Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Santehnika un piederumi vannas istabai

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Kā izlaist ūdeni no boilera un veikt tā tīrīšanu? Foto: 1a.lv   Ūdens boileri ir dzīves nepieciešamība, jo nodrošina mūs ar silto ūdeni, bet vai atceries pēdējo reizi, kad tam veici apkopi un tīrīji? Ja nē, tad ir pienācis pēdējais mirklis, lai to izdarītu. Esam sagatavojuši Tev īsu pamācību ar vissva...
Vannas istabu dizains – jaunākās tendences Foto: Pexels.com/Max Rahubovskiy   Vannas istaba ir telpa, kuru nepelnīti novērtējam par zemu. Šī ir vieta, kur varam pabūt vieni paši un atgūt spēkus pēc nogurdinošas dienas, atlaižoties siltā vannā, baudot aromaterapiju un klausoties mūziku. Lai vann...
Vannas istabas interjers: kā to izveidot ērtu un funkcionālu Foto: Pexels.com/ Monstera Katrs savu mājokli iekārtojam pēc saviem ieskatiem, gan funkcionalitātes, gan stila, krāsu un noskaņas ziņā. Kam pievērst uzmanību, veidojot jaunu vai atsvaidzinot jau esošo vannas istabu? Lasi rakstu un uzzini, kāds vanna...
Zobu balināšana mājās: ceļvedis žilbinoša smaida iegūšanai Foto: Pexels.com/ Shiny Diamond Gandrīz katrs otrais cilvēks nav apmierināts ar savu dabīgo zobu krāsu, kā rezultātā tiek meklētas dažādas iespējas, kā situāciju uzlabot. Skaists smaids ir mūsu lielākā rota un zobu balināšana mājās nu kļuvusi par po...

Kā izvēlēties kvalitatīvu santehniku Jūsu mājoklim?

Santehnika ir radīta, lai nodrošinātu ērtu un sakārtotu ikdienu, tāpēc izvēloties kvalitatīvu santehniku, mēs izvēlamies komfortu un mieru. Arī vannas istaba ir vieta mājoklī, kurā attīrīties un gūt jaunus spēkus, līdz ar to šajā telpā jāvalda tīrības un miera atmosfērai. Svarīgi, kā un ar kādām precēm mēs iekārtojam savu vannas istabu. Ideālā vannas istaba top tad, ja tā pilnībā apmierina Jūsu vajadzības, sniedz ikdienas komfortu, un veicina sajūtu tajā uzturēties. 
 
Lai sameklētu Jums vajadzīgo santehniku un piederumus vannas istabai, mūsu internetveikala piedāvājums nodrošina kvalitatīvas santehnikas preces par izdevīgām cenām. 
 
Lai uzzinātu kādai jābūt santehnikai – sekojiet mūsu ceļvedim, un atvieglojiet savu santehnikas iegādes procesu. No dušas galvas līdz vannai – neatkarīgi no tā, ko meklējat, jebkurai santehnikai jāizpilda svarīgākie nosacījumi. Tai jābūt: kvalitatīvai; ērtai; ekonomiskai lietošanā; mūsdienīgai; viegli kopjamai; ilgmūžīgai.
 
Ievērojot šos nosacījumus, Jūsu santehnika ne tikai ilgi kalpos, bet arī būs funkcionāla un nesagādās liekas raizes to remontēšanā un kopšanā. Mūsu internetveikalā Jūs atradīsiet plašāko piedāvājumu klāstu:
 
Izlietnes – dažādās formās un materiālos;
Tualetes podus – galvenokārt izgatavotus no keramikas;
Vannas - īpaši plašā klāsta atradīsiet stūra un masāžas vannas;
Dušas kabīnes, to sienas un durvis;
Ūdens maisītājus – jeb standarta krāni un dušas galvas;
Izlietnes – virtuvei un vannas istabai;
Bidē un tualetes podus – ar apakšējo vai sānu ūdens pieslēgumu;
Santehnikas aksesuārus - paklājus, aizkarus, tualetes papīra turētājus, ziepju traukus.
 
Lai veiksmīgi uzstādītu iepriekšminētās santehnikas kategorijas, un labiekārtotu telpas, aicinām ielūkoties mūsu santehnikas instrumentu sadaļā, kurā atradīsiet nepieciešamo aprīkojumu santehnikas uzstādīšanā. 

Kāda vannas istaba Jums vajadzīga?

Vienmēr, pirms izvēles veikšanas, izvērtējiet, cik strauja ir Jūsu ikdiena? Ja vairāk laika pavadiet mājās, tad parūpējieties, lai mājoklī ir daudzveidīga santehnika – dažādas izlietnes, bidē, dušas kabīne un plaša vanna. Ja biežāk esat darbā vai izbraukumos, pietiks ar kompaktu izvēli -  ērtu dušas kabīni, izlietni un tualetes podu.  
 
Apsveriet arī to, cik daudz laika Jūs varat atvēlēt ikdienas vannas istabas apmeklējumam. Ja Jūsu ikdiena ir stingri saplānota – Jums nepieciešama daudzfunkcionāla vannas istaba, kur ātri un bez liekiem šķēršļiem pavadīt laiku. Taču, ja Jūsu rīcībā ir vairāk laika, ko atvēlēt vienīgi sev – izvēlieties daudzpusīgu santehnikas aprīkojumu, kas izceļas ar formām, krāsām un iespējām.  
 
Vissvarīgākais ir izveidot telpu, kurā valda miers, atpūta un relaksācija. Jo rūpīgāk izsvērsiet savas vēlmes un vajadzības, jo lielāka iespēja iekārtot labāko vannas istabu tieši Jums!

Padomi, kā iekārtot Ideālo vannas istabu

Lai vannas istaba kļūtu par ideālo vietu Jūsu ērtībām un komfortam, rūpīgi izvēlieties sev piemēroto:
 
1. Praktisku standarta vannu vai vannu ar daudzām masāžas iespējām;
2. Kompaktu dušas kabīni vai dušu ar daudzveidīgiem strūklu režīmiem masāžai;
3. Standarta izlietni vai dizaina elementu, kas kalpo kā izlietne;
4. Klasisku tualetes podu vai piekaramo podu ar vāku;
5. Ūdens maisītāju ikdienas nepieciešamībai vai maisītāju ar daudzpusīgām ūdens patēriņa un temperatūras regulēšanas iespējām.

Kā uzlabot vannas istabu?

Katru vannas istabu var padarīt elegantu, un piemērot to savam stilam un vēlmēm. Lai vannas istaba kļūtu par mājīgu un ērtu vietu, aicinām izmantot piedāvājuma klāstā esošos aksesuārus un piederumus. Tajā atradīsiet dažādu krāsu un formu ziepju traukus (dozatorus), paklājus, tualetes papīra turētājus, roku žāvētājus u.c. labiekārtošanas elementus. Aicinām ielukoties arī mūsu plašājā vannu klāstā, kā arī dušas kabīņu sortimentā. 

Cik liela nozīme ir santehnikas kvalitātei?

Ūdens un kanalizācijas sistēmas ir noslogotākās sistēmas mājoklī. Tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties kvalitatīvāko santehnikas veikala aprīkojumu. Šī izvēle Jums ļaus baudīt: ūdens un elektroenerģijas ekonomiju; aprīkojuma ilgmūžību; prieku par estētisku, dizaina risinājumiem un pievilcīgu aprīkojuma vizuālo izskatu.
 
Tāpat, Jūs finansiāli tikai iegūsiet, jo vienreiz iegādāta kvalitatīva santehnika ir lētāka par vannas istabas remontu. Santehnikai jākalpo ilgi, tai jāatvieglo Jūsu ikdiena un jārada drošības sajūta.
 
Santehnikas veikalam apmeklējums ir laikietilpīgs un prasa daudz enerģijas, pūles. Mūsu komanda zina, kā Jums palīdzēt – izvēlieties sev ērtu laiku un vietu, lai bez steigas un liekiem kavēkļiem izpētītu un izvēlētos tieši Jums nepieciešamo santehniku!

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kādi ir labākie vannas istabas piederumi?
Labākie vannas istabas piederumi ir tie, kas nodrošina Jūsu vajadzības. Katra vannas istaba iegūst, ja to aprīko ar: vannas paklājiem; dvieļu turētājiem; aizkaru āķiem; plauktiem; roku balstiem.
Kas nepieciešams katrai vannas istabai?
Katrai vannas istabai nepieciešama kvalitatīva santehnika: praktiski ūdens maisītāji, dušas galva un piederumi vannai; pārdomāta izlietne; ērts tualetes pods; plaša vanna; komfortabla dušas kabīne. Tāpat katrai vannas istabai nepieciešami aksesuāri un piederumi: dvieļi un dvieļu turētāji; roku balsti; paklāji; plaukti; dažādi ziepju trauki; spoguļi.
Kā es varu izrotāt savu vannas istabu?
Savu vannas istabu Jūs varat izrotāt, izmantojot 1A.LV piedāvājuma klāstā atrodamos vannas istabas piederumus:
 • Dažādu krāsu un lieluma dvieļus;
 • Lieliskos ziepju traukus un dozatorus;
 • Gaumīgos dušas aizkarus;
 • Daudzveidīgos spoguļus;
 • Interesantos paklājus.
  Kādas ir visbiežāk sastopamās santehnikas problēmas?
  Visbiežāk sastopamās santehnikas problēmas saistās ar nepārdomātu izvēli. Pirms iegādes ir jāpārliecinās par: preces kvalitāti; jūsu mājokļa iespējām; jūsu personīgajām vajadzībām.
  Kas jums jāņem vērā, atjaunojot vannas istabu?
  Lai atjaunotu vannas istabu jāņem vērā: remonta budžets; cik lielā mērā esošā santehnika ir nokalpojusi; rūpīgi mērījumi; remontu veiksiet paši vai uzticēsiet darbu meistaram. Pats svarīgākais – Jums jāsaprot, ko vēlaties mainīt, uzlabot un, kādu vannas istabu vēlaties iegūt.