Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Ethernet LAN (RJ-45) ligzdu skaits
Ethernet WAN (RJ-45) ligzdu skaits
Tīkla (LAN) savienojuma ātrums
Ugunsmūra caurlaidība, Mb/s
VPN caurlaidība, Mb/s
Maksimālais darbības attālums, m
Frekvence, MHz
Kanālu tips
SingleBand ir standarta 2.4GHz bezvadu tehnoloģija, kas raksturīga visām mūsdienu bezvadu iekārtām. DualBand ir 2.4GHz ar papildu 5.0GHz kanālu, kas nodrošina labāku signāla uztveramību un stabilāku ātrdarbību. Lai izmantotu šo funkciju abām iekārtām - maršrutētājam un bezvadu tīkla kartei ir jāatbalsta DualBand režīms.
MU-MIMO atbalsts
MU-MIMO nodrošina vairāku lietotāju datu plūsmas apstrādi vienlaicīgi. Lietojot ierīci ar MU-MIMO gaidīšanas laiks būtiski samazinās, kas nodrošina krietni ātrāku tīkla un vairāku ierīču apstrādi (piemēram, ja internets tiek lietots datorā, vairākos planšetdatoros un viedtelefonos vienlaicīgi).
3G savienojums
3G ir moderns interneta pieslēgums, kas darbojas ar ātrumu līdz pat aptuveni 3,1 megabitiem sekundē (3,1 Mbit/s). Tā teorētiskais caurlaides ātrums ir 56 Mbit/s.
4G savienojums
4G ir ceturtās paaudzes internets, kas izmanto vismodernāko interneta tehnoloģiju – LTE. Internets 4G tīklā ir ne vien vairākkārt ātrāks par 3G tīklā iespējamo (lejupielāde līdz pat 150 Mbit/s, augšupielāde līdz 50 Mbit/s), bet arī krietni stabilāks un ar būtiski mazāku reakcijas laiku jeb latency (brīdis no interneta saites aktivizēšanas līdz lejupielādes uzsākšanai).
Bezvadu piekļuves punkts (Access point)
Bezvadu piekļuves punkts nodrošina kabeļu tīkla paplašināšanas pārraidi bezvadu tīklā izmantojot vienu LAN pieslēgvietu. Access point nav rūteris, un nespēj sadalīt vienu interneta pieslēguma adresi vairākiem datoriem, tādēļ šo iekārtu lietojiet tikai aiz esoša kabeļu rūtera.
Ugunssiena (Firewall)
Ugunsmūris ir aparatūra vai programmatūra, kura pārbauda informāciju, kas ienāk no interneta vai tīkla, un atkarībā no ugunsmūra iestatījumiem to bloķē vai arī ļauj ienākt datorā.
Produkta veids Vārtejas×
Rāda: 7
Kārtot pēc:
Tīkla vārti Milesight IoT UG67, 1500 MHz
SMART LEASING
Tīkla vārti Milesight IoT UG67, 1500 MHz
  • Frekvence: 1500 MHz
  • Tīkla (LAN) savienojuma ātrums: 10/100/1000 Mbps
  • Aizsardzība pret: Mitruma
  • Savienojumi: RJ-45
Piegāde
Preces izņemšana
Tīkla vārti Teltonika
134,18 / gab.
SMART LEASING
Tīkla vārti Teltonika
Piegāde
Preces izņemšana
Tīkla vārti Teltonika TRB255
SMART LEASING
Tīkla vārti Teltonika TRB255
Piegāde
Preces izņemšana
Tīkla vārti ZyXEL VMG3625-T50B
SMART LEASING
Tīkla vārti ZyXEL VMG3625-T50B
Piegāde
Preces izņemšana