
Tas, cik daudz ietērpus iegādāties, atkarīgs no situācijas. Piemēram, ja Jums ir citi apģērba gabali, bet pietrūkst kāds konkrēts, lai veidotu komplektu, protams, ir pietiekami iegādāties tikai nepieciešamo.