Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Skūšanas sistēma
Pastāv rotējošie, vibrējošie skuvekļi un skuvekļi ar sietiņu. Rotācijas tipa skuvekļi sastāv no trīs rotējošiem diskiem, kurus nosedz skuvekļa asmeņi. Skuveklis vienā piegājienā rūpīgi atbrīvo no matu seguma, sevišķi īsajiem matiņiem, atstājot ādu tīru un nebojātu. Skuvekļiem ar rotējošajām galviņām tās precīzi pieguļ Jūsu sejas un kakla kontūrām. Skuvekļiem ar sietiņu plāns režģis nosedz bloku ar vibrējošiem asmeņiem, neļaujot tiem saskarties ar ādu, novēršot iespējamos sagriezumus un ādas kairināšanu.
Mitrās skūšanās iespēja
Iedalās divos veidos: mitrā un sausā skūšanās. Mitrās skūšanās veidam tiek izmantota skūšanās želeja vai putas, tāpēc tā ir atsvaidzinoša un viegla. Sausās skūšanās veids ir ātrāks, jo tam netiek izmantota skūšanās želeja vai putas.
Trimmeris
Ļauj koriģēt bārdas, ūsu, kakla, deniņu matiņus un uzturēt noteiktā garumā, nenoskujot tos pavisam.
Var mazgāt ar ūdeni
Pateicoties šai funkcijai Jūs varat katru reizi pēc skūšanās tīrīt savu skuvekli, noskalojot tā asmeņus zem tekoša ūdens. Tas nekaitēs ne mehānismam, ne skuvekļa asmeņiem, bet tieši otrādi - nodrošinās ilggadēju darbību.

Kategorijā "Vīriešu skuvekļi" nekas nav atrasts

Meklēt vēlreiz

Bārdas skuvekļi vīriešiem palīdz nodrošināt regulāru bārdas kopšanu, uztur noteiktu formu garumu. Rūpēšanās par sejas apmatojumu ir ne tikai kopta izskata iegūšanai, tā rūpējas arī par sejas ādu. Tam nepieciešams vispiemērotākais vīriešu bārdas skuveklis.

Kādas ir elektriskā bārdas skuvekļa priekšrocības?

Ekonomija – vairs nav jāpērk vienreizlietojamie skuvekļi vīriešiem, gēli un putas. Ja arī tiek dota priekšroka šādiem skuvekļiem, tad izmanto Gillete produkciju ar vairākiem maināmiem asmeņiem komplektā.
 
Droši ādai – netiek izmantoti asmeņi, kas var savainot ādu, kā tas notiek, kad tiek izmantots bārdas skuveklis ar žileti.
 
Daudz dažādu papildpiederumu – atšķirībā no vienreizlietojamiem asmeņiem, elektriskajiem skuvekļiem iespējams mainīt uzgaļus, lai iegūtu atšķirīgu bārdas garumu.
 
Ilgs kalpošanas laiks – naudas ieguldīšana elektriskā skuveklī ļoti ātri atmaksājas, jo nav nepieciešamība pēc katras skūšanās reizes pirkt jaunu.
 
Taupa laiku – viena kustība ar elektrisko skuvekli noņem vairāk matiņu kā parastais.

Kādi ir apmatojuma noņemšanas veidi un kā tie atšķiras?

Elektriskais sietiņveida skuveklis – pamatā paredzēts apmatojuma pielīdzināšanai, jo nenoskuj matiņus pilnībā. Ļoti labi noņem garākus matus. Asmeņi atrodas aiz sietiņa. Braun un Panasonic elektriskie skuvekļi ar sietiņu ir ērti lietojami, bet Adler tos ražo ļoti kompaktā izmērā.
 
Rotējošais elektriskais skuveklis – noskuj matiņus pilnībā. Paredzēts ikdienas lietošanai. Galvenā iezīme ir viena līdz četras rotējošas galviņas, kuras piemērojas sejas izliekumiem, bet Brock, Camry un Philips piedāvā šos skuvekļus ar dažādām funkcijām. Ja tiek izmantots jutīgai ādai, tad ieteicami pēcskūšanās balzāmi.
 
Bārdas trimmeri – paredzēti formas veidošanai un garuma kontrolei. Labas atsauksmes.
Universālie kopšanas piederumi – maināmi uzgaļi dod iespēju variēt ar bārdas un ūsu izskatu.

Elekrisko skuvekļu izmantošanas mērķi un piemērotie veidi

Mērķis
Veids
Īpašības
Sausā skūšanās
Rotējošie elektriskie skuvekļi
Gluda āda, ātrs process
Mitrā skūšanās
Gan rotējošie, gan sietiņa elektriskie skuvekļi ( atkarībā no ražotāja norādes)
Mitrina un saudzē ādu, nav velkoša sajūta pēc skūšanās
Jutīgai ādai
Sietiņa elektriskie skuvekļi
Nekairina, piemērots rētām un dzimumzīmēm
Cieti matiņi
Iebūvētā matiņu ķemme nodrošina vienmērīgu skuvumu

Kā izvēlēties bārdas skuvekli?

Darbības veids – nepieciešams elektrības pieslēgums, darbojas ar uzlādējamu akumulatoru vai uz baterijām? Ja darbojas ar akumulatoru, pievērsiet uzmanību, vai darbojas arī ar vadu, lai nerodas sityācija, kad steidzami nepieciešams noskūties, taču akumulators nav uzlādēts. Vada garumam jābūt atbilstošam, lai brīvi darbotos. Xiaomi un Enchen ražo modeļus, kuri uzrāda, cik uzlādēta ir ierīce.
 
Pilna komplektācija – pat visparastākajos komplektos bārdas skuvekļiem tiek pievienoti viens vai divi maināmi uzgaļi.
 
Režīmu daudzums – ar tiem iespējams pielāgot vajadzīgo asmeņu darbības ātrumu un regulēt garumu.
Jauda – jo lielāka jauda, jo ātrāk notiek process. Akumulatora elektriskajiem skuvekļiem jauda ietekmē darbības ilgumu.
 
Aizsardzība pret mitrumu – ja izmantojat mitro skūšanos, tad skuveklim jābūt ar mitruma aizsargājošo funkciju, pretējā gadījumā nebūs garantēta drošība un saīsināsies skuvekļa kalpošanas laiku.

Kā pareizi kopt bārdas skuvekli?

Skuvekļi jātīra pēc katras lietošanas reizes, jāpārbauda, vai mitrums nav iekļuvis nepiemērotās vietās. Beurer elektriskais bārdas skuveklis ir ar iestrādātu režīmu, kas ziņo par nepieciešamo apkopi.
Neizmantojiet ierīces mērķiem, kam tās nav paredzētas, piemēram, matu griešanas mašīna nevar tikt aizstāta ar skuvekli.
 
Ja nezini, kur pirkt, izmanto iespēju iepirkties internetā, jo visbiežāk te atrodama izdevīgākā cena. Preces lētāk nopērkamas arī izpārdošanās un akcijās, tāpēc iepērcies gudri un ienāc 1a.lv!

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kam pievērst uzmanību, izvēloties bārdas skuvekli?
Kādam mērķim tas tiks izmantots un cik bieži.
Kāda ir atšķirība ir starp skuvekli un trimmeri?
Abiem atšķiras komplektācija, bārdas trimmeriem tiek izmantotas speciālas ķēmmītes.
Vai bārdas trimmeri ir piemēroti priekš skūšanās?
Trimmeris nenodrošina pilnīgu matiņu noskūšanu.
Kāda izmēra bārdas trimmeris man nepieciešams?
Tas atkarīgs no bārdas biezuma. Lielas jaudas trimmeris ļoti labi tiks galā ar uzdevumu. Maināmie uzgaļi dos iespēju mainīt matiņu garumu.
Cik ilgi kalpo bārdas skuveklis?
Intensīvi lietojot, skuveklis darbosies apmēram divus gadus. Ja skūšanās nenotiek ikdienā un tiek ievēroti kopšanas norādījumi, tad tā kalpošanas laiks krietni pagarinās.