Atlasīšana

Rādīt preces
Cena
Maksimālais dziļums pie kura konstatētas vielas, cm
Maksimālais tērauda atklāšanas dziļums, cm
Rāda: 2
Kārtot pēc:
UNIVERSALDETECT DETEKTORS (BOSCH GREEN)
99,01 / gab.
TOP prece
UNIVERSALDETECT DETEKTORS (BOSCH GREEN)
  • Maksimālais dziļums pie kura konstatētas vielas: 10 cm
  • Maksimālais tērauda atklāšanas dziļums: 10 cm
  • Barošanas sistēma no baterijām:
DETEKTORS STANLEY S160 STHT77588-0
28,00 / gab.
TOP prece
DETEKTORS STANLEY S160 STHT77588-0
  • Maksimālais dziļums pie kura konstatētas vielas: 5.0 cm
  • Maksimālais tērauda atklāšanas dziļums: 3.8 cm
  • Barošanas sistēma no baterijām:
Rāda: 2

Metāla detektors aizraujošām “dārgumu medībām”

Ikviens bērnībā ir sapņojis par došanos apslēptas mantas meklējumos. Šo ieceri noteikti ir paspilgtinājis arī filmās redzētais – vīrs, kura rokās ir metāla detektors, nesteidzīgi pārbauda zemes virskārtu, meklējot kāda aizmirstos dārgumus. Tagad arī Tev ir iespēja īstenot šo ieceri, jo mūsu piedāvājumā esošie metāla detektori sniegs iespēju ļauties atbildīgam meklēšanas priekam un piedzīvojumiem dabā.
• Īss ieskats metāla detektoru vēsturē
Metāla detektori ir ierīces, ar kuru palīdzību zemes virsējā slānī var atrast priekšmetus, kas pilnībā vai daļēji veidoti no metāla. Tos sākotnēji izmantoja pēc II pasaules kara, lai atbrīvotu zemi no nesprāgušiem lādiņiem, bet pašlaik detektors metālam ir kļuvis par neiztrūkstošu aprīkojumu:
profesionāliem arheologiem, meklējot pieeju senkapiem;
sapieriem un armijas dienestā strādājošajiem, lai atbrīvotu teritoriju no šāviņiem vai to daļām;
ainavu arhitektiem un dārzniekiem zemes atbrīvošanai no metāla priekšmetiem.
Gan agrāk, gan tagad detektors metālam ir ticis izmantots, lai meklētu priekšmetus, kas izceļas ar augstu vērtību, piemēram, senlaicīgas monētas, priekšmetus un ieročus.
• Metāla detektori juvelierizstrādājumu meklēšanai
Meklēt apslēptu mantu, smiltīs pazudušu gredzenu vai vecvecvectēva aprakto mantojumu ģimenes īpašuma teritorijā palīdzēs metāla detektors, kas ir aprīkots ar jaunākās paaudzes metāla uztveršanas funkciju. Pie mums iegādājamie metāla detektori ir jaudīgi un pieejami ar:
3 segmentu dziļuma indikatoru;
6,5x9 collu plašu signāla uztveršanas spoli;
pielāgojamu kājas garumu;
svaru līdz 1,2 kilogramiem.
Lai pilnvērtīgi izmantotu iespējas, ko sniedz metāla detektors, aicinām izvēlēties arī papildus aprīkojumu, piemēram, austiņas ar augstu skaņas izšķirtspēju. Tas palielinās iespējas atrast apslēpto mantu un citus metāliskus priekšmetus.
• Atgādinām: meklē dārgumus atbildīgi
Arheologi uzsver, ka zemes virskārtā esošie juvelierizstrādājumi, monētas un citi priekšmeti var būt ar augstu kultūrvēsturisko vērtību. Meklējot dārgumus ar detektoru metālam un atrodot vēstures artefaktus, piemēram, saktas, duncīšus vai aproces, kas acīmredzami ietilpst senlietu grupā, tie ir jānodod atbildīgajām institūcijām, jo ir valsts īpašums. Tas jāveic arī, lai veicinātu kultūras mantojuma saglabāšanu.
Detektors metālam un no tā gatavotajiem priekšmetiem veicinās meklēšanas prieku un apslēpto mantu atrašanu! Ieskaties mūsu piedāvājumā un izvēlies savām vajadzībām atbilstošāko detektora modeli!