Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Rokas instrumenti remontam

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Griestu dizains – dizaina idejas virtuvei, vannasistabai, priekšnamam un istabām Foto: Max Vakhtbovych, Pexels.com Svarīga interjera dizaina sastāvdaļa ir veselīgas vides radīšana. Lielā izmēra dēļ, griesti ir lielisks elements, uz kuru koncentrēties, lai radītu optimālu apgaismojumu, pareizu akustiku un vispārēja iekštelpa klim...
Betona pagatavošana: Kāds ir cementa patēriņš uz 1m3 betona? Foto: Unsplash.com/Anaya Katlego Cements ir ārkārtīgi noderīgs materiāls, jo tas ir neaizstājama sastāvdaļa betona gatavošanā, kas ir visplašāk izmantotais būvmateriāls pasaulē. Par spīti tam, ka betona izgatavošana var šķist vienkārša, tā gluži nav...
Kādas ir ieteicamās krāsas virtuvei? Daži virtuves dizaina padomi Foto: Unsplash.com/Nastuh Abootalebi Virtuve ir viena no vissvarīgākajām telpām mājoklī – ļoti bieži tieši tur tiek uzņemti ciemiņi, kas vada dzirkstošas sarunas, tiek ieturētas lieliskas maltītes ar ģimenes locekļiem un draugiem, kā arī vienkārši d...
Sienu krāsošana – vērtīgi padomi, kurus ņemt vērā Foto: freepik.com   Runājot par interjera dizainu, sienu krāsošanai ir būtiska nozīme, pārveidojot parastu telpu par kaut ko īpašu. Krāsu uzklāšana uz sienām uzlabo vispārējo estētisko pievilcību un rada harmonisku atmosfēru telpā.   Turklāt krāsot ...

Kā izvēlēties piemērotākos rokas instrumentus?  

Kad pienāk brīdis ēkas remontam, tas ir ilgi lolots un pārdomāts solis. Nepieciešams strikts plāns, darba spars un augstākās kvalitātes instrumenti. Tomēr tieši rokas instrumenti ir tie, kas bieži noder arī ikdienā – uzkārt gleznu, pielikt plauktiņu grāmatām, pieskrūvēt galda lampu, pakāpties un nomainīt spuldzi, kopā ar bērniem izgatavot putnu barotavu vai salikt jaunu mēbeli. Tik daudz un dažādas ir šīs iespējas, kad  nepieciešami kvalitatīvi un uzticami darbarīki. Lai ērtāk orientētos plašajā piedāvājuma klāstā, mēs esam sagatavojuši mazu ceļvedi instrumentu pasaulē.

Izmantošana

Rokas instrumenti darbojas bez papildus enerģijas nodrošināšanas. Tie ir uzticami un lietojami jebkuros apstākļos. Tos var izmantot: kokapstrādē, metāla griešanā, dažādos celtniecības un montāžas darbos; ja nākas paveikt darbus vidē, kur ir neērti darba apstākļi – uz jumta, augstceltnēs; darbiem, kas veicami apstākļos, kur pastāv augsts mitruma procents (uz ūdeņiem, lietū, baseinu telpās). Tāpat, visbiežāk šie darbarīki pārstāv demokrātisko cenu kategoriju, tādēļ kļūst pieejami plašākam lietotāju lokam.  

Katras mājsaimniecības īpašumā

Katram saimnieciskam cilvēkam – dzīvoklī, mājā vai auto – noder rokas instrumenti. Ar to palīdzību, visvienkāršākais darbs top paveicams. Turklāt Jūs esat gatavs jebkurai neparedzētai situācijai un šī sajūta rada mieru un drošību. Ja vēlaties nodrošināties ikdienas vajadzībām un būt gatavi pieskrūvēt, salikt, nomērīt vai nozāģēt, Jums noderēs:
 
1. Skrūvgrieži, un to uzgaļi, kalpos par palīgu mēbeļu, rotaļlietu salikšanā, labošanā; 
2. Mērlentes, kas palīdzēs noteikt precīzu garumu jebkurai virsmai un priekšmetam;
3. Āmuri noderēs naglu iedzīšanai, tapu nostiprināšanai;
4. Dažādas knaibles, lai satvertu, locītu metālu vai naglu;
5. Atslēgas, lai saskrūvētu velosipēda, skrituļslidu vai skeitborda detaļas;
6. Santehnikas darbarīki – santehnikas uzstādīšanai un labošanai;
7. Līmes, kas nepieciešamas priekšmetu labošanai;
8. Lukturi telpas apgaismošanai;
9. Trepes un sastatnes, lai pakāptos un aizsniegtu grūti aizsniedzamās vietas.

Darbiem dārzā un mājās

Mājas apkārtnes un dārza darbu plānošana aizņem ne mazums pūļu. Tomēr katrs darbs var sniegt patiesu gandarījumu  un prieku, ja laikus parūpējaties, lai Jums ir paveicamajam darbam nepieciešamie darbarīki:
 
Rokas zāģi ir lieliski palīgi, lai apkoptu augļu dārzu, lai varētu nozāģēt dēļus un brusas vajadzīgajā garumā. Cirvji ir vajadzīgi malkas skaldīšanā un gadījumā, ja nepieciešams demontēt koka konstrukcijas. Laužņi - demontāžas palīgi. Mērinstrumenti Jums palīdzēs, kad nepieciešams zināt precīzu garumu jebkurai virsmai.

Darbarīku piedāvājums profesionāļiem

Pie mums visprasīgākais profesionālis varēs atrast sev piemērotus rokas instrumentus. Piedāvājam kvalitāti, izturību un ērtumu ar Makita, Cat, Bosh, Haushalt, Rapid un Kreator izstrādājumiem. Tādēļ kokapstrādei vai būvniecībai meklējiet: darbarīku kastes, somas un komplektus; līmlentes un blīvgumijas, savilcējus; celtnieka, krāsotāja, elektriķa darbarīkus; ēveles, cirtņus, laužņus; kniežu pistoles, skavotājus, kniedes un skavas.
 
Iesakām ieguldīt kvalitatīvos rīkos un aprīkojumā, jo tas kalpos ilgāk, uzticamāk un drošāk. Ikviens no praktiska cilvēka var tapt par profesionāli, ja vien ir iespēja darboties ar piemērotiem darba rīkiem. Ja Jums ir paredzēti darbi dārzā, mājā vai dzīvoklī, izvērtējiet, cik aizrautīgi varat un vēlaties iesaistīties darāmo darbu sarakstā. Ja darbi ieplānoti regulāri, iesakām apsvērt iespēju iegādāties kvalitatīvākus rokas instrumentus.

Kādēļ izvēlēties darbarīkus interneta veikalā 1A?

Rokas instrumentu iegāde ir nopietns un atbildīgs solis. Rūpīgi jāapdomā izvēle, jāizsver lielākie ieguvumi un jāizvētī piedāvājums. Lai to paveiktu Jums ērtā vietā, laikā un veidā – izvēlieties iegādi internetā!
 
1A viedveikals piedāvā drošu, ātru un vienkāršu iegādes procesu. Aicinām ielūkoties mūsu cirvju, skrūvgriežu, āmuru un rokas zāģu piedāvājumā. Izvēloties 1A, jūs izvēlaties komfortu un kvalitāti par izdevīgām cenām.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kādus rīkus vispirms vajadzētu iegādāties?
Vispirms vajadzētu noskaidrot, kādam nolūkam Jums nepieciešami šie darbarīki un, cik bieži tie tiks lietoti. Katram praktiskam cilvēkam noder mērlente, skrūvgriezis, tā uzgaļi, āmurs. Ja darbi plānoti bieži, aicinām iegādāties instrumentu komplektus.
Kas ir skursteņa tīrīšanas birstes?
Lai Jūsu dūmenis ilgi un droši kalpotu, aicinām izvēlēties skursteņa tīrīšanas metāla birstes. Tās ir ērtas un parocīgas lietošanā, kā arī kvalitatīvi iztīrīs Jūsu skursteni.
Kurš ir labākais bezvada urbis?
Labākais bezvadu urbis jeb skrūvmašīna nodrošina precīzu ātrumu pārslēgšanu, drošu lietošanu un pieejamu cenu. Turklāt, tam jābūt ar ērtu rokturi kompaktā izmērā, lai to var viegli pārvietot.
Cik ilgi kalpo rokas instrumenti?
Vai tie ir darbarīki galdniekam, celtniekam, elektriķim vai praktisku darbu entuziastam, tie kalpos tā, kā tos lietos. Jo pareizāk tiek lietots instruments, ievērota lietošanas instrukcija, jo ilgāk tie kalpos.
Kādi ir dažādi griezējinstrumentu veidi?
Galdniecības darbiem izmanto ēveles, frēzes, kaltus, urbjus, un rokas zāģus.