"Draugu loks"
Pievienojieties “Draugu lokam” un ietaupiet! Uzzināt vairāk

Smaržas un kosmētika


 
 
  

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

TOP 10 visu laiku labākās smaržas sievietēm Foto: Freepik.com Kādēļ gan nepalutināt sevi vai savu mīļoto ar jaunām, vilinošām un patīkamām smaržām? Lai atvieglotu Tavu dāvanas izvēli, esam apkopojuši TOP 10 visu laiku labākās smaržas sievietēm. Galu galā – smaržas un kosmētika ir divas lie...
TOP 10 visu laiku labākās vīriešu smaržas Foto: Freepik.com   Smarža ir visspēcīgākā atmiņa, kas cilvēka smadzenēm pieejama. Tādēļ ir svarīgi izvēlēties smaržas, kas Tevi raksturo vistrāpīgāk – Tavu raksturu, enerģiskumu, Tavu dzirksti un pieeju dzīvei. Jo katrs, kurš reiz būs sajutis Tavas ...

SMARŽAS UN KOSMĒTIKA |1A.LV

Interneta veikals 1a.lv nav tikai tradicionāls sadzīves tehnikas un elektronikas preču veikals – mūsu preču klāstā nopērkamas arī sieviešu un vīriešu smaržas, kā arī ķermeņa un sejas kopšanas kosmētika.
• SIEVIEŠU SMARŽAS
Šajā sadaļā atrodami vairāki simti sieviešu smaržu, kas nopērkami dažādu tilpumu iepakojumos. Sieviešu smaržu sadaļā var atrast aromātus visiem gadalaikiem – gaisīgi svaigus pavasarim, dabas aromātu piesātinātus vasaras parfīmus, kā arī siltākus aromātus rudenim un ziemai. Šajā sadaļā vari izvēlēties arī kvalitatīvus dāvanu komplektus – smaržas un dušas želejas, ķermeņu losjonus, augsvērtīgas un aromātiskas ziepes.
Starp citu, smaržas vari izvēlēties arī pēc to lietojuma mērķa. Daži aromāti būs piemēroti ikdienai, citi ballītei, sportam vai klasiski svinīgiem pasākumiem.
• SIEVIEŠU ĶERMEŅA KOPŠANAS KOSMĒTIKA
Lai āda būtu ne tikai valdzinoši aromātiska, bet arī īpaši veselīga, ieteicams izmantot kādu no sev vēlamajiem ķermeņa kopšanas kosmētikas līdzekļiem. Vai zināji, ka ar dažādiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem ādu var padarīt tvirtāku un stingrāku, maigi matētu vai mirdzošu? Tāpat šajā 1a.lv sadaļā var iegādāties kosmētiku iesauļotas ādas efektam.
• VĪRIEŠU SMARŽAS
Ja vēlies izvēlēties vīriešu smaržas, veiksmīgi to vari izdarīt lietojot sadaļas atlases filtru, kurā visus aromātus vari atlasīt pēc cenas, tilpuma, gaumes, vajadzībām, vecuma un smaržu aromātu grupas. Būtiski, ka ir norādīta arī smaržu koncentrācija, ar kuru tiek apzīmēts to stiprums un noturība, kam tālāk seko arī to tilpums.
• VĪRIEŠU ĶERMEŅA KOPŠANAS KOSMĒTIKA
Tāpat kā sieviešu ķermeņa kopšanas kosmētikā, arī vīriešu ķermeņa kopšanas kosmētikā ir radīti speciāli līdzekļi ādas attīrīšanai, mitrināšanai un barošanai. Izvēloties savam ādas tipam piemērotus produktus Tu iegūsi tīrāku, stingrāku un patīkami smaržojošu ādu. Starp citu, šajā sadaļā vari iegādāties arī izsmidzināmos, krēmveida, rullīša vai sausā tipa dezodorantus. Arī vīriešu ķermeņa kopšanas kosmētikas sadaļā izmanto atlases filtru, kurā to vari veikt pēc zīmola, cenas un saņēmēja vecuma kategorijas.
Ja izvēlies dāvanu, apdomā iespēju nopirkt dāvanu komplektu, kurā var būt gan dušas želeja, gan pēc skūšanās balzams, gan ādas tipam piemērots krems. Speciālā sadaļā atrodami dāvanu komplekti arī dāmām, kuros ietilpst smaržas, dušas želejas, kremi un citas aromātiskas veltes.
Steidz apskatīt 1a.lv smaržu un ķermeņa kopšanas produktu klāstu – Tu iegūsi prieku un jaunu enerģiju!