Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Kategorijā "Pannas un katli (Delimano)" nekas nav atrasts

Meklēt vēlreiz

Labākais palīgs virtuvē – Delimano pannas un katli

Delimano zīmola preces ir augstas kvalitātes, kas atvieglo darbu virtuvē. Pannām un katliem tiek izmantots inovatīvs iekšējais pārklājums, kas palīdz gatavošanas procesā. Ēdienu katlā varēsi pagatavot gan vārot, gan tvaicējot. Preces tiek veidotas no keramikas un nerūsējošā tērauda. 

Izvēlies augstas kvalitātes preces

Izmantojot kvalitatīvus gatavošanas piederumus, ir iespēja pagatavot garšīgāku ēdienu, nepatērējot tik daudz enerģijas. Turklāt, tas ir ieguldījums ilgtermiņā, jo kvalitatīvi gatavošanas trauki lietošanas laikā nemainīs savu formu, funkciju un kalpos ilgāk. Keramiskā pārklājuma pannas ir izturīgas pret skrāpējumiem.
 
Gatavošanā izmantojot Delimano produktus, ir nepieciešams minimāls taukvielu daudzums, līdz ar to ēdienu var pagatavot veselīgāk. Gatavojot maltīti kvalitatīvā katlā, ir iespēja saglabāt vairāk uzturvielas un pagatavot veselīgu un gardu maltīti. 

Materiāli

Pannu un katlu izgatavošanā tiek izmantoti dažādi materiāli. Savām vajadzībām izvēlies piemērotākā materiāla produktu:
  • Akmens masas pannas – nesaskrāpējas, neabsorbē ēdienu aromātus, ēdiens nepiedeg.  
  • Keramika – drošs un labs pārklājums, bez teflonam raksturīgajiem kaitīgajiem savienojumiem, bez kadmija, videi draudzīgākas, nerūsē.  
  • Nerūsējošais tērauds – ātri uzkarst un visai ilgi saglabā siltumu arī pēc trauka noņemšanas no uguns, līdz ar to ēdiens ilgāk saglabājas silts.
Svarīgs ir labs pannas pārklājums, lai tā būtu izturīga pret skrāpējumiem, kas nereti rodas gatavošanas procesā. Lieliska izvēle būs keramiskā pārklājuma, kā arī pannas, kuru pārklājumā iestrādātas akmens mikrodaliņas. Turklāt, gatavojot uz šāda pārklājuma pannām, ir nepieciešams mazāks daudzums taukvielu. 
 
Arī katliem ir svarīgi izvēlēties nepiedegošo pārklājumu. Pretpiedeguma pārklājums, kurā iestrādāti akmens vai granīta gabaliņi, nav toksisks. Var lietot pat metāla virtuves piederumus, jo tas nesaskrāpējas. 
 
Trauku ārpuse var būt pārklāta ar emalju. Tā ir gluda, bez porām, izturīga pret skrāpējumiem, spēj ilgi saglabāt savu krāsu, ir viegli mazgājama un nepiedeg. 

Produktu daudzveidība

Būsi jau noteikti ievērojis, ka Delimano piedāvājumā ir  dažādas Stone Legend pannas un katli. Vieni no populārākajiem katliem ir arī multivārāmie katli, kas ļaus ātri un vienkārši pagatavot dažādus iemīļotākos ēdienus. No pannām iecienītas pircējiem ir wok pannas, kas ir krietni dziļākas, konusveida.
 
Tām malas ir biezākas nekā apakša.  Iecienītas ir arī pankūku pannas – ļoti seklas, vidēji viena centimetra biezumā, dibens ir apaļš un plakans. Mazo pankūku cepšanai pannā var būt iestrādāti vairāki padziļinājumi, kuros lej mīklu. 1a.lv piedāvājumā atradīsi cepamtraukus kā arī citas virtuves ierīces, kas atvieglos ikdienu virtuvē. 

Iepirkšanās tiešaistē

Pērkot tiešaistē ņem vērā savas vajadzības. Izvēloties sev piemērotāko produktu, pievērs uzmanību tā izmēriem, virsmas pārklājumam, kādām plītīm tas piemērots, kā arī vai to drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, lai izvēlētā prece kalpotu aiz iespējas ilgāk.
 
Pannas un katla diametru izvēlies atbilstoši tam, cik daudziem cilvēkiem ikdienā tiek gatavots, kā arī pielāgo to plīts riņķu lielumam, kam ir jāsakrīt ar preces apakšas diametru. 1a.lv klāstā atradīsi par labu cenu kvalitatīvus katlus un pannas, kas efektīvi pildīs savu funkciju. Delimano pannas cena var atšķirties ņemot vērā preces materiālu un pārklājumu.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Vai Delimano pannas ir labas?
Delimano pannas ir augstas kvalitātes, ar inovatīvu iekšējo pārklājumu. Tās kalpo ilgi un neļauj ēdienam piedegt.
Kur nopirkt Delimano produktus?
Ērti nopirkt produktus interneta veikalos, jo tur preču klāstu var redzēt vienkopus, kā arī sekot līdzi akcijas cenām.
Vai labāk ir gatavot ar nerūsējošo tēraudu vai nonstick?
Abi pannu veidi ir labi, ja ievēro to īpašības. Nerūsējošā tērauda pannas ātri uzkarst un ilgi saglabā siltumu arī pēc to noņemšanas no plīts. Nonstick pannām var izmantot pat metāla virtuves piederumus, tie pannu nesaskrāpēs.
Kāda izmēra katlus un pannas izvēlēties?
Izvēloties produktu ņem vērā, cik daudziem cilvēkiem ikdienā tiek gatavots. Produkta apakšas diametram jāsakrīt ar plīts riņķa diametru.
Cik bieži jāmaina katli un pannas?
Tas atkarīgs no tā, cik kvalitatīvs produkts ir iegādāts un vai pareizi tas tiek kopts. Produkti kalpo vairākus gadus, tāpēc tas ir ieguldījums ilgtermiņā.