Pievienojies SMART NET un ietaupi! Pievienoties

Atlasīšana

Cena
Pārvaldīto ierīču skaits
Maksimālais darbības attālums, m
Baterijas
Rāda: 1
Kārtot pēc:
TV pults Wiwa MC-003
6,99 / gab.
TV pults Wiwa MC-003
  • Krāsa: Melna
  • Pārvaldīto ierīču skaits: 2
  • Baterijas: AAA
Piegāde
Preces izņemšana

Padomi piemērotākās TV pults izvēlē

Televizora pults – ierīce, kas patiešām bieži tiek mainīta dažādu iemeslu dēļ. Universālā TV pults noteikti noderēs dažādos gadījumos, piemēram, kad nozaudēta vecā vai arī, kad tā ir saplīsusi. Šajā ceļvedī sniegsim padomus, kas jāņem vērā piemērotākās pults izvēles procesā.

TV pults galvenā funkcija

TV pults ir tā ierīce, kas ikdienā ļauj viegli un ērti pārvaldīt dažādas mājoklī atrodamās viedās ierīces. Tā var būt gan kā talvadības pults, gan kā Smart TV pults. Ar dažiem klikšķiem iespējams pārvaldīt televizoru, skatoties iemīļotāko filmu vai klausoties mūziku.

Tālvadības pults papildu funkcijas

Pirms šādas pults iegādes ir jāapskatās, kādas papildu funkcijas ir iebūvējis ražotājs. Vizbiežāk tās ir:
  • iespēja viedo ierīci vadīt ar balss palīzību;
  • iepriekš ieprogrammējamas pogas, kas pilda kādu konkrētu darbību;
  • saderība ar citām ierīcēm, piemēram, mūzikas centru;
  • fona apgaismojums pultī, kas arī tumsā ļauj redzēt pogas, kuras vēlies spiest.

Kādiem cilvēkiem ir piemērotas tālvadības pultis?

Katrs cilvēks interneta veikalā var atrast sev piemērotāko, taču jāsaprot, ka ir dažādu veidu prasības. Ir cilvēki, kam nepieciešamas lielākas pogas, taču citiem - papildu funkcijas. Ir svarīgi izvērtēt nepieciešamās prasības pirms šādas ierīces iegādes.

Televizora tālvadības pults veidi

Produkta veids
Veida raksturojums, funkcijas
Pamata infrasarkanās tālvadības pultis
Tās sauc par tālvadības pultīm, jo tās iespējams vadīt no vairāku metru attāluma, svarīgi ir tikai pavērst to pret ierīci, kuru vēlamies kontrolēt.
Universālās tālvadības pultis
Veids, kas piemērots dažādu zīmolu ierīcēm. Ar universālās pults palīdzību iespējams kontrolēt kā vienu, tā arī vairākas ierīces vienlaicīgi.
Ar balsi aktivizējamās pultis
Pultis, kuras iespējams vadīt ne tikai ar pogām, bet arī ar balss palīdzību, pasakot kādu konkrētu veicamo funkciju.
Pultis, kas paredzētas konkrētiem zīmoliem
Pamatā ir trīs veidu zīmoli - LG, Samsung un Philips, kam var būt speciāli izgatavota pults. Tas ir tādēļ, jo šo zīmolu televizori ir visvairāk pazīstamie cilvēku vidū.

Saderība ar citām ierīcēm

Pirms TV pults iegādes, noteikti jāpārliecinās, kādai viedajai ierīcei ražotājs ir paredzējis saderību. Piemēram, Apple zīmola pultis ne vienmēr bus saderīgas ar LG zīmola televizoru.

Ergonomika – vai tā ir svarīga?

Jā, arī šādām ierīcēm ir svarīga ergonomika, jo noteikti jāpārliecinās, ka pults labi iegulsies rokās, vai pogas ir ideāla lieluma, ka arī, vai tā nav pārlieku smaga.

Dizains un krāsa 

Ja savā mājoklī vēlies ieturēt vienotu dizainu vai vienkārši mīli vienas krāsas lietas, iesakām ieskatīties populārāko krāsu piedāvājumā. Izvēle svārstās starp melnu, pelēku un sudraba, taču pieejama arī ir akāciju krāsa. 

Vai es varu iegādāties rezerves tālvadības pulti, ja pazaudēju oriģinālo?

Rezerves pulti var iegādāties vienmēr, taču ir obligāti jāpārliecinās par tās saderību ar elektroiekārtu gadījumos, kad televizori vai kāda cita ierīce ir novecojusi vai ir maz zināma zīmola ražojums.

Zīmoli – no kā izvēlēties?

TV pultis ražo vairāki zīmoli, taču populārakie no tiem ir LG, Samsung, Philips, Sony, Apple, Blow, One For All, Savio, Vivanco un HQ.

Papildu ierīces ērtākai video ierīču pārvaldībai

Lai atpūta mājās pie televizora būtu vēl komfortablāka, iesakām pārliecināties par TV pilnīgu komplektāciju. Nepieciešamības gadījumā var iegādāties papildus nepieciešamos vadus, kabeļus un adapterus, kā arī TV antenas.

Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Vai televizoram var izmantot universālo tālvadības pulti?
Jā, tas ir iespējams, ja zīmols nav specifisks vai televizors novecojis.
Vai mājās varu izmantot tālvadības pulti arī vairākiem televizoriem?
Ir iespējams izmantot vienu pulti vairākām ierīcēm, taču jāpārliecinās, ka tās neatrodas tuvu viena otrai, jo savādāk var rasties grūtības to kontroles sistēmā.