Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Kategorijā "Xbox 360 spēles" nekas nav atrasts

Meklēt vēlreiz

Atklājiet jaunas pasaules ar Xbox spēlēm!

Xbox ir video spēļu zīmols, kuru ir izveidojis visiem labi pazīstamais uzņēmums Microsoft. Videospēļu bibliotēkā ir pieejamas daudzas pazīstamas spēļu sērijas, kas ir pieejamas arī citās konsolēs un datoros, kā arī ekskluzīvas spēles, kur iespējams spēlēt tikai uz Xbox 360 konsoles.
 
Turklāt spēļu bibliotēkā ir pieejamas spēles dažāda vecuma grupām, sākot ar 7 gadus veciem bērniem līdz pat cienījamiem senioriem. Ja baidāties, ka jūsu mazie ķipari vēlēsies spēlēt videospēles, kuras viņiem nav piemērotas, tad droši varat izveidot bērnu kontu, lai ierobežotu bērna piekļuvi noteiktām konsoles funkcijām un spēlēm.
 
Xbox 360 konsole ir pieejama daudzās valodās: spāņu, angļu, vācu, krievu, franču, japāņu, itāļu, korejiešu un daudzās citās. Tas gan nenozīmē, ka visas spēles ir pieejamas visas šajās valodās, jo spēles valoda ir atkarīga no spēles izstrādātāja.

Kādi spēļu žanri ir pieejami Xbox spēlēm? 

Spēlēm ir dažādi žanri, gluži kā jebkuras citas konsoles spēlēm. Tālāk ir norādīti populārākie Xbox spēļu žanri.
 
Piedzīvojumu spēles (Action, Adventure, Arcade). Viens no lielākajiem un populārākajiem spēļu žanriem, kas ietver tādas labi pazīstamas spēles kā Red Dead Redemption, Lego sērijas spēles un Batman: Arkham City.
 
Piedzīvojumu spēles, kā jau par to liecina nosaukums, ir domātas tiem, kas vēlas doties piedzīvojumā: apceļot mežonīgos rietumos, kļūt par supervaroni, glābt cilvēku dzīvības vai apceļot senu, pamestu templi.
 
Šaušanas spēles (First person shooter). Arī ļoti plaši izplatīts un daudziem spēlētājiem tuvs žanrs. Tas ietver tādas spēles kā Battlefield: Bad Company, Call of Duty Black Ops, Metal Gear Solid V un citas. Šīs spēles ir lieliskam tiem spēlētājiem, kas izbauda precīzu mērķēšanu, stratēģiju, karu un šaušanu.
 
Lomu spēles (RPG). Šis žanrs ietver tādas iemīļotas spēles kā Final Fantasy XIII, Arcania: The Complete Tale un Mass Effect. Lomu spēles ir lieliskas tiem spēlētājiem, kas vēlas piedzīvot jaunus stāstus ar citu personu vai būtņu acīm un kuriem patīk pārdomāt savus lēmumus. Visvairāk lomu spēles izceļas ar skaidri redzamu galvenā varoņa izaugsmi.
 
Šausmu spēles (Horror). Šis žanrs ir iemīļots tiem, kuriem patīk kutināt savus nervus un piedzīvot baisas situācijas. Zombiji, briesmoņi, mistika ir bieži sastopami šausmu spēļu pavadoņi, tādēļ, ja esat ieinteresēts šādās lietās, pamēģiniet kādu šausmu spēli. Dažas populāras spēles šajā žanrā ietver Evil Within, Dead Rising 2 un Dragon’s Dogma Dark Arisen.
 
Sporta spēles (Sport). Ja jums interesē futbols, basketbols un vingrošana, tad šis ir jūsu žanrs. Sporta videospēlēs varat izmēģināt, kāda ir sajūta, vadot sporta komandu, lai iegūtu kāroto uzvaru un cīnītos ar spēcīgākiem sāncenšiem. Populāras spēles šajā žanrā ir Fifa 17, NHL Legacy un Kinect Sports.
 
Braukšanas spēles (Racing). Šī žanra spēlēs Jūs varat iejusties sacīkšu automašīnu vadītāju lomā un izbaudīt elpu aizraujošus ātrumus uz ceļa. Tāpat sporta spēles būs tuvas visiem tiem, kas izbauda mašīnas un kuriem patīk salīdzināt to veiktspēju. Sporta spēļu žanrā ir tādas spēles kā Need For Speed ProStreet, Burnout Paradise un Disney Pixar Cars 3.

Xbox spēlēs izmantotais Kinect

Skatot Xbox 360 spēļu bibliotēku iespējams būsiet pamanījuši spēles, kuru virsrakstā ir norādīta frāze Kinect. Tas nozīmē, ka šai spēlei ir nepieciešama īpašs kustību sensors ar nosaukumu Kinect. Šī ierīce atpazīst vienlaicīgi 4 spēlētāju žestus, balsi un pat kustības. Tātad, ja Jūs izbaudāt kustību vai vienkārši vēlaties izmēģināt spēles, kur jāvingrino, noteikti izmēģiniet Kinect spēles.

Lielākie spēļu izstrādātāji

Ja vēlaties iegādāties spēli, ko ir izstrādājuši tiešām pieredzējuši profesionāļi, tad noteikti nevar aizmirst par tādiem lieliem spēļu izstrādātājiem kā Rockstar Games, Electronic Arts (EA), Warner Bros, Square Enix un Sega.
  • Rockstar Games izstrādā piedzīvojumu spēles, kur parasti ir iesaistīta šaušanas tematika. Viņu vispopulārākās spēles ir Grand Theft Auto V un Red Dead Redemption. Abām šīm spēlēm ir izcilas grafikas un daudz sīku nianšu, kas padara spēli vēl reālāku.
  • Electronic Arts (EA) izstrādātajām spēlēm nav noteiktas tematikas, taču katra viņu spēle ir rūpīgi veidota, domājot tieši par spēlētāju. Dažas no viņu populārākajām spēlēm ir Mass Effect un Dragon Age: Origin.
  • Warner Bros specializējas veidot spēles, kas balstītas uz filmu vai citu mediju motīviem. Viņu populārākās spēles ir Batman: Arkham City un Mortal Kombat.
  • Square Enix ir nepārspējams lomu spēļu karalis, kas ir izstrādājis slavenās Final Fantasy sērijas spēles. Tāpat konsolei Xbox viņi ir izstrādājuši arī lielisko spēli Last Remnant.
  • Sega ir spēļu izstrādātājs, par kuru ir dzirdējis gandrīz ikviens. Viņu slavenā spēle Sonic ir kļuvusi par neaizmirstamu klasiku, kas iemūžināta arī TV ekrānos.

Nepieciešamie aksesuāri

Visi nepieciešamie aksesuāri – Xbox 360 konsole, spēļu pults un lādētājs – ir iekļauti komplektā. Ja Jūs vēlaties spēlēt Kinect spēles, Kinect kustību sensors ir jāiegādājas atsevišķi. Protams vienmēr ir iespējams iegādāties papildu aksesuārus un īpašus krēslus, kas var padarīt spēļu pieredzi patīkamāku.
 
Mūsu internetveikala preču sortimentā atradīsiet labākās Xbox 360 spēles par izdevīgākajām cenām! Izvēlēties sev piemērotāko spēli un sāciet savu spēļu piedzīvojumu jau šodien!

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Vai joprojām tiek taisītas jaunas Xbox 360 spēles?
Nē. 10 gadus pēc Xbox konsoles izlaišanas Microsoft izlemj pārtraukt Xbox 360 videospēļu izstrādi.
Kurš ir labāks – Xbox vai PS4?
Viss ir atkarīgs no tā, kādas spēles Jūs vēlaties iegādāties. Xbox ir plaša šaušanas un piedzīvojumu spēļu bibliotēka, taču PS4 konsolē ir vairāk ekskluzīvu spēļu un lomu spēļu.
Vai joprojām var iegādāties Xbox 360 spēles tiešsaistē?
Jā, tiešsaistes veikalos joprojām var iegādāties šīs spēles.
Kādas Xbox 360 spēles ir visaugstāk novērtētās?
Trīs visaugstāk novērtētās Xbox 360 spēles ir Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto V un BioShock.
Kādi aksesuāri nepieciešami, lai spēlētu Xbox 360 spēles?
Lai spēlētu Xbox 360 ir nepieciešama spēļu pults, kas ir jau ir iekļauta komplektā. Ja vēlaties spēlēt Kinect spēles, tad būs nepieciešams iegādāties Kinect kustību sensoru.