Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Kodolu skaits
Rāda: 4
Kārtot pēc:

Lādētājs

Lādētājs ir viens no svarīgākajiem piederumiem, kas nodrošinās ierīces darbību un ilgtspēju. Zināms, ka galvenā lādētāja funkcija ir nodrošināt ierīcei enerģijas uzlādi, kas ļaus izmantot iekārtu uz noteiktu laiku. Ražotāja noteikts lādētājs vienlaikus arī rūpēsies par ierīces kvalitatīvu uzlādi, saglabājot akumulatora kvalitāti un jaudu. 

Kādēļ un ko lādēt? 

Ierīces uzlādi veic, lai būtu iespējams to izmantot un lietot paredzētajam mērķim, piemēram, Apple Watch veic uzlādi, lai varētu ērti izmantot aplikāciju navigāciju arī bez telefona, vai AirPods austiņas ļauj viegli un ērti klausīties mūziku vai sarunāties audio zvanā. 
 
Mūsdienās, lai saudzētu dabas resursus, ierīces tiek ražotas uz elektrības uzlādes pamata, zināmākais – viedpulkstenis, bezvada austiņas, tālrunis, un arī, automašīnas. 

Kāda veida lādētāji ir atrodami?

Lai izvēlētos sev atbilstošo lādētāju, aplūkosim kādi ir to veidi:
 • Lādētājs ar vadu – katrai ierīce pieejams lādētājs, kas visbiežāk arī nāk komplektā ar iegādāto ierīci.
  Piemēram Apple ražotāja iekārtām lādētāja vads tiek aprīkots ar USB C tipa vadu vai Apple Lightning kabeli, turpretī Android iekārtas ar Micro USB uzgali. 
 • Lādētājs ar kabeli – iekārta, kas nodrošināta ar galveno kontaktligzdas savienojumu un uzlādes vadu, visbiežāk, viedierīču ražotāji nodrošina abu iekārtu esamību komplektā;
 • Dokstacijas – iekārta, kas aprīkota ar tavai ierīcei atbilstošu uzlādes uzgali, bet iespējams ierīci viegli novietot un tā patstāvīgi veikts uzlādi – bez vadu atrašanās uz galda;
 • Adapteri – dažādu veidu savienojumi, kas nodrošina vienā savienojumā pārveidot un savienot vairākus uzlādes veidus, piemēram, kontakta pārveidotājs no “angļu kontaktligzdas” un “eiropas kontaktligzdu”;
 • Bezvadu lādētāji – uzlādes iekārtas, kuras nodrošina ierīces bezvada uzlādi, piemēram, uzlādes paliknis, uz kura uzliekot, tiek veikt automātiska uzlāde. 
 • iPhone lādētājiApple ražotājs ir īpaši veicinājis atšķirīga lādētāja uzgaļa un ievietošanas porta izveidi, turpetī iPhone 11, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini, iPhone 13 un iPhone SE 2020 ir vienāda veida uzlādes iekārtu veidi. 

Bezvadu uzlādes priekšrocības un pareizās izvēles? 

Bezvada uzlāde noteikti sniedz daudz priekšrocības ikdienas organizēšanai, piemēram, vienkārši uzliekot ierīci uz uzlādes iekārtas un tā patstāvīgi veic uzlādi, tādējādi izvairoties no uztraukumiem par aizmirstu lādētāju mašīnā un guļamistabas naktsskapītī. 
 
Pirms iegādes ņem vērā:
 • Ir atrodami dažādu veidu bezvadu uzlādes iekārtas, īpaši pievēršot uzmanību kāda ražotāja iekārtām ir domāts lādētājs.
  Piemēram, Apple ražotāja bezvada lādētājs strādās tikai ar tā paša ražotāja iekārtām – iPhone, AirPods, iWatch.
 • Papildus iespējas lādēt vairākas iekārtas vienlaicīgi, piemēram, lādē telefonu, kā arī rokas pulksteni vai bezvadu austiņas, tādējādi vienmēr nodrošinot pieejamību saziņai. 

Kā izvēlēties bezvada lādētāju? 

Ņem vērā iegādes laikā:
 
Uzlādes savienotājs – katrs ražotājs ierīcei ir noteicis konkrētu uzlādes vada uzgali, tāpēc izvēlies atbilstošo, lai veiktu uzlādi: USB; Mikro USB; USB uzgalis C; Apple lādētājs.
 
Uzlādes veids:
 • Ar vadu – ierastākā uzlādes metode, kā arī ražotājs ierīces komplektācijā ievieto uzlādes vadu;
 • Bezvadu – ērtākai uzlādei jebkurā vietā un laikā.
Ierīču savienojamība – ņem vērā ražotāja aprakstus, kas nosaka, kādas ierīces veiks uzlādi ar konkrēto lādētāju. Piemēram, Apple ražotāja lādētāji veiks uzlādi ar konkrētām Apple ierīcēm, turpretī Samsung lādētāji būs savienojami arī ar citu ražotāju ierīcēm. 
 
Krāsa:
 • Klasiska – balta, melna, pelēks;
 • Eleganta – sudraba, rose gold;
 • Izceļoša – sarkana, zila, neona dzeltens, rozā, zaļa, oranžs, violets. 
Dizains: 
 • Populārākais – ar gumijas vai auduma apvalku, spirāles pinumu, ko ērti iespējams izmantot automašīnā;
 • Elegants – matēts, stikla;
 • Izceļošs – lādētājs ar led gaismiņām, koka uzlādes stacija. 

Lādētājs pārstāja strādāt? 

Kā jau zināms, arī tehnika mēdz plīst, bet ko darīt gadījumā, ja lādētājs ir pārstājis darboties? 
Ņem vērā dažus padomus:
 1. Pārbaudi lādētāju vizuāli no āras – vai nav ārējas plīsuma vietas, tā pat arī savienojumu vietas – putekļu esamību vai nejaušu saspiešanos;
 2. Aplūko iekārtas (telefona, austiņu) iebūvēto savienojumu – putekļus, mitrumu, deformāciju;
 3. Iespējamo nepieciešamību pēc papildus detaļas, lai veiktu pilnvērtīgu uzlādi;
 4. Padomā, vai lādētāju izmanto atbilstoši tā noteiktajam mērķim un iekārtai;
 5. Ja ir iespējams, pārbaudi vai attiecīgais lādētājs veic uzlādi ar citu ierīci.
Lai lādētājs kalpotu ilgāk, lieto to pēc ražotāja ieteikumiem un rūpējies, lai lādētājs neatrodas mitrā telpā vai pilnīgā slapjumā.

Lādētāju ražotāji

Viedveikalā 1a.lv ir plaša ražotāju izvēle:
 
Populārākie – Xiaomi, Samsung, Apple, Huawei – labs pirkums, ja ir iespējams savienot lādētāja ražotāju ar to pašu lādējamo ierīci.
Lētāki – Baseus, Devia, Swissten, Usams – izdevīgs pirkums, lai veiktu uzlādi neregulāri.
Dārgāki – Canyon, Belkin – ražotāji ar īpašiem uzlādes papildinājumiem un augstu preces garantiju.  
 
Viedveikalā 1a.lv atradīsi vairāk kā 1700 dažādu veidu un savienojumu lādētājus ikvienai ierīcei, lai veiktu pilnvērtīgu ierīces uzlādi. Tā pat arī klāstā atradīsi dažādu krāsu un dizainu izvēli, lai pielāgotu lādētāju tieši pie savas ierīces krāsas vai ārējā aksesuāra, piemēram, telefona apvalka vai mājas interjera, ja plāno iegādāties daudzfunkcionālos uzlādes statīvus. Viedveikals 1a.lv nodrošinās plašu izvēli, profesionālu apkalpošanu, augstu preces kvalitāti un ātru piegādi uz jebkuru vietu.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kas jāņem vērā, izvēloties lādētāju?
Pirms lādētāja iegādes ņem vērā:
 • Izvēlēties atbilstošo lādētāja uzgali;
 • Vada, bezvada vai dokstacijas lādētajs;
 • Krāsas un dizaina atbilstība;
 • Cenas un kvalitātes atbilstība.
  Kādi ir lādētāju veidi?
  Ir vairāki lādētāju veidi Viedveikalā 1a.lv: ar vadu; bezvada; adapteri jeb pārveidotāji; dokstacijas jeb vairāku ierīču lādētājs; kabeļu lādētāji.
  Kā izvēlēties iPhone lādētāju?
  iPhone lādētāju nosaka Apple ražotājs:
  • Vada lādētājs jeb Apple Lightning;
  • Adapteris ar USB C tipa uzgali;
  • Iespējams atrast arī citu ražotāju dokstaciju lādētāju, bet pirms iegādes īpaši izlasi ražotāja noteikto ierīču savienojamību.
  Kā izvēlēties bezvadu lādētāju?
  Pirms iegādāties bezvada lādētāju ņem vērā:
  • Vai būs atbilstoša vieta, kur novietot vai piestiprināt uzlādes iekārtu;
  • Vai ražotājs ir noteicis papildus produktu iegādi;
  • Vai lādētājs var nodrošināt tavu vēlamo ierīču uzlādi;
  • Vai bezvada lādētāja jauda būs pietiekama ierīces uzlādei.
   Dokstacija vai bezvadu lādētājs – ko izvēlēties?
   Izvēle ir aktarīga no ierīču skaita, ko vēlies lādēt. Dokstacija var vienlaicīgi lādēt vairākas iekārtas, piemēram, tālruni, bezvada austiņas un rokas viedpulksteni, turpretī. Bazvada lādētājs visbiežāk paredzēts tikai vienas ierīces uzlādei, tieši tālrunim.