Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Austiņu veids
Savienotājs
Pieslēgums ir veids, kā austiņas tiek savienotas ar datoru, mobilo telefonu vai citu atskaņotāju. Parasti cilvēki izvēlas starp vadu vai bezvadu risinājumu, kas ir tehniski saderīgs ar vēlamo skaņas iekārtu.
Frekvences diapazons, Hz
Cilvēka dzirdes diapazons parasti tiek mērīts sākot no 20 Hz(herciem), ļoti zemas frekvences skaņas 20kHz (20 000 Hz), un augstākās skaņas frekvences- trīs reizes vairāk. Līdz ar to, jo vairāk frekvenču diapazons austiņām atbildīs cilvēka dzirdes diapazonam, jo labāk.
Rāda: 1
Kārtot pēc:
Bezvadu austiņas Apple AirPods Gen 2 In-Ear, balta, ar uzlādes korpusu
156,00 / gab.
Pieejama noliktavā
Sadali 12 mēn.
Bezvadu austiņas Apple AirPods Gen 2 In-Ear, balta, ar uzlādes korpusu
(95)
 • Austiņu veids: Bezvadu, In-Ear
 • Bezvadu:
 • Frekvences diapazons: 20 - 20000 Hz
 • Pretestība: 32 Ω
Piegāde
Preces izņemšana

Bezvadu austiņas 

Mūsdienu tehnoloģijām attīstoties, cenšamies savu ikdienu padarīt vienkāršāku un multifunkcionālu, un iespēju apvienot vairākus darbus vienlaicīgi mums sniedz bezvadu austiņas ar bluetooth savienojumu. Šajā rakstā iepazīsimies ar Apple ražotāja bezvadu austiņām – AirPods. 

Kas ir AirPods un to īpašības

Apple ražotājs bezvadu austiņas ir nosaucis par AirPods, kas tukojumā nozīmē – gaisa lāses. Austiņas ir ļoti vieglas un ērtas, kas radīs pavisam vieglu lietošanas sajūtu, kā arī palīdzēs sarunāties pastaigas laikā vai atskaņot tavu iecienīto mūziku sporta nodarbības laikā. 
 
AirPods sevī ir iemājojis daudz, labas īpašības, bet galvenās no tām:
 1. Īpaši vieglas;
 2. Ātra savienojamība ar ierīci;
 3. Ilgs klausīšanās laiks ar vienu uzlādi. 

Ar ko izceļās AirPods? 

Apple ražotājs īpaši cenšas uzlabot austiņas ar katru nākošo tehnoloģisko izlaidumu, bet kas spēj padarīt AirPods austiņas tik plaši izvēlētas pircēju tirgū? 
 • Bezvadu savienojums, izmantojot Bluetooth savienojumu – ļauj būt brīvam no papildus savienojumiem un brīvi izmantot rokas citu darbu veikšanai;
 • Klasiskas, stilīgas – AirPods krāsa ir vienota – balta visiem austiņu tipiem, tādējādi būs viegli pielāgot pie jebkura tērpa;
 • Augsta skaņas kvalitāte – sadzirdi katru skaņu perfekti, ko apvieno arī āra trokšņu izolēšanas spilventiņi;
 • Viegla un ļoti ātra uzlāde – pilna uzlāde tiek sasniegta līdz 3 stundām, ko iespējams veikt ar vada pieslēgumu, bet ērtāk ar bezvada MagSafe uzlādes palikni;
 • Ūdens un sviedru aizsardzība – AirPods 3. paaudzes un AirPods Pro austiņām.

Kāda tipa AirPods iespējams atrast?

Apple ražotājs vienmēr ir padomājis par ierīču daudzpusību un pieejamību, tādējādi iepazīsimies kādi AirPods modeļi ir pieejami:
 
AirPods 2. paaudzes – lētākais AirPods modelis, kas aizsāka bezvada austiņu ģenerēšanos. Pilna uzlāde nodrošina līdz 5 studnām klausīties mūziku, bet uzlādei izmantot austiņu futlāri. Šīs austiņas nav nodrošinātas ar skaņas izolāciju, kā arī aizsardzību pret ūdeni un sviedriem. 
 
AirPods 3. paaudzes – uzlabotāks modelis, kas nodrošina skaņas izolāciju, tā arī ūdens un sviedru aizsardzību. Aktīvās klausīšanās laiks ir līdz 6 stundām no vienas uzlādes.
 
AirPods Pro – jaunākais, mazo austiņu modelis, kas nodrošina skaņas izlāciju, satur telpiskuma audio – galvas izsekošanai, lai veiktu patstāvīgu pielāgošanos videi. Ar pilnu uzlādi, darbības laiks ir līdz 4,5 stundām. 
 
Visiem AirPods modeļiem ir nodrošināta automātiskā pieslēgšanās pie ierīces, raksta noslēgumā arī uzzināsi, ar ko iespējams izveidot savienojumu. 

AirPods specifikācija

Ja plāno iegādāties AirPods austiņas, tad lasi tālāk:
 
AirPods tips: ausīs liekamas – AirPods 2. un 3. paaudzes, AirPods Pro ir austiņas, kas ir viegli ievietojamas auss gliemežnīcā.
 
Krāsa un personalizēta pielāgojamība – pamatā AirPods un to uzlādes lādīte ir baltā krāsa, bet iespējams iegādāties īpaši personalizētu uzlādes lādītes apvalku, piemēram, zilā, zaļā vai citās krāsās.
 
Iebūvēts mikrofons – lielisks palīgs brīvroku režīmam – sazvanies un runā ar austiņām ausīs un uzdod jautājumus Apple Siri digitālajam asistentam. 
 
Papildus opcijas:
 • Skaņas izolācija – dzirdi visas skaņas ar visaugstāko kvalitāti un piesātinājumu, skaņas izolācija nodrošinās visu blakusesošo skaņu pazušanu, ļaujot pilnībā nodoties mūzikai. 
 • Ūdens un sviedru aizsardzība – īpaši laba priekšrocība, ja esi iecienījis sportot ar mūziku, tādējādi tiks nodrošināta sviedru aizsardzība, tā pat arī lietus nebūs šķērlis. 
 • Personalizēti uzstādījumi – ir iespējams mainīt sensoru uztveramību, piemēram, divi pieskārieni pie austiņām nozīmētu nākamās dziesmas maiņu vai viens pieskāriens ienākošā zvana apstiprināšanu. 
 • Bezvadu uzlāde – AirPods 3. paaudzes un AirPods Pro ir iespējams uzlādēt ar bezvadu uzlādes palikņiem, tā arī ar USB-C lādētājiem
Baterijas noturība – AirPods 2. un 3. paaudzes, AirPods Pro austiņu baterija noturība ir no 4 līdz 6 stundām no vienas uzlādes. Uzlādes lādīte spēj veikt līdz trīs, pilnām uzlādēm patstāvīgi un tad ir nepieciešama arī tās uzlāde. Uzlāde ir veicama ar bezvadu uzlādes palikņiem vai Apple ražotāja uzlādes vadiem. 

AirPods savienojamība

Ar kādām ierīcēm iespējams izveidot savienojumu:
 • Apple Watch pulksteņiem;
 • Apple iPhone – 6, 7, X, XS, XR, 8, SE, 11, 12, iPhone 13;
 • Apple iPad;
 • Apple iPod;
 • Apple  MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, iMac Pro, Mac mini, Mac Pro;
 • Apple TV. 
Ja esi nolēmis iegādāties AirPods austiņas, tad esi pieņēmis labāko lēmumu – noteikti izbaudīsi augsts skaņas kvalitāti, ērtu to izmantošanu, kā arī ērtu brīvrokas režīmu, lai veiktu vairākus darbus vienlaicīgi. 
 
Sev piemērotāko AirPods austiņu modeli meklē tieši Viedveikalā 1a.lv, kur saņemsi profesionālu apkalpošanu, profesionālus ieteikumus, kā arī ātru preču piegādi un saņemšanu.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Kas jāņem vērā, izvēloties AirPods?
Pirms iegādes ņem vērā: vai ar tavu ierīci ir iespējams izveidot savienojumu; vai ir pieejams atbilstošs uzlādes vads vai uzlādes paliknis.
Cik daudz AirPods modeļu ir?
AirPods modeļi ir 3: AirPods 2. Paaudzes; AirPods 3. Paaudzes; AirPods Pro.
Kādās krāsās AirPods modeļi ir pieejami?
AirPods austiņas pamatā ir baltā krāsa, bet papildus ir iespējams iegādāties personalizētu krāsu un dizainu aizsargvāciņus. AirPods Max austiņas ir piejemas 5 krāsās – sudraba, astropelēka, debeszila, rozā un zaļa.
Kāda atšķirība ir starp AirPods Gen 2 un AirPods Gen 3?
Ir vairākas atšķirības:
 • AirPods Gen 2: darbības laiks – 5 stundas; viens pieskāriena vadības uzstādījums.
 • AirPods Gen 3: darbības laiks – 6 stundas; telpisks audio un dinamiskā izsekošana; mitruma un sviedru aizsardzība; individuāli maināmi vadības uzstādījumi.
  Cik ilgi AirPods veic uzlādi?
  Ir divi uzlādes veidi:
  • Ātrā uzlāde – 15 minūtēs nodrošina austiņu darbību līdz 3 stundām;
  • Ilgā uzlāde – 2 stundas, kas nodrošina 100% uzlādi ar pilnu darbības laiku.