Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Aksesuāri mobilajiem un viedtelefoniem


   
   
 
   
   
   
  
   
   
   
   
 
 

Šīs nedēļas piedāvājumi

Idejas un ieteikumi

Ergonomiska darba vieta – praktiski ieteikumi Foto: Laura Davidson on Unsplash   Lielu daļu nomoda laika pavadām, strādājot no mājām vai birojā, tāpēc ērta un pareizi iekārtota darba vieta ir īpaši svarīga. Tā ne vien veicina produktivitāti, bet arī rūpējas par tavu veselību un noskaņojumu. Esam a...
Atpūta pie dabas: ko ņemt līdzi uz kempingu Foto: Pexels.com/ Andrea Piacquadio   Vakariņas, kas pagatavotas uz ugunskura, sarunas līdz vēlai naktij, kopā būšanas sajūta un prieks, ko sniedz pie dabas pavadītais laiks ir tas, kas paliek siltākajās atmiņās no kempingiem. Taču nereti problēmas sag...
Paredzēts visiem – iPhone 11. Atsauksmes un tehniskais apraksts Foto: Unsplash.com/Daniel Romero   iPhone 11 ir 2020. gadā izlaistās iPhone 11 sērijas flagmanis. Lai noskaidrotu tā stiprās un vājās puses, šajā rakstā sniegsim tehnisko aprakstu par iPhone 11, atsauksmes par to, kā arī salīdzināsim to ar tā priekšteč...
Tiešām profesionāls – iPhone 12 Pro. Atsauksmes un tehniskais apraksts Foto: Unsplash.com/Anh Nhat   iPhone 12 Pro ir inovatīvās iPhone 12 sērijas pārstāvis, kas tika izlaists 2020. gadā vienlaikus ar  iPhone 12, iPhone 12 Mini un iPhone 12 Pro Max. Lielai daļai sabiedrības ir grūti uzreiz saredzēt atšķirību starp to un...
Telefona aksesuāri ir papildus līdzekļi, kas papildinās tavas iekārtas, lai nodrošinātu no aizsardzību, piemēram, ierīces nokrišanas laikā vai ekrāna triecieniem, kā arī veicinās iekārtas vieglāku un parocīgāku lietošanu, piemēram, auto lādētājs, ierīces lādēšanai ceļojuma laikā. Pirms iegādes svarīgi apzināties, kādi telefona aksesuāri ir nepieciešami, kā arī vai aksesuāri spēs nodrošināt savienojamību ar konkrēto iekārtu. 

Kādas ir telefonu aksesuāru priekšrocības? 

Telefonu aksesuāriem ir vairākas priekšrocības, bet galvenokārt: 
Personalizēšana – iespēja izcelties ar sevis izvēlētajiem telefona aksesuāriem;
Papildus funkcijas – vairāki-vienā, savienojumi, kas ļaus darīt vairākas darbības vienlaicīgi;
Aizsardzība – piemēram, telefona vāciņu galvenais mērķis ir pasargāt telefona ārējo korpusu, bet ekrāna aizsarglēvīte pasargās pret ekrāna sitieniem un plaisāšanas.

Kādi ir telefonu aksesuāri?

Aksesuāru mērķis Aksesuāru veidi  Aksesuāru funkcija
Aizsardzības aksesuāri
aizsargapvalki /vāciņi
telefonu maciņi
sporta apsēji/aproces
ekrāna aizsargstikli
nodrošināt ekrāna izturību
pasargāt telefona ārējo korpusu
viegla lietojamība sportā
Divriteņa aksesuāri
telefona turētāji 
telefona apvalki
nodrošināt navigācijas vadāmību
pasargāt no ārējiem apstākļiem, piemēram, lietus
Automašīnas aksesuāri
telefona turētāji
lādētāji 
bezrokas režīma iekārtas
vieglai navigācijas izmantošanai
uzlādei brauciena laikā
iespēja sarunāties braucot 
Bilžu uzņemšanas aksesuāri 
statīvi 
lēcas
portatīvie bilžu printeri
patstāvīgai bilžu uzņemšanai
augstākas kvalitātes bildēm
bilžu iegūšanai uzreiz pēc uzņemšanas
Ceļošanas aksesuāri 
portatīvie lādētāji
selfiju statīvi
uzlādei jebkurā vietā
patstāvīgai bilžu uzņemšanai
 

Kā izvēlēties telefona apvalku, vāciņu vai maciņu?

Telefonu, tā arī planšetdatoru apvalku izvēle ir liela, izvēlies atbilstošāko:
 
Apvalks – īpaši drošs telefona apvalks, kura sānu malas būs pietiekami augsts, lai aizsargāju ekrānu;
Atverams vāciņš – divpusējs vāciņš, kas saturēs silikona ietvaru telefona aizmugurē, bet priekšā atverams vāciņš;
Īpaši biezs apvalks – īpaši drošs un telefonu pasargājošs vāciņš, kas nodrošinās pilnīgu aizsardzību telefonam;
Silikona vāciņš – visizplatītākais un vieglāk pieejamais vāciņš, kas pieejams daudz krāsās un dizainos;
3D vāciņš – ar īpašu izvirzījumu, kas visbiežāk ir ar vāciņa turētāju, piemēram, telefona atbalstīšanai skatoties video.

Kam pievērst uzmanību izvēloties telefona aksesuārus? 

Ja esi nolēmis iegādāties telefona vāciņu pievērs uzmanību vairākiem faktoriem.
 
Atbilstība telefona modelim – vissvarīgākais faktors, nodrošināt kameras atvērtību, atbilstošu sānu navigācijas pogu ielaidumus un atveri uzlādes izejai.
 
Mērķis – telefona vāciņš var sniegt vēl papildus priekšrocības: aizsardzība telefona krišanas laikā – īpašas aizsardzības telefonu vāciņi, kuriem kritiena laikā no stūriem atverās aizsargi, kas mīkstina telefona kritienu; ātrā uzlāde – iPhone aizsargvāciņos ir iestrādāts magnētisks savienojums, pie kura iespējams pievienot ārējo uzlādes bateriju.
 
Ražotājs. Viedveikals 1a.lv piedāvā ļoti plašu izvēli telefonu vāciņu ražotāju klāstā: populārākieSamsung, Xiaomi, BlueStar – pircēju iecienītākā izvēle; lētāki Dux Ducis, TakeMe, Mocco, Telone, Blun – vāciņi, kas pildīs telefona aizsardzības funkciju; dārgāki – Man&Wood, 3MK – īpaša un augstas kvalitātes dizaina vāciņi.
 
Materiāls: ādas imitācija; dabīgā āda; polikarbonāts; silikons.
 
Dizains: noapaļotas vai kvadrātainas malas; krāsa, piemēram, melna, sarkana, zaļa u.c.;
ar īpašiem zīmējumiem vai vienkrāsains.
 
Ja esi nolēmis iegādāties telefona aksesuārus, Viedveikalā 1a.lv ir pieejams un atrodams ļoti plašs aksesuāru klāsts, kas nodrošinās tavu telefonu ar visām papildus funkcijām, piemēram, ērtāku telefona uzlādi, aizsardzību un ērtu savienojamību ar tavu viedpulksteniIzmanto SMART NET atlaides un saņem sev vēlamo lētāk!

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kā telefona izvēlēties aizsargstiklu?
Telefona aizsargstikla izvēlei nepieciešams ņemt vērā: cik stiprs ir nepieciešams aizsargstikls; kāda materiāla – plastikāts, rūdīts stikls; telefona modelis; ekrāna atbilstība collās un ekrāna atseviškos izvirzījumos.
Kā izvēlēties Power Banku savam tālrunim?
Power Bankas iegāde var būt viegla, ja tā ir nepieciešama neregulāri, ja Power Bank ir vajadzīga regulāri, tad jāņem vērā: iespēja Power Bank uzlādēt atkārtoti; Power Bank atkārtota uzlāde ar saules bateriju vai elektrības strāvu; ar vienu pilnu Power Bank, cik iespējams veikt uzlādes.
Kam jāpievērš uzmanību, izvēloties telefona atmiņas kartes?
Svarīgi pievērst uzmanību: cik lielu papildus atmiņu telefons var nodrošināt apstrādāt; vai telefona ražotājs atbalsta papildus atmiņas kartes ievietošanu.
Kādi telefona aksesuāri noderēs foto cienītājiem?
Fotocienītājiem noderēs trīs aksesuāri – statīvs, selfika kāts, kā arī portatīvais bilžu printeris.
Kādi telefona aksesuāri noderēs auto vadītājiem?
Autovadītājiem noteikti noderēs divi aksesuāri – telefona turētājs, kuru iespējams piestiprināt pie priekšējā vējstikla, kā arī papildus vada savienojums, kas ļaus telefonu lādēt no automašīnas akumulatora.