Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Biroja piederumi un kancelejas preces

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Kādi ir televizora izmēri cm un kādā attālumā to no sevis novietot? Foto: pexels.com Līdz pat deviņdesmitajiem gadiem mājās, iespējams, bija tikai viena ierīce ar ekrānu – televizors. Turklāt tos, kam tāds piederēja, vairāk interesēja tas, ko ekrānā rādīja, nevis pats objekts un tā izmēri. Īpašas izvēles starp dažād...
Android TV box atsauksmes Foto: waalenok, freepik.com Vai Tev bieži ir garlaicīgi, skatoties parasto televizoru, nepietiekama satura vai neaktīvas satelīttelevīzijas abonēšanas dēļ? Ja meklē ko tādu, kas sagādās papildu prieku, tad Android TV box ir domāts tieši Tev. Tā ir m...
Jautājumi & atbildes – kā pareizi ievilkt elektrību? Attēls: Freepik.com, freepik Vai esi nolēmis paša spēkiem ievilkt elektrību mājās, bet līdz galam neesi pārliecināts, ka zini, ko un kā labāk darīt, lai paveiktu šo darbu pareizi? Esam sagatavojuši Tev īsu, kodolīgu informācijas apkopojumu jautājumu...
Padomi, kā iztīrīt datoru no vīrusiem drošā un efektīvā veidā Foto: Pexels.com / Mateusz Dach   Dators ir viena no tām ierīcēm, ko lielākā daļa no mums aktīvi lieto gan darba, gan arī izklaides vajadzībām. Lai arī tehnoloģijas ir nemitīgā attīstības procesā, diemžēl no vīrusu iekļūšanas datorā vai kādā citā viedi...

Biroja piederumi un kancelejas preces ērtākai ikdienai

Mūsu ikdiena nav iedomājama bez kancelejas precēm. Ikvienam mājās  noder kāds rakstāmpederums, līmlapiņas vai mapes, kur organizēt dokumentus. Arī bērni vienmēr vēlas jaunākos marķierus, zīmuļus un skaistākās pierakstu klades, tāpēc noteikti ielūkojies 1a.lv sortimentā un iegādājies preces, kas ikdienā ir nepieciešamas! 

Kancelejas preces birojam, skolai un mājai

Kancelejas preces ir svarīga biroja ikdienas sastāvdaļa. Pie mums atradīsi vairākas noderīgas preces, kā piemēram, biroja krēsli, naudas kastes, seifus un citus piederumus birojam. Skavotāji un caurumotāji palīdzēs organizēt dokumentus. Tam noderēs arī mapes un reģistri. Protams, piedāvājam arī dažādus rakstāmpiederumus, bez kuriem nav iedomājama ikdiena ne birojā, ne mājās. 
 
Skolai noderēs dažādie rakstāmpiederumi, klades, burtnīcas un bloknoti.  Bērni noteikti būs priecīgi par jauniem, krāsainiem marķieriem ar kuriem izcelt svarīgāko informāciju savos mācību pierakstos. Kalkulatori noderēs mācību procesā, lai nepieļautu kļūdas dažādos uzdevumos. Piedāvājumā ir gan pavisam vienkārši kalkulatori, gan zinātniskie, kas satur daudz vairāk funkciju matemātisko aprēķinu veikšanai. Zinātniskais kalkulators noderēs vecāko klašu skolēniem. 
 
Mājās, lai atvieglotu darbu pie datora un nekaitētu savai veselībai, noderīgi būs locītavu un kāju paliktņi. Tie ir pieejami plašā klāstā, atliek vien izpētīt piedāvājumu un izvēlēties sev piemērotāko. Mājai noteikti noderēs arī baterijas, akumulatori un lādētāji, bez kuriem ikdiena nav iedomājama. Lieliski noderēs arī tāfele. To izmantojot bērns mājās varēs izklaidēties, radoši izpausties vai mācīties, pildot uz tās dažādus uzdevumus. 

Produktu piedāvājums

1a.lv internetveikalā ir plašs kancelejas preču piedāvājums. Lai vieglāk orientēties plašajā klāstā, esam izveidojuši vairākas preču sadaļas:
 
Vadi, kabeļi un adapteri – atvieglo savu darbu ar ierīcēm, savieno tās, uzlādē ātrāk un pārliec failus;  
Biroja krēsli, paliktņi kājām un locītavām – Izvēlēties piemērotākās preces, kas noderēs garām darba stundām pie datora, rūpējoties par veselību;
Mapes un reģistri, biroja galda organizatori – sakārto savu darba vai mācību vidi;
Tīrīšanas līdzekļi datortehnikai – uzturi savu datoru tīru ar pareizajiem līdzekļiem, lai tas būtu kā jauns;
Tāfeles un to piederumi – vērtīgs palīgs gan darbam birojā, gan bērnu izklaidēm mājās;
Līmlapiņas, rakstāmpapīrs, klades, burtnīcas un bloknoti – pieraksti savas idejas;
Rakstāmpiederumi (marķieri, pildspalvas, zīmuļi) – izvēlies sev piemērotāko un izpaudies;
Korekcijas līdzekļi – palīdzēs noslēpt un labot kļūdas;
Līmlentes, līmes, šķēres – bez šīm lietām nav iedomājams neviens skolēns;
Caurumotāji, skavotāji, skavas – ērtākai dokumentu organizēšanai;
Kalkulatori – īstais palīgs skolā, mājās un birojā, lai nepieļautu kļūdas;
Naudas kastes, seifi – uzglabā lietas droši;
Giljotīnas un disknaži – ērtai lapu formātu sagriešanai;
Uzlīmes – iepriecini savu bērnu ar kādu uzlīmi;
Darbarīki un darbarīku komplekti – piederumi palīdzēs ikdienā salabot lietas pašam; 
Baterijas, akumulatori un lādētāji – šīs ir lietas, bez kurām ikdiena nav iedomājama. Piemeklē savām ierīcēm īsto enerģijas veidu; 
Kartes, atlanti, ceļveži – būs labs palīgs mācībās, kā arī ikdienā izglītojot sevi;
Citi piederumi birojam – ielūkojies un atradīsi dažādas saspraudes un piespraudes, kas palīdzēs organizēt vidi sev apkārt.

Iepērcies tiešaistē!

Kancelejas preces ir nepieciešamas visu gadu, tāpēc regulāri tās ir jāiegādājas no jauna.  Pērkot preces, kā, piemēram, biroja krēslus, kāju paliktņus, vadus, kabeļus un adapterus, nebaidies šīm precēm tērēt lielāku budžetu, jo tās kalpos ilgtermiņā. Pievērs uzmanību preces zīmolam un aprakstiem, lai izvēlētos sev piemērotāko. 
 
Pērkot kancelejas preces internetā ņem vērā savas vajadzības. Pievērs uzmanību preču daudzumam, cenai, kā arī dizainam! 

Kāpēc pasūtīt interneta veikalā 1a.lv?

Kancelejas preču izvēle var aizņemt daudz laika, ko noteikti negribās pavadīt veikalā. Nestāvi rindās un nesteidzīgi apdomā savas izvēles 1a.lv internetveikalā! Pie mums ir vairāki kancelejas preču zīmoli, kā, piemēram, Herlitz, Henkel, Moment, Centrum, Panta Plast, Fellowes un Olumpia. Jautājumu gadījumā sazinies ar mums rakstot uz e-pastu, ar prieku palīdzēsim!

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kādas pildspalvas iegādāties?
Iegādājies pildspalvu ņemot vērā savas vajadzības, izvēlies tās tintes krāsu un dizainu. Darbā noderēs melnas tintes pildspalvas, toties skolēnam var izvēlēties zilas krāsas pildspalvu ar interesantāku dizainu.
Kādi ir labākie biroja krēsli?
Labi biroja krēsli ir ar regulējamu augstumu, ērtu muguras daļu un galvas atbalstu, lai strādāt birojā būtu ērti.
Ar kurām kancelejas precēm iespējams uzlabot darba vietu?
Darba vietu uzlabot palīdzēs biroja krēsli, galda organizatori, mapes, reģistri, kā arī skavotāji, lai visi dokumenti būtu organizēti.
Kura ir labākā vieta kancelejas preču iegādei?
Kancelejas preces ir ērti un izdevīgi iegādāties interneta veikalos, jo iespējams apskatīt visu preču klāstu vienkopus, kā arī salīdzināt cenas, atsauksmes un ātri izvēlēties vajadzīgo apjomu.