Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Santehnika un apkure


    


    

       
   

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Kā atdzesēt dzīvokli Foto: Pexels.com/ Mikhail Nilov   Karstajās vasarās nereti saskaramies ar problēmu, ko rada pārlieku siltais gaiss, uzkarsējot telpas un traucējot mūsu labsajūtai. Veidi, kā ar to cīnīties ir dažādi, lasi rakstu un uzzini, kam pievērst uzmanību un izvē...
Elektriskā apkure – kādas ir galvenās priekšrocības? Foto: Freepik.com/freepik   Elektriskā apkure ir dabai draudzīgāka alternatīva, kura mūsdienās kļūst par arvien populārāku apkures sistēmas izvēli. Iemesli par labu elektriskajai apkurei ir vairāki, piemēram, elektriskā apkure sniedz plašas iespējas in...
Gāzes apkures izmaksas – izplatītāko apkures veidu salīdzinājums Foto: Freepik.com/freepik   Modernas un energoefektīvas apkures sistēmas izvēle ir ļoti nozīmīga Latvijas platuma grādos, jo apkures sezona var būt pat 8 mēnešus ilga. Apkures izmaksas ir atkarīgas no apkures sistēmas veida, ēkas energoefektivitātes un...

Santehnikas un apkures preces komfortam mājās

Savu mājokli ir grūti iztēloties bez santehnikas. Ikdiena nav iedomājama bez izlietnes, tualetes un dušas. Santehniku internetā atradīsi 1a.lv internetveikala piedāvājumā, kur  ir iespēja atrast mājoklim piemērotākās preces, domājot gan par tās ērtumu, kalpošanas ilgumu un funkcionalitāti, gan ņemot vērā dizaina elementus. 

Kvalitāte – lielākais ieguvums

Mūsdienās var apjukt plašajā santehnikas klāstā. Tiek piedāvāti daudz dažādi veidi, ražotāji, dizaini, formas, kā arī bieži vien ir ļoti atšķirīgas cenas. Atliek izpētīt piedāvājumu un izvēlēties savam mājoklim piemērotākos produktus, kas iederās telpas kopējā dizainā. Svarīgi uzmanību vērst uz preces kvalitāti, lai tā kalpotu ilgtermiņā.  
 
Laba un kvalitatīva santehnika ne tikai kalpos ilgtermiņā, bet arī palīdzēs ekonomēt ūdens patēriņu un samazinās izmaksas. Ūdens maisītāji ar inovatīvām ūdens patēriņa regulēšanas iespējām rupēsies par ūdens patēriņa samazināšanu. 
 
Siltās grīdas palīdz samazināt enerģijas izmaksas.  Grīdas virsmu ir iespējams apsildīt ar zemāku temperatūru nekā jebkura radiatora siltumu izstarojošo virsmu, jo tās laukums ir ievērojami lielāks. Salīdzinājumā ar radiatoru, grīdas apkures vienmērīgais temperatūras sadalījums samazina enerģijas patēriņu. Mazāks enerģijas patēriņš nozīmē samazinātas izmaksas. Tāpēc ņem vērā - kvalitāte un apdomīgi lēmumi var būt liels ieguvums ilgtermiņā, samazinot ūdens patēriņu un elektroenerģiju! 

Produktu kategorijas

1a.lv piedāvājumā ir vairākas preču kategorijas, kurās atradīsi sev nepieciešamos produktus no kvalitatīviem zīmoliem:
 
1. Apkure un ūdensapgāde – ūdens sildītāji, radiatori, kamīni un krāsniņas, dvieļu žāvētāji, apkures katli u.c.;
2. Klimata iekārtas – eļļas radiatori, gaisa sildītāji, infrasarkanie sildītāji, gaisa mitrinātāji, gaisa attīrītāji, ventilatori u.c.;
3. Santehnikas preces – dušas kabīnes, vannas, tualetes podi, izlietnes, ūdens maisītāji, jaucējkrāni u.c. piederumi vannas istabai;
4. Kanalizācija – preces ārējai un iekšējai kanalizācijai, trapi, sifoni, WC mehānismi, pretvārsti u.c. piederumi;
5. Pirtkrāsnis un saunas – pirts lietas, malkas pirtskrāsnis, elektriskās pirtskrāsnis, saunas durvis;
6. Izolācija un stiprinājumi – akmens vates izolācija, polietilēna izolācija, sūkņi, cauruļvadu sistēmas.
 
Iegādājoties santehnikas preces, jāatceras to, ka to uzstādīšana lielākoties sastāv no dažādām atsevišķām detaļām. Tāpēc vislabāk ir iegādāties nepieciešamās preces vienlaicīgi – kopā ar visām detaļām, stiprinājumiem un nepieciešamajiem instrumentiem. Tā vēlāk neradīsies situācija, ka nav iespējams kaut ko savienot, piemēram, dušas kabīni ar ūdensvadu. 

Izvēlies mājoklim atbilstošāko santehniku

Pērkot sadzīves tehniku savām mājām, ir jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem. Noteikti pievērs uzmanību preces izmēram. Nav svarīgi vai iegādājies, vannu, dušu, vai vienkārši izlietni, jau laicīgi ir jāsaprot, cik liela ir pieejamā platība, kur tas tiks uzstādīts. Tāpēc pirms pirkšanas, rūpīgi izplāno telpas izkārtojumu un izmēri pieejamo platību.
 
Lai izvēlētā prece atbilstu vajadzībām un kalpotu ilgtermiņā, uzmanību vērs arī uz tās materiāla izvēli. Piedāvājam iekārtas no kvalitatīvas keramikas, akmens masas, nerūsējošā tērauda, porcelāna, akrila un citiem materiāliem.
 
Nenoliedzami iegādājoties preci, liela nozīme ir tās formai, dizainam un krāsai, lai tā iederētos telpas kopējā interjerā. Pārsvarā sadzīves tehnika ir baltā krāsā, kas lieliski iederas jebkurā telpā. Šobrīd pieejami ir produkti arī citās krāsās, kā, piemēram, melnā, zilā, brūnā, smilškrāsas, sudraba, rozā, dzeltenā un citās krāsās, kas lieliski papildina dažādus telpu interjerus.
 
Dažādas formas un dizaini kalpo kā telpas akcenti. Piemēram, tā kā vanna ir galvenais vannasistabas elements, izvēlēties to var interesantāka dizaina, kas piesaista uzmanību. Izlietnes ir pieejamas dažādās formās, kā piemēram, apaļas, kvadrātainas, ovālas, puspaļas, taisnstūra un pat trijstūra. Atliek vien izvēlēties īstos akcentus savam mājoklim.

Veido funkcionālu telpu atbilstoši savām vajadzībām

Vajadzību mēdz būt ļoti daudz, toties ne vienmēr ir iespēja izvietot visu nepieciešamo vienā telpā.  Pareiza plānošana ļaus pielāgot telpu visām vajadzībām. Piemēram, nelielā vannasistabā prātīgāk būs izvēlēties duškabīni. Stūra dušas kabīnes lieliski ieekonomē vietu telpā.
 
Pievērs uzmanību arī dušas durvīm, lai saprastu vai ir telpā jāierēķina papildus brīva vieta, lai varētu atvērt dušas durvis. Ērtāk būs iegādāties dušu, kuras durvis strādā uz riteņiem. Ja platība atļauj, var ierīkot gan duškabīni, gan vannu, toties ja ļoti gribās abus, bet telpas platība nav pietiekami liela, izvēlies vannu, kurā var ierīkot dušu.  
 
Galvenais uzdevums ir domāt par telpas funkcionalitāti. Nav nepieciešams ierīkot pārāk daudz santehnikas preces, ja tās lietošanas procesā neliksies parocīgas, ērtas un funkcionālas. Bieži vien vannasistabā var pat iztikt bez izlietnes, ja tur jau ir ierīkota vanna. Svarīgi ir ņemt vērā telpas izmēru.
 
Mazās vannas istabās mēdz būt problēma, ka nav vietas, kur uzstādīt radiatoru. Tādos gadījumos efektīvi būs uzstādīt siltās grīdas, kas siltumu izplata vienmērīgi. 

Kāpēc pasūtīt intereta veikalā 1a.lv?

Reizēm cilvēkus biedē augstās cenas, toties ir vērts atcerēties, ka bieži vien santehnikas cena nosaka arī kvalitāti. 1a.lv piedāvājumā ir sadzīves tehnika no zīmoliem, kas izceļas ar unikalitāti, kvalitāti un funkcionalitāti – Rosa, Ravak, Paa, Domoletti, Schell, Vento, Philips u.c. atpazīstami zīmoli. Piedāvājam ekonomiskus un kvalitatīvus standarta risinājumus par izdevīgām cenām.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kāds ir labākais materiāls, ko izmantot santehnikā?
Santehnikas izstrādājumu ražošanā visplašāk pieprasīta ir keramika, kas ir dabīgs materiāls, kura pamatsastāvā ir kaolīns, citi māla veidi un minerāli.
Vai mājas pirts ir tā vērtas?
Mājas pirts noder atpūtas brīžos gan ar ģimeni, gan uzņemot ciemiņus. Lieliski noder tiem, kam patīk regulāri apmeklēt pirtis.
Kuras caurules ir visizturīgākās?
Izturīgas ir tērauda, polipropilēna un dzelzs caurules. Taču materiāla izvēlē ir jāņem vērā to, kam caurule ir nepieciešama.
Kādus radiatorus labāk pirkt?
Labs risinājums ir iegādāties eļļas radiatorus, to efektivitātes un ekonomijas priekšrocību dēļ.
Kāda ir labākā karstā ūdens cauruļu izolācija?
Karstā ūdens caurulēm ir nepieciešama efektīva siltumizolācija, lai uzturētu ūdeni pareizajā temperatūrā, līdz tas sasniedz savu mērķi.