Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Rāda: 1 - 48 no 472
Kārtot pēc:
Rāda: 1 - 48 no 472

Kā pareizi izvēlēties matraci?

Kad runa ir par Tava miega kvalitāti, vērā ir jāņem vairāki faktori – ne tikai gaismas daudzums istabā vai telpas temperatūra, bet arī tas, uz kāda matrača Tu guli. Patiesībā, tieši matracis nosaka to, kā Tavs ķermenis jutīsies pēc īsa powernap vai pēc kārtīga miega visas nakts garumā, tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties tieši Tev piemērotu matraci (jā, protams, Dormeo matrači visi ir lieliski, bet arī starp tiem ir jāprot atrast savu īsto un vienīgo). Kā to paveikt?
Izmēram ir nozīme
Lai arī šis šķiet pašsaprotami, pats galvenais noteikums matrača izvēlē ir tieši izmērs. Ja Tu guli uz grīdas vai improvizētā gultā, matraci liekot uz koka paletēm, tad ir vienkāršāk, un vari pārāk neiespringt uz mērīšanu, bet, ja Tavai gultai ir noteikta izmēra rāmis, ir jāprot noņemt pareizus tā mērus, lai varētu atrast tādu matraci, kas der tieši Tavai gultai. Lai to izdarītu:
● nomēri gultas rāmja platumu;
● nomēri gultas rāmja garumu;
● nomēri gultas rāmja dziļumu.
Iegaumē – visi mērījumi jāveic rāmja iekšpusē gar malām, kuras saturēs matraci!
Gultas rāmja dziļumu (no pamatnes, uz kuras balstīsies matracis, līdz rāmja augšmalai) ir svarīgi nomērīt, lai, apsēžoties uz gultas malas, matracis zem svara joprojām būtu augstāks par rāmja malu (vai vismaz vienā līmenī), lai izvairītos no zilumiem uz augšstilbiem un nepatīkamām sajūtām.
Dormeo virsmatrači, tā pat kā citu ražotāju virsmatrači, ir jāmēra pēc šādiem pat noteikumiem, atskaitot rāmja dziļumu.
Pareiza cietība – atslēga uz atpūtušos ķermeni
Otrs nosacījums, pēc kura jāizvēlas Dormeo matrači, Dormeo virsmatrači un visu citu ražotāju guļamvietas, ir – Tavām vajadzībām piemērota matrača cietība. To nosaka pēc:
● gulētāju skaita gultā;
● gulētāja/-u svara;
● ērtākās gulēšanas pozas.
Guļot divatā, lielāka svara īpašniekiem un guļot lielākoties uz muguras vai vēdera, ir ieteicami stingrāki, cietāki matrači, savukārt, viegliem cilvēkiem, kam patīk gulēt uz sāniem, mugurkaula pareizas pozīcijas miegā turēšanai ir ieteicami mīkstāki matrači. Un, protams, ir pieejami arī tādi matrači, kuriem var pielāgot stingrību, lai Tev un Tavam partnerim guļamvieta būtu kompromiss bez diskomforta.
Atceries šos noteikumus, spied uz matraču saraksta un izvēlies savu izcilo guļvietu!