Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Garantēts bonuss vismaz 100 € apmērā atgriežat savu veco ierīci

Piedāvājums spēkā līdz 31.03.2023.

Iegūsti garantētu 100 € bonusu papildus vecās ierīces vērtībai, iegādājoties Samsung Galaxy S23, Fold4 vai Flip4 telefonus laika posmā no
01.03.2023. līdz 31.03.2023. Apmainīt iespējams jebkuru veco ierīci (arī bojātu), ja tās zīmols un modelis atbilst kādam no modeļiem, kas atrodami atpirkums.lv.Visi noteikumi: samsung.lv. Attēls ilustratīvs.
 
Samsung Galaxy ATPIRKUMA PROGRAMMAS AKCIJAS NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

Uz akciju attiecas šādi noteikumi un nosacījumi (turpmāk tekstā – Noteikumi).
Organizators
 1. Samsung produktu pārdevēji (turpmāk – Pārdevējs) organizē Samsung Galaxy atpirkuma programmas akciju (turpmāk – Akcija).
Akcijas vispārīgie noteikumi
 1. Akcija ir spēkā Pārdevēju veikalos klātienē un tiešsaistes veikalos, kas norādīti com/lv/atpirkums/
  samsung.com/lt/grazinimas/
  samsung.com/ee/tagasiost/ (turpmāk – Veikals).
 2. Akcija ir spēkā no gada 1. marta plkst. 00:00 līdz 2023. gada 31. marta plkst. 23:59 (turpmāk – Akcijas periods).
 3. Akcijas preces ir Samsung viedās ierīces, kuru modeļa Nr. ir SM-S911BLIGEUE, SM-S911BZEDEUE, SM-S911BZEGEUE, SM-S911BZGDEUE, SM-S911BZGGEUE, SM-S911BZKDEUE, SM-S911BZKGEUE, SM-S916BLIDEUE, SM-S916BLIGEUE, SM-S916BZEDEUE, SM-S916BZEGEUE, SM-S916BZGDEUE, SM-S916BZGGEUE, SM-S916BZKDEUE, SM-S916BZKGEUE, SM-S918BLIDEUE, SM-S918BLIHEUE, SM-S918BZEDEUE, SM-S918BZEHEUE, SM-S918BZGDEUE, SM-S918BZGHEUE, SM-S918BZGPEUE, SM-S918BZKDEUE, SM-S918BZKHEUE, SM-S911BZKGEEE, SM-S918BZKGEEE, SM-F721BLBGEUE, SM-F721BLVGEUE, SM-F721BLVHEUE, SM-F721BZAGEUE, SM-F721BZAHEUE, SM-F721BZAPEUE, SM-F721BZDGEUE, SM-F721BZDHEUE, SM-F721BZDPEUE, SM-F936BZACEUE, SM-F936BZANEUE, SM-F936BZEBEUE, SM-F936BZECEUE, SM-F936BZKBEUE (turpmāk – Akcijas preces).
 4. Piedāvājums spēkā tikai tām Akcijas precēm, kuras izplata SIA „Samsung Electronics Baltics”, reģistrācijas Nr. 40003963909. Akcija neattiecas uz tiem Samsung produktiem, kurus izplata citas trešās puses. Pircējam jāpārliecinās, ka preces, ko pārdod mazumtirgotājs, ir piedalās Akcijā.
 5. Klientam ir jāievēro turpmākie Pārdevēja norādījumi saistībā ar Akciju
Dalība akcijā tiešsaistē
 1. Ja Akcijas perioda laikā klients iegādājas Akcijas preci interneta veikalā un izvēlas iespēju nodot savu veco elektronisko ierīci Atpirkuma programmā, saskaņā ar šo noteikumu 24.punktā minēto produktu ierobežojumu sarakstu (turpmāk – Vecā ierīce), klients ir tiesīgs piedalīties Akcijā, kā aprakstīts tālāk.
 2. Lai veiktu Atpirkuma programmā noteikto, klienta Vecās ierīces atpirkšanas vērtību nosaka Foxway OU, reģistrācijas numurs: 12703942, adrese: Killustiku Põik 1, Vahi 60534, Igaunija (turpmāk – Partneris).
 3. Attiecīgā produkta vērtības summa Atpirkuma programmas ietvaros tiks nodrošināta klientam kā atmaksa (bankas pārskaitījums) pēc tam, kad klients nosūtīs savu Veco ierīci Partnerim.
 4. Lai saņemtu atmaksu pēc Akcijas preces iegādes, klientam jāapmeklē Atpirkuma programmas vietne www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā vai www.senainauja.lt Lietuvā. Jānorāda iegādātās Akcijas preces IMEI kods vai sērijas numurs (tikai precēm bez sim kartes), informāciju par pirkumu un jāveic savas Vecās ierīces atpirkuma vērtības pašnovērtējums un jāpabeidz reģistrācija vietnē 7 dienu laikā, kopš dienas, kad tikusi iegādāta Akcijas prece. Klients atzīst, ka šī pašnovērtējuma vērtība ir ilustratīva un aptuvena, tā var mainīties. Precīzu atmaksas vērtību noteiks Partneris.
 5. Pēc tam, kad klients ir veicis pašnovērtējumu, viņam 14 dienu laikā jānodod sava Vecā ierīce un parakstītais Atpirkuma programmas līgums noteiktam piegādes dienestam, lai nodrošinātu Vecās ierīces un līguma nosūtīšanu Partnerim 14 dienu laikā kopš reģistrācijas vietnē. Piegāde tiek nodrošināta bez maksas. Gadījumā, ja klients norādītajā termiņā nenodod Partnerim savu Veco ierīci Atpirkuma programmā vai parakstīto līgumu, klientam nav tiesību saņemt atmaksu.
 6. Pirms klients nodod savu Veco ierīci noteiktajam piegādes dienestam, klientam ir jāizlogojas un jānoņem visi piesaistītie konti no Vecās ierīces, tostarp, bet ne tikai, Google konts (visām Android ierīcēm), Samsung konts (Samsung ierīcēm ), iCloud (iOS ierīcēm) un pilnībā nepieciešams atiestatīt rūpnīcas iestatījumus vecajā ierīcē. Klientam ieteicams izveidot rezerves datu kopiju, lai nezaudētu vērtīgu informāciju.
 7. Atpirkuma programmas ietvaros var nodot tikai vienu Vecu ierīci.
 8. Klients saņems atmaksu Partnera apstiprinātā vai aktualizētā novērtējuma vērtības apmērā pēc tam, kad Partneris būs veicis izvērtēšanu. Atmaksa tiks veikta pēc likumā noteiktā atteikuma tiesību perioda (14 dienas) beigām.
 9. Klientam netiks veikta atmaksa, ja klients izmanto likumā noteiktās atteikuma tiesības attiecībā uz Akcijas precēm, kas iegādātas šīs Akcijas ietvaros.
 10. Apmaiņu veic Partneris, nevis Samsung vai Pārdevēji. Ja klients nav apmierināts ar maiņas procesu, viņam ir jāvēršas pie Partnera.
 11. Klientam vienmēr ir jāpārbauda un jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem, kas ir pieejami Atpirkuma programmas vietnē, proti, www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā un www.senainauja.lt Lietuvā, un, kas būs piemērojami atpirkuma darījumam tiešsaistē, kā arī vienmēr pārliecinās, ka visas prasības tiek pilnībā ievērotas.
Dalība akcijā veikalos
 1. Ja Akcijas laikā klients iegādājas Akcijas preci Veikalā, kur Pārdevējs uzdod pircējam izpildīt Atpirkuma programmas nosacījumus esot veikalā, lai piedalītos Akcijā, un izvēlas iespēju nodot savu Veco ierīci, klients ir tiesīgs piedalīties Akcijā, kā aprakstīts tālāk.
 2. Atpirkuma vērtība tiek nodrošināta klientam atlaides veidā, kad klients iegādājas Akcijas preci un nodod savu Veco ierīci Veikalam Akcijas preces iegādes brīdī. Gadījumā, ja klients neiesniedz savu Veco ierīci Atpirkuma programmā Veikalam, klientam nav tiesību saņemt Atpirkuma programmas ietvaros noteikto ierīces vērtību.
 3. Pirms klients nodod savu Veco ierīci Veikala personālam, klientam ir jāizlogojas un jānoņem visi piesaistītie konti no Vecās ierīces, tostarp, bet ne tikai, Google konts (visām Android ierīcēm), Samsung konts (Samsung ierīcēm ), iCloud (iOS ierīcēm) un pilnībā nepieciešams atiestatīt rūpnīcas iestatījumus vecajā ierīcē. Klientam ieteicams izveidot rezerves datu kopiju, lai nezaudētu vērtīgu informāciju.
 4. Atpirkuma programmas ietvaros var nodot tikai vienu Vecu ierīci.
 5. Gadījumā, ja cena par izvēlēto Akcijas preci ir mazāka par Vecās ierīces tirdzniecības vērtību, Veikalam nav pienākuma atmaksāt starpību, kā arī to neapmaksā Partneris.
 
Veco ierīču novērtēšana
 1. Paredzams, ka Vecā ierīce, kuru klients iesniedz Atpirkuma programmā, būs lietotā stāvoklī. Vecā ierīce nedrīkst būt izjaukta. Tā jāiesniedz neizjauktā formā ­­– tā, kā to sākotnēji samontējis ražotājs. Vecai ierīcei un visām tās detaļām jābūt oriģinālām – netiks pieņemtas viltotas Vecas ierīces vai Vecas ierīces ar trešās puses rezerves daļām.
 2. Partneris akceptē un saskaņo to Veco ierīču sarakstu, kuras ir piedalās Akcijā. Lai pārliecinātos, vai Jūsu Vecā ierīce ir iekļauta Akcijas preču sarakstā, lūdzu, apskatiet ierīces novērtēšanas rīku, kas pieejams www.atpirkums.lv Latvijā, www.senainauja.lt Lietuvā, www.tagasiost.ee Igaunijā. Ja meklēšanas laikā ierīču sarakstā ir pieejams Vecās ierīces modelis, Vecā ierīce tiek uzskatīta par Akcijai derīgu, ja tā atbilst šo noteikumu 23.punktā noteiktajām prasībām. Ja vecās ierīces modelis netiek atrasts, izmantojot meklēšanas rīku, ierīce nav derīga Akcijai.
 3. Šīs Akcijas ietvaros minimālā vērtība, ko var saņemt par Veco ierīci ir 100 € un maksimālā Vecās ierīces vērtība tās vislabākajā stāvoklī ir 700 €. Vecās ierīces vērtība ir atkarīga no ierīces stāvokļa, modeļa un tirgus svārstībām.
 4. Ja klients piedalās šajā Akcijā tiešsaistē, Partneris novērtēs Veco ierīci un vai nu apstiprinās klienta noteikto pašnovērtējuma vērtību vai atjauninās vērtību, pamatojoties uz faktisko ierīces stāvokli.
 5. Vecās ierīces galīgo novērtējuma vērtību noteiks Partneris. Pārdevēji nekādā veidā un nekādos apstākļos negarantē novērtējuma iznākumu. Pārdevēji nav atbildīgi par Partneru vērtējumiem, tādēļ, ja klientiem ir kādi jautājumi par vērtēšanas procedūrām, ieteicams sazināties ar Partneri.
 6. Ja klients piedalās šajā Akcijā klātienes veikalos, Pārdevēja personāls, stingri ievērojot Partnera norādījumus, novērtēs Veco ierīci un attiecīgi piemēros atlaidi Akcijas preces cenai.
 7. Piedaloties Akcijā, klientam ir jāapzinās, ka Vecās ierīces novērtējums ir pilnībā atkarīgs no Partnera un, nododot Veco ierīci Partnerim (tiešsaistē vai klātienē), klients atsakās no jebkādām tiesībām iebilst pret galīgo noteikti Vecās ierīces vērtību un izvirzīt jebkādas pretenzijas pret Partneri, Pārdevēju un/vai SIA "Samsung Electronics Baltics".
Vispārīgi
 1. Akcija ir paredzēta tikai pircējiem mazumtirdzniecībā un nav saistīta ar precēm, kas iegādātas ar tālākas pārdošanas mērķi.
 2. Tiek piemēroti vispārējie Veikala pārdošanas un piegādes noteikumi, izņemot gadījumus, ja šajos noteikumos ir skaidri noteikts citādi.
 3. Klientam nav tiesību saņemt atmaksu vai atlaidi, ja tiek konstatēts, ka klients nav ievērojis šos Noteikumus vai klients ir izmantojis Akciju negodīgā vai ļaunprātīgā veidā.
 4. Pārdevēji patur tiesības pamatoti un saskaņā ar spēkā esošajām tiesību aktu prasībām mainīt vai atcelt Noteikumus jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma.
 5. Pārdevēji nav atbildīgi par Akcijas apturēšanu nepārvaramas varas – force majeure – starptautisku vai nacionālu sankciju dēļ vai citu apstākļu dēļ, kurus Organizators nevar kontrolēt.
 6. Dalībnieks piekrīt, ka Organizators nav atbildīgs par jebkādām traumām, zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies saistībā ar Akciju, ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti.
 7. Ja klients ir ievērojis Akcijas noteikumus, taču Partneris atsakās veikt maksājumu, kas atbilst Vecās ierīces atpirkšanas vērtībai, klientam jāvēršas ar pretenziju pie Partnera. Pārdevēji un/vai SIA "Samsung Electronics Baltics" nav atbildīgi par ierobežojumiem vai grozījumiem, ko Partneris ir veicis saistībā ar Akciju.
 8. Akciju un tās izpildi regulē Latvijas Republikas normatīvie akti. Jebkādi strīdi, kas saistīti ar Organizētāja rīkoto Akciju, tiek risināti Latvijas Republikas tiesās.
 9. Ja Dalībniekam ir jautājumi vai pretenzijas attiecībā uz Akciju, tās var iesniegt līdz gada 31. maijam, zvanot vai rakstot uz Samsung zvanu centru:
Latvija: 8000-7267, [email protected]
Igaunija: 800-7267, [email protected]
Lietuva: 8800-77777, [email protected]
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Atlasīšana

Cena
Korpusa materiāls
SIM kartes tips
Ekrāna izmērs, "
Šis rādītājs nosaka ekrāna izmēru collās.
Ekrāna izšķirtspēja
Jo lielāka izšķirtspēja, jo skaidrāks attēls.
Operatīvā atmiņa (RAM)
Jo lielāka operatīvā atmiņa, jo iespējams izmantot vairākas programmas vienlaicīgi, neuztraucoties, ka telefons sāks darboties lēnāk.
Atmiņas ietilpība
Jo lielāka iebūvētā atmiņa, jo vairāk informācijas ( piem. attēlus, video, skaņas ierakstus u.c.) telefonā var saglabāt.
Aizmugurējā kamera
Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.
Priekšējā kamera
Jo vairāk megapikseļu, jo kvalitatīvāku un skaidrāku attēlu iespējams uzņemt.
Ātra akumulatora uzlāde
Ātra uzlāde ļauj uzlādēt ierīci krietni ātrāk nekā tas ir ierasts ar vecākām ierīcēm. Bet ne visas ierīces atbalsta ātras uzlādes funkciju, un ne visi lādētāji atbalsta ātro uzlādi. Ātrās uzlādes tehnoloģijai lielākā daļa ražotāju palielina strāvas stiprumu vai izmaina spriegumu, lai palielinātu potenciālās enerģijas daudzumu, kas tiek nodota ierīcei.
Bezvadu uzlāde
Bezvadu uzlāde ļauj telefonu uzlādēt neizmantojot vadus - vienkārši telefons jānovieto uz speciāla lādētāja paliktņa.
Rāda: 35
Kārtot pēc:
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, melna, 8GB/256GB
1.019,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, melna, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.1 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, zaļa, 8GB/512GB
1.329,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, zaļa, 8GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, lavandas, 8GB/512GB
1.329,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, lavandas, 8GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, melna, 12GB/512GB
1.589,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, melna, 12GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, pelēka, 8GB/512GB
1.125,48 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, pelēka, 8GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, zaļa, 8GB/256GB
1.019,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, zaļa, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.1 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, zaļa, 8GB/128GB
959,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, zaļa, 8GB/128GB
 • Ekrāna izmērs: 6.1 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 128 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, lavandas, 12GB/512GB
1.589,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, lavandas, 12GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, lavandas, 8GB/256GB
1.209,00 / gab.
-10% AR KODU
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, lavandas, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, melna, 8GB/128GB
959,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, melna, 8GB/128GB
 • Ekrāna izmērs: 6.1 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 128 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, krēmkrāsa, 8GB/128GB
959,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, krēmkrāsa, 8GB/128GB
 • Ekrāna izmērs: 6.1 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 128 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, krēmkrāsa, 8GB/256GB
1.019,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, krēmkrāsa, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.1 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, melna, 8GB/512GB
1.329,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, melna, 8GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, krēmkrāsa, 12GB/512GB
1.589,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, krēmkrāsa, 12GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, melna, 8GB/256GB
1.419,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, melna, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, zaļa, 12GB/512GB
1.589,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, zaļa, 12GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, lavandas, 8GB/256GB
1.019,00 / gab.
Pieejama noliktavā
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23, lavandas, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.1 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, zaļa, 8GB/256GB
1.419,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, zaļa, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, zaļa, 8GB/256GB
1.209,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, zaļa, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, melna, 8GB/256GB
1.209,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, melna, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Fold 4, pelēka, 12GB/512GB
1.789,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Fold 4, pelēka, 12GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 7.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2176 x 1812
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zelta, 8GB/512GB
980,78 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zelta, 8GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, violeta, 8GB/256GB
955,12 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, violeta, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zila, 8GB/128GB
903,82 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zila, 8GB/128GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 128 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, violeta, 8GB/128GB
903,82 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, violeta, 8GB/128GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 128 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, krēmkrāsa, 8GB/512GB
1.329,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, krēmkrāsa, 8GB/512GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 512 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, krēmkrāsa, 8GB/256GB
1.209,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Plus, krēmkrāsa, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1080 x 2340
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, lavandas, 8GB/256GB
1.419,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, lavandas, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, krēmkrāsa, 8GB/256GB
1.419,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy S23 Ultra, krēmkrāsa, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.8 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 1440 x 3088
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 200 + 10 + 10 +12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Fold 4, bēša, 12GB/256GB
1.599,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Fold 4, bēša, 12GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 7.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2176 x 1812
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Fold 4, melna, 12GB/256GB
1.554,42 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Fold 4, melna, 12GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 7.6 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2176 x 1812
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 12 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 10 MP, 12 MP, 50 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zelta, 8GB/128GB
999,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zelta, 8GB/128GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 128 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, pelēka, 8GB/128GB
903,82 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, pelēka, 8GB/128GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 128 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, pelēka, 8GB/256GB
910,00 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, pelēka, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zelta, 8GB/256GB
913,31 / gab.
SMART LEASING
Mobilais telefons Samsung Galaxy Flip 4, zelta, 8GB/256GB
 • Ekrāna izmērs: 6.7 "
 • Ekrāna izšķirtspēja: 2640 x 1080
 • Operatīvā atmiņa (RAM): 8 GB
 • Atmiņas ietilpība: 256 GB
 • Aizmugurējā kamera: 2 x 12 MP
Piegāde
Preces izņemšana