Atlasīšana

Cena
Savienotājs
Šis rādītājs nosaka veidu, kādā tīkla karte tiek pieslēgta datoram. PCI savienotājs ir paredzēs montēšanai galda datora korpusā. USB vai FireWire savienotājs ļauj pieslēgt skaņas karti portatīvajam datoram vai galda datoram ārēji kā jebkuru perifērijas iekārtu. Pirms iegādāties skaņas karti, pārliecinieties, vai jūsu datoram ir atbilstošs savienotājs kartes pieslēgšanai.
Tīkla (LAN) savienojuma ātrums
Jo lielāks ātrums, jo jaudīgāka tīkla karte.
Kodola dzīslas (xlpe), mm²
Vada garums, m
Rāda: 39
Kārtot pēc:
Qoltec Cable for UPS C13 / C14 Black 3m
10,16 / gab.
Qoltec Cable for UPS C13 / C14 Black 3m
  • Pirmais kabeļa savienojums: IEC C14
  • Otrais kabeļa savienojums: IEC C13
  • Vada garums: 3 m
Qoltec AC Adapter Charger 15W 5V 3A 2.5*0.7 Black 1.4m
5,29 / gab.
Noliktavā
Qoltec AC Adapter Charger 15W 5V 3A 2.5*0.7 Black 1.4m
  • Pirmais kabeļa savienojums: Euro plug
  • Otrais kabeļa savienojums: DC jack
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
17,17 / gab.
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
  • Pirmais kabeļa savienojums: VGA Male
  • Otrais kabeļa savienojums: VGA male
  • Vada garums: 3 m
(2)
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 2m
11,77 / gab.
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 2m
  • Pirmais kabeļa savienojums: HDMI 19 pin male
  • Otrais kabeļa savienojums: Display port male
  • Vada garums: 2 m
(2)
Qoltec AC Adapter 4A 5.5 x 2.1/Euro Black
17,21 / gab.
Qoltec AC Adapter 4A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5 mm x 2.1 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
Qoltec AC Adapter 3A 5.5 x 2.5/Euro Black
19,19 / gab.
Qoltec AC Adapter 3A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
20,26 / gab.
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Nėra
  • Vada garums: 1.2 m
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black 1.2m
17,18 / gab.
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black 1.2m
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
  • Vada garums: 1.2 m
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
28,23 / gab.
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
  • Pirmais kabeļa savienojums: RJ-45 8P8C
  • Otrais kabeļa savienojums: RJ-45 8P8C
  • Vada garums: 3 m
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
26,68 / gab.
Qoltec Adapter USB / HDMI 0.182m
  • Pirmais kabeļa savienojums: USB
  • Otrais kabeļa savienojums: HDMI female
  • Vada garums: 0.18 m
(10)
Qoltec 50430 USB 3.1 Type-C to HDMI / USB 3.0 / USB 3.1 Type-C
42,82 / gab.
Qoltec 50430 USB 3.1 Type-C to HDMI / USB 3.0 / USB 3.1 Type-C
  • Pirmais kabeļa savienojums: USB-C
  • Otrais kabeļa savienojums: USB-C / HDMI / USB 3.0
  • Vada garums: 0.2 m
Qoltec Cable USB-C to USB Black 0.25 m
12,35 / gab.
Qoltec Cable USB-C to USB Black 0.25 m
  • Pirmais kabeļa savienojums: USB 3.1 C
  • Otrais kabeļa savienojums: USB 3.0 A female
  • Vada garums: 0.25 m
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
11,49 / gab.
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
7,50 / gab.
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 1m
  • Pirmais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Vada garums: 1 m
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.1 / Euro Black 1.4m
13,30 / gab.
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.1 / Euro Black 1.4m
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5 mm x 2.1 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
  • Vada garums: 1.4 m
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
8,60 / gab.
Qoltec Adapter Displayport / Displayport 1.5m Black
  • Pirmais kabeļa savienojums: Displayport 1.1 male
  • Otrais kabeļa savienojums: Displayport 1.1 male
  • Vada garums: 1.5 m
(3)
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
11,20 / gab.
Qoltic Optic Cable OM2 SC/UPC to SC/UPC 2m
  • Pirmais kabeļa savienojums: SC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: SC/UPC
  • Vada garums: 2 m
Qoltec SC-LC Optic Patch Cable Yellow 1m
11,50 / gab.
Qoltec SC-LC Optic Patch Cable Yellow 1m
  • Pirmais kabeļa savienojums: SC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Vada garums: 1 m
Qoltec Adapter USB / USB-micro
10,20 / gab.
Qoltec Adapter USB / USB-micro
  • Pirmais kabeļa savienojums: Micro USB female
  • Otrais kabeļa savienojums: USB male
Qoltec LC-LC Optic Patch Cable Yellow 3m
10,86 / gab.
Qoltec LC-LC Optic Patch Cable Yellow 3m
  • Pirmais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Vada garums: 3 m
Qoltec Cable Displayport / Displayport Black 1.5m
12,26 / gab.
Qoltec Cable Displayport / Displayport Black 1.5m
  • Pirmais kabeļa savienojums: Displayport 1.3 male
  • Otrais kabeļa savienojums: Displayport 1.3 male
  • Vada garums: 1.5 m
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 3m
12,51 / gab.
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 3m
  • Pirmais kabeļa savienojums: HDMI 19 pin male
  • Otrais kabeļa savienojums: Display port male
  • Vada garums: 3 m
(6)
Qoltec Cable USB 3.1 / HDMI White 1m
30,20 / gab.
Qoltec Cable USB 3.1 / HDMI White 1m
  • Pirmais kabeļa savienojums: USB 3.1 C male
  • Otrais kabeļa savienojums: HDMI A male
  • Vada garums: 1 m
Qoltec DisplayPort v1.4 Cable Black 3m
16,46 / gab.
Qoltec DisplayPort v1.4 Cable Black 3m
  • Pirmais kabeļa savienojums: Displayport
  • Otrais kabeļa savienojums: Displayport
  • Vada garums: 3 m
Qoltec Cable DisplayPort / DisplayPort 2m
13,23 / gab.
Qoltec Cable DisplayPort / DisplayPort 2m
  • Pirmais kabeļa savienojums: Displayport
  • Otrais kabeļa savienojums: Displayport
  • Vada garums: 2 m
Qoltec Cable USB 3.1 / DisplayPort White 1m
21,02 / gab.
Qoltec Cable USB 3.1 / DisplayPort White 1m
  • Pirmais kabeļa savienojums: Displayport
  • Otrais kabeļa savienojums: USB 3.1 C male
  • Vada garums: 1 m
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 40W 2.1A 19V 51775
18,53 / gab.
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 40W 2.1A 19V 51775
  • Pirmais kabeļa savienojums: AC/DC
  • Vada garums: 1.75 m
(1)
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 25W 1.3A 19V 51774
18,53 / gab.
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 25W 1.3A 19V 51774
  • Pirmais kabeļa savienojums: AC/DC
  • Vada garums: 1.75 m
(1)
Qoltec Power Adapter for Samsung 42W 3A 14V 51773
18,32 / gab.
Qoltec Power Adapter for Samsung 42W 3A 14V 51773
  • Pirmais kabeļa savienojums: AC/DC
  • Vada garums: 1.1 m
Qoltec SC/UPC to SC/UPC Optic Singlemode Cable Yellow 10m
10,40 / gab.
Qoltec SC/UPC to SC/UPC Optic Singlemode Cable Yellow 10m
  • Pirmais kabeļa savienojums: SC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: SC/UPC
  • Vada garums: 10 m
(1)
Qoltec AC Adapter 1A 5.5 x 2.1/Euro Black
11,79 / gab.
Qoltec AC Adapter 1A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5 mm x 2.1 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
11,43 / gab.
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 1m
  • Pirmais kabeļa savienojums: HDMI 19 pin male
  • Otrais kabeļa savienojums: Display port male
  • Vada garums: 1 m
(18)
Qoltec LC-LC Optic Patch Cable Yellow 1m
8,19 / gab.
Qoltec LC-LC Optic Patch Cable Yellow 1m
  • Pirmais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Vada garums: 1 m
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
11,10 / gab.
Qoltec LC-UPC Optic Patch Cable Orange OM-2 2m
  • Pirmais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Vada garums: 2 m
Qoltec AC Adapter 4.0 x 1.35 / Euro Black 1.4m
11,56 / gab.
Qoltec AC Adapter 4.0 x 1.35 / Euro Black 1.4m
  • Pirmais kabeļa savienojums: 4.0 mm x 1.35 mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
  • Vada garums: 1.4 m
Qoltec SC-LC Optic Patch Cable Yellow 3m
7,80 / gab.
Qoltec SC-LC Optic Patch Cable Yellow 3m
  • Pirmais kabeļa savienojums: SC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Vada garums: 3 m
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
12,99 / gab.
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • Pirmais kabeļa savienojums: 5.5mm x 2.5mm
  • Otrais kabeļa savienojums: Euro
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 5m
10,00 / gab.
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 5m
  • Pirmais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Otrais kabeļa savienojums: LC/UPC
  • Vada garums: 5 m
Qoltec Active Splitter HDMI 1 To 4 Black
30,98 / gab.
Jaunums
Qoltec Active Splitter HDMI 1 To 4 Black
  • Pirmais kabeļa savienojums: HDMI
  • Otrais kabeļa savienojums: HDMI x4
  • Vada garums: 0 m
Rāda: 39